لیست محتوای این مقاله:

کفپوش چوبی در دکوراسیون؛ در این تصاویر زیبا ببینیم…

کفپوش چوبی در دکوراسیون

[vc_row][vc_column][vc_column_text]“کفپوش چوبی” در طراحی دکوراسیون پشت بامی بزرگ تا استفاده از آن در طراحی و ساخت کفپوش حمام های مدرن در کنار وانی بزرگ و زیبا، همگی انتخاب های پرطرفدار و منحصر به فرد در دکوراسیون مدرن هستند. تصاویر بسیار زیادی از کاربرد کفپوش چوب طبیعی در دکوراسیون وجود دارد. کفپوش چوبی در منزل، محل کار، حمام، روف گاردن، حیاط، تراس، سرویس بهداشتی، ساخت راه پله ها، فضای اطراف استخر و در بخش های مختلفی کاربرد دارد که در این تصاویر می بینیم.

اگر فضای خارجی منزل، نمای ساختمان یا تراسی که دارید به قدر کافی هیجان انگیز و زیبا نیست، کمی خلاقیت در استفاده از کفپوش چوبی می تواند زیبایی خاصی در فضای داخلی منزل ایجاد کند.

در این تصاویر می بینیم که استفاده خلاقانه از کفپوش و دیوار چوبی تا چه اندازه ای در زیبایی فضای داخلی تاثیرگذار بوده است.

 

کفپوش چوبی در دکوراسیون

کفپوش چوب طبیعی

اصولا توجه به نورپردازی و انتخاب یا طراحی لوستر از جمله کارهایی است که اصولا زیاد مورد توجه قرار نمی گیرد. اما در این تصویر می بینیم که با کمی خلاقیت و طراحی نورپردازی خاص در کفپوش چوبی محوطه حیاط و پله ها، فضایی منحصر به فرد و زیبا به وجود آمده است. استفاده از تنها دو عدد لامپ ال ای دی کوچک در طراحی راه پله ها، توجه را به سمت حیاط با کفپوش چوبی و زیبایی آن جلب می کند. از این لامپ های کوچک در پله هایی که در قسمت ورودی ساختمان قرار دارند نیز استفاده شده است.

این چراغ ها اصولا برای جلب توجه به فضای پیرامون در نورپردازی فضای خارجی یا داخلی در دکوراسیون استفاده می شوند. مثل لامپ هایی که در قسمت ورودی درب رستوران ها یا در بالای درب کافی شاپ ها نصب می شوند. اصولا از این لامپ ها برای جلب توجه مردم برای ورود به کافه یا رستوران و لذت بردن از فضا استفاده می شود.

 

انواع کفپوش چوبی

انواع کفپوش چوبی

 

در این تصویر می بینیم که با کمی خلاقیت و استفاده از یک درب شیشه ای تاشو که یکی از انتخاب های خاص و پرطرفدار در طراحی دکوراسیون مدرن است،  فضایی جداگانه برای آشپزخانه طراحی و ساخته شده است. این درب شیشه ای با قابی از جنس چوب طبیعی قابلیت بسته و باز شدن دارد که این امکان را فراهم کرده است تا در مواقع مورد نیاز درب را کامل ببندید.

کفپوش چوبی، سقف چوبی، میز ناهارخوری چوبی و طراحی درب با قاب چوب طبیعی همگی جلوه خاص و منحصر به فردی در فضا ایجاد کرده اند. هماهنگی بین متریال مصرف شده در ساخت و دیزاین داخلی، علت اصلی این زیبایی است.

کفپوش چوبی فضای باز

کفپوش چوبی فضای باز

خلاقیت استفاده از کفپوش چوبی در کنار این استخر کوچک خانگی را می بینیم. کاشی های آبی و سفید، استفاده از درختچه های خاص در تزئین و طراحی دیوار، صندلی های خاص و کفپوش چوب طبیعی همگی حال و هوایی خاص به این استخر کوچک ولی زیبا و منحصر به فرد، بخشیده اند.

همانطور که می بینید رنگ خاصی برای این کفپوش های چوبی در نظر گرفته شده است که باعث می شود کاشی های داخل آن تیره تر به نظر برسند.

ساخت کفپوش چوبی

ساخت کفپوش چوبی

 

در این تصویر طراحی خاص از یک کلبه چوبی فوق العاده زیبا را می بینیم. زاویه های خاص این کلبه و کاربرد چوب طبیعی در ساخت کفپوش و طراحی سقف زیبای چوبی، از مهمترین ویژگی های آن هستند.

طراحی این ساختمان به شکلی است که فضای دکوراسیون اتاق پذیرایی با فضای بیرون برای استراحت در اوقات فراغت و دعوت مهمانان کاملا از هم متمایز شده است.

استفاده از کفپوش چوبی در طراحی این ساختمان و ساخت صندلی ها به همان شکل در فضای بیرونی و قرار دادن یک شومینه خیلی زیبا در این فضا، زیبایی خاصی به نمای خارجی طراحی این کلبه چوبی بخشیده است.

کفپوش چوبی خانه

کفپوش چوبی خانه

در این تصویر می بینیم که با ساخت یک میز ناهارخوری چوبی و یک نیمکت می توانید زیبایی خاصی به حیاط خلوت ببخشید و به فضای خیلی زیادی هم احتیاج ندارید. پس با کمی خلاقیت می توان حتی از فضای خیلی کم در تراس یا دیگر قسمت های منزل برای پیاده سازی ایده های منحصر به فرد استفاده کرد. اعضای این خانه می توانند با چیدن میز شام روی این میز در تمامی مدت فصل تابستان از غذا خوردن در فضای بیرونی منزل لذت ببرند.

همانطور که گفتیم بیشترین زیبایی در طراحی این خانه که در این تصویر هم خیلی بارز است، استفاده از کفپوش چوبی در رنگی خاص در فضای بیرونی است.

 

قیمت پارکت چوبی

قیمت پارکت چوبی

در این تصویر می بینیم که طراحی حیاط خلوت به شکلی انجام شده است که گویی قسمتی از اتاق پذیرایی در فضای باز قرار دارد. با اینکار صاحبخانه می تواند برای پذیرایی از مهمانان و گذراندن اوقات فراغت از این قسمت زیبای منزل استفاده کند. قرار دادن یک شومینه مدرن و خاص ایستاده در این قسمت از منزل و استفاده از گیاهان خاص در طراحی گلدان دیواری فضای خاصی ایجاد کرده است.

استفاده از کفپوش چوبی در ساخت و طراحی این حیاط خلوت را می بینیم که زیبایی خیره کننده ای به این محیط بخشیده است.

 

پارکت چوبی بلوط

پارکت چوبی بلوط

می بینیم که طراحی در این قسمت با ساخت یک سقف چوبی زیبا که یک فن در وسط آن تعبیه شده است، فضای منحصر به فردی را طراحی و اجرا کرده است. طراحی سقف چوبی و استفاده از ستون های چوبی برای ساخت این سقف از ایده های پرطرفدار است که هیچوقت قدیمی و کهنه نمی شوند.

برای ساخت فضای خاص برای گذراندن اوقات فراغت، طراح از چیدمان مبل های راحتی در فضای زیر این سقف استفاده کرده است.

 

پارکت چوب گردو

پارکت چوب گردو

چیدمان مبل های راحتی دور تا دور یک شومینه خاص رومیزی و طراحی یک پیشخوان چوبی در کنار سقف و دیوار های چوبی نرده ای خاص و زیبا، محیطی کاملا متفاوت و زیبا را ایجاد کرده است.

سقف ها به شکلی طراحی شدند که در فصل سرما و به هنگام بارش باران بسته شوند. همچنین هیترهایی در این فضا برای گرم کردن محیط قرار داده شده است که امکان استفاده از این فضای زیبا در سرما را نیز فراهم کرده است.

پارکت چوبی سفید

پارکت چوبی سفید

 

در این تصویر یک حیاط خلوت فوق العاده زیبا را می بینیم که استفاده از متریال های طبیعی بهترین و دوست داشتنی ترین ویژگی آن است. گلدان های فولادی به رنگ سیاه مات، استفاده از متریال چوب طبیعی، طراحی یک میز ناهار خوری چوبی با صندلی های به رنگ مشکی، کاشت درختان طبیعی و گلدان ها، طراحی درب تمام شیشه ای با قاب چوبی و طراحی سقف نرده ای از جنس چوب همگی ویژگی های بارز این حیاط خلوت هستند.

پارکت چوبی سفید یا همان کفپوش چوبی که به این رنگ انتخاب شده است، جلوه و هماهنگی خاصی در فضا ایجاد کرده است. ویژگی مهم بعدی یا یکی دیگر از عامل های اصلی زیبایی این حیاط خلوت استفاده از گیاهان طبیعی خاص است. مسلما وقتی از پله بالا روید و به صندلی ها برسید اولین چیزی که توجه را جلب خواهد کرد شومینه خیلی زیبایی است که در گوشه این حیاط خلوت قرار گرفته است. کلبه چوبی که طراحی آن را به شکلی خاص در قسمت بالایی قرار داده است دیگر جایی برای حرف باقی نگذاشته است.

 

قیمت پارکت چوبی

قیمت پارکت چوبی

همانطور که در این تصاویر دیدیم کاربرد کفپوش چوبی در طراحی دکوراسیون داخلی یکی از گزینه های پرطرفدار و محبوب است که قطعا در زیبایی نتیجه کار تاثیر زیادی دارد.

نیکا چوب آماده ارائه خدمات دیزاین کفپوش چوبی و انواع پارکت لمینت است. می توانید برای مشاوره رایگان و دریافت اطلاعات تکمیلی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

نمونه تصاویر انواع پارکت

 

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پروژه های انجام شده توسط نیکاچوب