طراحی دکوراسیون رستوران و کافی شاپ

بهترین خدمات طراحی دکوراسیون رستوران و کافی شاپ

امروز بیا و با ما ملاقات کن!

طراحی میز

پایه استیل ۳۰۴

طراحی میز

سنگ اسلپ طبیعی

طراحی خلاقانه لوستر

طراحی دکوراسیون رستوران و کافی شاپ

سوالی دارید؟

تماس با ما : ۰۲۱۴۴۰۰۵۳۸۳

پس از الویت اول یعنی کیفیت غذای رستوران و یک منو کامل و لذیذ از نوشیدنی ها، دسر و… در یک کافی شاپ، این طراحی دکوراسیون داخلی رستوران و کافی شاپ است که افراد را جذب می کند. مسلما زیبایی طراحی دکوراسیون رستوران و کافی شاپ باعث ثبت خاطره ای خوش از گذراندن زمان در آن محل می شود. شکل منحصر به فرد طراحی دکوراسیون داخلی و جلب نظر مخاطبان می تواند دلیلی بر معرفی یک رستوران یا کافی شاپ به دوستان یا اطرافیان برای حضوری مجدد شود.

 

احساس آرامش در حین سرو غذا، راحتی میز و صندلی ها، نورپردازی مناسب، نمای بیرونی و حتی راهرو ورودی یک رستوران، صندوق پذیرش، کفپوش و سقف، همگی از موارد حائز اهمیت در طراحی دکوراسیون رستوران هستند. یک کارشناس و متخصص می تواند با توجه به فضای داخلی موجود و خدماتی که قصد ارائه آن ها را دارید، ایده های بسیاری را ارائه کند. مسلما طراحی دکوراسیون رستوران سنتی ایرانی با طراحی دکوراسیون رستوران مدرن ایتالیایی یا یک فست فود تفاوت های بسیار زیادی خواهد داشت.

در کنار رستوران های لوکس و منحصر به فردی که این روزها دائما در حال تغییر طراحی دکوراسیون داخلی هستند، کافی شاپ های مدرن، روستیک و صنعتی زیادی را می بینیم که مخاطبان زیادی دارند. یکی از مهمترین دلایل انتخاب یک کافی شاپ برای سرو نوشیدنی و گذراندن زمان در اوقات فراغت، حس و حالی است که از طراحی دکوراسیون کافی شاپ به مخاطبان القا می شود. نمای بیرونی کافی شاپ، کانتر و صندوق پذیرش، نورپردازی، شکل سقف و کفپوش، استفاده از لوازم تزئیناتی یا لوسترهای منحصر به فرد، میز و صندلی های خاص، از مواردی هستند که خلاقیت در آن ها، فضایی خاص به حال و هوای کافی شاپ می بخشد.

این روزها از متریال های متنوع مثل آجر، چوب، پروفیل آهن و موارد بسیار دیگر یا ترکیب آن ها در طراحی دکوراسیون رستوران و کافی شاپ استفاده می شود. پروژه های اجرایی دکوراسیون رستوران و کافی شاپ نیکا چوب بازگو کننده تجربه و تخصص کارشناسان ما در این زمینه است.