طراحی دکوراسیون داخلی نیکا چوب

طراحی دکوراسیون داخلی

_

شرکت نیکا چوب فعالیت خود را از سال ۱۳۷۴ در کارخانه ای به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع با هدف تولید و اجرای مدرنترین فضاهای اداری و مسکونی آغاز نموده است. این شرکت از بدو تاسیس با بهره گیری از استانداردها و متدهای جدید تولید تا کنون با بیش از بیست سال سابقه توانسته است در زمینه ی طراحی و اجرای ده ها پروژه ی سازمان های کشوری، ارگان های دولتی و خصوصی را در کارنامه خود به ثبت برساند. شرکت نیکا چوب کوله باری از تجربه منطبق بر علم روز معماری آموخته است و طراحی و اجرای هرگونه پروژه معماری و دکوراسیون داخلی و امکان تجهیز فضاهای اداری را با کادری مجرب متشکل از متخصصین در کمترین زمان ممکن و مطابق با استاندارد های روز دنیا با طرح های چشم نواز و منحصر به فرد و قیمت رقابتی را داراست. کارخانه نیکا چوب هم اکنون در زمینی به وسعت ۴۰۰۰۰ متر مربع و با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته با تکنولوژی روز دنیا، مهندسین و طراحان کارآزموده و نیروی کار با تجربه باعث ایجاد توانایی مضاعف و غیر قابل رقابت در میان تولید کنندگان ایرانی برای این مجموعه گردیده است. محصولات این مجموعه شامل انواع سفارشات خاص، پارتیشن های دوجداره، میز های کنفرانس، دیوارکوب، میز مدیریت، میزهای کارمندی و کارشناسی، کانتر منشی، کانتر اطلاعات، کانترهای بانکی و گیشه های فروشگاهی، انواع کمد و فایل های اداری، کتابخانه کابینت، کمد دیواری و … است.

طراحی دکوراسیون داخلی چیست؟

با توجه به نیازها و به روزترین ایده ها برای دیزاین داخلی می توان برای هر یک از قسمت ها در طراحی دکوراسیون منزل، طراحی دکوراسیون اداری، طراحی دکوراسیون تجاری، طراحی دکوراسیون هتل، طراحی دکوراسیون رستوران و کافی شاپ، تعاریف جداگانه ای داشت.

هماهنگی بین تمامی اجزا از قبیل انتخاب رنگ، متریال مصرفی، رفع نیازها و انتخاب بهترین سبک از چیدمان تمامی موارد در کنار یکدیگر و در نتیجه پیاده سازی یک طراحی منحصر به فرد و خاص را می توان یک تعریف کلی از طراحی دکوراسیون داخلی دانست.

طراحی دکوراسیون داخلی را از کجا و چگونه آغاز کنیم؟

درابتدای کار باید هزینه ای که قصد دارید برای ایجاد تغییرات صرف کنید را در نظر بگیرید. سپس با توجه به هزینه ها می توانید برای انتخاب میزان تغییر در طراحی دکوراسیون داخلی یا مواردی که قصد ساخت و ساز آن ها را دارید، تصمیم بگیرید.

اگر قصد تغییرات کلی را ندارید، می توانید تنها نقاط حائز اهمیت که نیاز به به روز رسانی و مدرن شدن دارند را انتخاب کنید.

پس از طی این مرحله نوبت به دریافت ایده های ذهنی و آگاهی از انواع سبک طراحی دکوراسیون مدرن است. بهترین روش جستجو در اینترنت و تماشای انواع مجلات طراحی دکوراسیون داخلی است. می توانید در دنیای مجازی از نمونه پروژه های اجرایی انواع شرکت ها دیدن کنید و نقاط قوت و ضعف آن ها را با یکدیگر مقایسه کنید. زمانی که موارد مورد علاقه خود را مطابق با سلیقه و طراحی دکوراسیون داخلی مدرن انتخاب کردید، می توانید کار خود را با متخصصین و کارشناسان فعال در این زمینه شروع کنید.

مزایای طراحی دکوراسیون داخلی چیست؟

بررسی هزینه ها و امکان ایجاد تغییر در طراحی دکوراسیون داخلی از بهترین مزایا خواهد بود. می توانید مهمترین موارد را مطابق با هزینه ها انتخاب کنید و فقط برای تغییر و به روز رسانی آن ها برنامه بریزید. تماشای نتیجه کار در زمان طراحی توسط کارشناسو امکان تغییر در آن نیز از دیگر مزایای طراحی دکوراسیون داخلی خواهد بود.

به این موضوع توجه کنید. تصاویر بسیار زیادی را در اینترنت و مجلات می بینید و برای تغییرات جدید تصمیم می گیرید. پس از آن در زمان مشاوره با متخصصین ایده های ذهنی، علایق و نیازهای خود را در میان می گذارید. هزینه هایی که در نظر دارید را به هنگام طراحی به شرکت طراحی دکوراسیون داخلی مطرح می کنید. حال طراح کار را با توجه به فضای موجود، هزینه ها و نیازهایی که به هنگام مشاوره رایگان مطرح کرده اید را شروع می کند. در هر مرحله از پروسه طراحی دکوراسیون داخلی می توانید شکل نهایی از نتیجه کار را مشاهده کنید و به راحتی در هر قسمت از آن تغییرات مطابق با خواسته های خود اعمال کنید. رضایت از نتیجه کار در طی مراحل تولید، نصب و اجرا همگی از مزایای طراحی دکوراسیون داخلی هستند.

رضایت از نتیجه پروژه طراحی دکوراسیون داخلی

همانطور که گفته شد آغاز تغییر و اجرای پروژه دیزاین و دکوراسیون به همراه کارشناسان و شرکت های فعال در این زمینه، رضایت از شکل نهایی پیاده سازی را از قبل تامین خواهد کرد. حس و حالی که از فضای داخلی منزل یا محل کار خود دریافت می کنید ارزش صرف زمان و هزینه را خواهد داشت. تنها کافی است که کمی با طراحی دکوراسیون داخلی مدرن آشنا شوید و ایده های خلاقانه ای را در ذهن برای پیاده سازی و اجرا داشته باشید.