طراحی دکوراسیون اداری

بهترین خدمات طراحی دکوراسیون اداری

امروز بیا و با ما ملاقات کن!

طراحی دکوراسیون اداری نیکا چوب
صندلی اداری ارگونومیک
طراحی میز

MDF ملامینه

ضخامت ۲۵ میلیمتر

پایه آلومینیومی

با مقطع مثلث

دستگیره آلومینیومی توکار
MDF

۱۶ میل ملامینه

چوب روسی
دیوار کوب

۱۶میل MDF

سوالی دارید؟

تماس با ما : ۰۲۱۴۴۰۰۵۳۸۳

طراحی هوشمند دکوراسیون اداری بر اساس فعالیت در محیط کار، پیاده سازی و اجرا طبق درخواست مشتری، صرفه جویی در وقت و هزینه ها، فضای کاری منحصر به فرد، افزایش رضایتمندی کارکنان به دلیل عملکرد راحت در محیط، تاثیرگذاری مثبت در ذهن مخاطبان و مراجعین، از نتایج طراحی دکوراسیون اداری است. اگر تصمیم به ایجاد تغییر، طراحی و یا پیاده سازی ایده‌های جدید در دکوراسیون اداری دارید، انتخاب بهترین و کم هزینه ترین راهکار، مهم ترین گام در طراحی دکوراسیون اداری خواهد بود.

 

برای طراحی دکوراسیون اداری استاندارد که تمامی موارد از قببل انتخاب رنگ، راحتی در رفت و آمد، میز و صندلی های مناسب برای نشستن در ساعات کاری، طراحی لابی ورودی شرکت متناسب و در خور سازمان، ایجاد احساس آرامش در فضای کاری و یا سایر موارد حائز اهمیت هستند، تنها ایده های ذهنی مدیر یا سایر کارمندان کفایت نمی کند. مدیر شرکت و کارمندان آن زمان زیادی را در محل کار خود سپری می کنند. بنابراین با طراحی مناسب و هوشمندانه فضای اداری که باعث ایجاد آرامش و احساس راحتی می شود، می توانید رضایتمندی کارکنان و در نهایت دستاورد و نتیجه مناسبی از کار و فعالیت های روزانه، کسب کنید.

 

مسلما طراحی دکوراسیون اداری یک سازمان کوچک و یا شرکتی بزرگ با تعداد نیروهای زیاد، نیازمند رعایت اصول و قوانینی است که در نتیجه کار تاثیر بسزایی خواهند داشت.

طراحی میز مدیریت، میز کارشناسی، میز کارمندی، مبلمان اداری، پارتیشن، کانتر، کفپوش، سقف، فایل کشو و کمدها، طراحی و قفسه بندی دیوارها، طراحی فلاور باکس و دیزاین لابی از موارد اصلی هستند که هماهنگی بین تمامی آن ها با طراحی دکوراسیون اداری، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. مسلما انتخاب رنگ، متریال مصرفی، طراحی دیوارها، نورپردازی و در کنار آن سبک انتخاب لامپ و لوسترها، گزینه های اولیه و اصلی هستند که باید به هنگام طراحی دکوراسیون اداری، راجع به آن ها تصمیم بگیرید. حال تصور کنید که تصمیم دارید به تنهایی تمامی مراحل اولیه را به شکلی هماهنگ با سایر موارد در ذهن طراحی، اجرا و پیاد سازی کنید. همانطور که می بینید علاوه بر هماهنگی بین متریال های مصرفی، انتخاب رنگ و سایر موارد، مسائل خیلی زیادی وجود دارد که باید از ابتدایی ترین مراحل طراحی دکوراسیون اداری تا زمان به پایان رسیدن آن در نظر بگیرید.

اگر بدون توجه به اهمیت این موارد و مطابق با علاقه های شخصی اقدام به تهیه لوازم اداری و چیدمان آن ها کنید، هیچگونه توجیهی برای رضایت از نتیجه کار وجود نخواهد داشت. در نهایت پس از صرف زمان و هزینه زیاد خواهید دید که نتیجه کار مطابق با خواسته ها و یا نیازهایی که قصد در تامین آن ها داشتید، نیست.

اما می توانید در کنار یک متخصص و با استفاده از تجربیات کارشناسان طراحی دکوراسیون داخلی تصویری از ایده های ذهنی منطبق با نیازهایی که دارید را طراحی کنید و در نهایت از نتیجه کار طراحی دکوراسیون اداری نیز مطمئن باشید.

نمونه پروژه های اجرای طراحی دکوراسیون اداری نیکا چوب بیانگر تجربه، تمایز، خلاقیت و تخصص به روز کارشناسان مطابق با طراحی دکوراسیون ادرای مدرن است.