لیست محتوای این مقاله:

انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه سفید از میان انواع آن

[vc_row][vc_column][vc_column_text]اگر تمایل دارید که دکوراسیون آشپزخانه‌ تمیز، با فضایی روشن و شگفت‌انگیز داشته باشید، می‌توانید یکی از رنگ‌های زیبا و لوکس که در پالت رنگ سفید کابینت‌سازی آشپزخانه وجود دارد را انتخاب کنید. رنگ‌های متنوع گرم و سرد در پالت رنگی که ترکیبی از سفید هستند، می‌توانند مطابق با جزییات آشپزخانه و نیازهایتان، برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه و کابینت‌سازی انتخاب شوند.

پس از انتخاب رنگ مورد علاقه و به پایان رساندن طراحی دکوراسیون آشپزخانه، می‌توانید برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل و برای هماهنگی آشپزخانه با سایر قسمت‌های فضای داخلی ساختمان، از همان طیف رنگی انتخابی استفاده کنید. در این‌جا ۱۰ رنگ محبوب از پالت رنگی سفید برای طراحی کابینت آشپزخانه را معرفی می‌کنیم.

رنگ کابینت آشپزخانه ترو وایت

رنگ کابینت آشپزخانه ترو وایت (True White)

انتخاب رنگ سفید برای کابینت سازی و طراحی دکوراسیون آشپزخانه، دکوراسیون منزل و… از جمله گزینه‌های محبوبی است که همیشه مطابق مد روز است و هیچ‌گاه قدیمی نمی‌شود. استفاده از رنگ سفید در طراحی دکوراسیون داخلی، باعث روشنایی و بزرگتر دیده شدن فضای آشپزخانه و منزل می‌شود.

رنگ کابینت آشپزخانه سفید

رنگ کابینت آشپزخانه اولترا پیور وایت (Ultra Pure White)

استفاده از رنگ اولترا پیور وایت که جز رنگ‌های اصلی است، باعث بزرگتر دیده شدن و شفافیت فضای دکوراسیون داخلی می‌شود. می‌توانید از ترکیب رنگ سفید با تمامی رنگ‌های موجود در پالت رنگ کابینت‌سازی برای هر طرحی که در ذهن قابل تصور است، استفاده کنید.

طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن

رنگ کابینت آشپزخانه کنیون وایند (Canyon Wind)

این رنگ تناژ خاصی از پالت رنگی سفید است که ترکیبی از خاکستری نیز در آن حس می‌شود. اگر به این ترکیب رنگ علاقه دارید، استفاده از آن در کابینت‌سازی باعث بزرگتر دیده شدن ابعاد و فضای آشپزخانه می‌شود.

رنگ کابینت آشپزخانه کارتر کرم

رنگ کابینت آشپزخانه کارتر کرم (Carter Creme)

می‌توانید با انتخاب رنگ کارتر کرم برای کابینت آشپزخانه، فضای دکوراسیون داخلی آن را منحصر به فرد کنید. کارتر کرم یکی از رنگ‌های محبوب در پالت رنگی کابینت‌سازی است که در موارد لوکس بسیار استفاده می‌شود.

کابینت آشپزخانه مدرن سفید

رنگ کابینت آشپزخانه بیت آف شوگر (Bit of Sugar)

انتخاب این سفید که بسیار بی‌رنگ و جز دسته رنگ‌های گرم است، گزینه بسیار مناسبی برای کابینت‌هایی است که قصد دارید در آن‌ها قفسه‌های شیشه‌ای قرار دهید. اگر دوست دارید که در کابینت آشپزخانه‌تان قسمت‌هایی را برای قرار دادن تزئینات و دکور استفاده کنید، سفید بیت آف شوگر بهترین انتخاب برای کابینت آشپزخانه خواهد بود.

رنگ کابینت آشپزخانه وایت

رنگ کابینت آشپزخانه وایت (White)

ترکیب این رنگ همانند اسم آن بسیار ساده است. رنگ وایت جز دسته رنگ‌های گرم و رنگ‌های سرد به شمار می‌رود. به همین دلیل استفاده و ترکیب آن با سایر رنگ‌ها، زیبایی منحصر به فردی را همراه خواهد داشت.

 

کابینت آَشپزخانه مدرن سفید

رنگ کابینت آشپزخانه سفید پولار بیر (Polar Bear)

ترکیب رنگی سفید پولار بیر از جمله رنگ‌هایی است که در طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن و کابینت‌سازی استفاده می‌شود. اگر قصد دارید که در ترکیب رنگ کابینت آشپزخانه در کنار سفید از رنگ‌های تیره استفاده کنید، سفید پولار بیر بهترین گزینه‌ای است که می‌توان در ترکیب با رنگ‌های همانند مشکی استفاده کرد. همچنین اگر قصد دارید قسمت‌هایی از کابینت آشپزخانه را با فلز ترکیب کنید، ترکیب رنگ سفید پولار بیر در کنار رنگ سایر فلزها همانند استیل، بسیار زیبا و لوکس خواهد بود.

رنگ کابینت آشپزخانه آنتیک رز

رنگ کابینت آشپزخانه آنتیک رز (Antique Rose)

آنتیک رز ترکیبی از رنگ سفید و جز دسته رنگ‌های گرمی است که به کار بردن آن در کابینت آشپزخانه، فضای آن را به شادترین و دوست داشتنی‌ترین قسمت خانه تبدیل می‌کند. اگر دوست دارید که به فضای دکوراسیون داخلی خانه و آشپزخانه انرژی و حال و هوای تازه‌ای ببخشید، آنتیک رز گزینه بسیار مناسبی است.

 

رنگ کابینت آشپزخانه سفید

رنگ کابینت آشپزخانه اسنو فال وایت (Snowfall White)

یک تناژ خاصی از رنگ بژ در پالت این رنگ به چشم می‌خورد که ترکیب آن با فلز استیلی رنگ و یا اسباب و لوازم آشپزخانه که به رنگ استیل هستند، ترکیبی زیبا و منحصر به فرد را ایجاد می‌کند. اگر لوازم آشپزخانه و تزئینات آن از این جنس هستند، انتخاب اسنوفال وایت بهترین گزینه برای دکوراسیون آشپزخانه شما است.

رنگ کابینت آشپزخانه ویسپر وایت

رنگ کابینت آشپزخانه ویسپر وایت (Whisper White)

اگر قصد دارید که از ترکیب رنگ‌های متنوع برای دکوراسیون داخلی منزل و دکوراسیون آشپزخانه استفاده کنید، انتخاب ویسپر وایت برای کابینت آشپزخانه بهترین گزینه است.

طراحی دکوراسیون آشپزخانه، کابینت‌سازی و انتخاب رنگ مناسب، از اهمیت زیادی در تغییر طراحی دکوراسیون منزل برخوردار هستند. یک کارشناس با بررسی فضای موجود، سلیقه و علایق، سبک مدرن و سایر موارد حائز اهمیت، در تصمیم‌گیری درست کمک زیادی خواهد کرد.

اگر قصد تغییر در طراحی دکوراسیون داخلی منزل و دیزاین کابینت آشپزخانه جدید دارید، می توانید تمامی مراحل از مشاوره، طراحی تا مرحله تولید و نصب و اجرا را توسط کارشناسان نیکا چوب به پایان برسانید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row el_id=”norah_blog_inner_tags”][vc_column][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پروژه های انجام شده توسط نیکاچوب