لیست محتوای این مقاله:

اصول طراحی دکوراسیون رستوران در هتل چیست؟

طراحی دکوراسیون رستوران در هتل

[vc_row][vc_column][vc_column_text]مسلما زمانی که در یک هتل اقامت دارید و به دنبال رستورانی شیک و با کیفیت خوب سرویس و غذا هستید از دربان یا پذیرش هتل برای معرفی یک رستوران نزدیک پرسجو می کنید. خوب اگر هتلی که انتخاب کرده باشید یک رستوران خاص و زیبا داشته باشد، قطعا آن را برای صرف غذا انتخاب می کنید. طراحی دکوراسیون رستوران در هتل و ارائه خدمات با کیفیت مناسب می تواند امتیاز هتل را افزایش دهد.

در حال حاضر به دلیل پیشرفت در سبک طراحی دکوراسیون هتل و طراحی دکوراسیون رستوران و کافی شاپ، هتل های معروف بسیاری را در جهان می بینیم که به دلیل زیبایی منحصر به فرد و یا پیاده سازی ایده ای خلاقانه و خاص در رستوران به شهرت رسیده اند.

یکی دیگر از دلایلی که می تواند صاحبان هتل را به فکر طراحی دکوراسیون رستوران در هتل بیاندازد، افزایش درآمد است.

دیزاین رستوران در هتل های هوشمند که پتانسیل و فضای آن را نیز دارند، اهمیت زیادی دارد.

همچنین طراحی دکوراسیون رستوران در هتل به شکلی خاص و منحصر به فرد می تواند باعث محبوبیت نام هتل شما در میان رقبا شود.

طراحی دکوراسیون رستوران در هتل

اهمیت طراحی دکوراسیون رستوران در هتل

زمانی که از هتلداران و یا کارشناسان طراحی دکوراسیون داخلی در رابطه با اهمیت وجود هتل در رستوران سوال بپرسید، حتما آن ها خواهند گفت که رستوران جز جدانشدنی از ساخت و ساز هتل است. مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند در طراحی پلان و اجرای دکوراسیون رستوران در هتل نقش بسزایی داشته باشد.

انتخاب یک نام مشابه با نام تجاری هتل و طراحی دکوراسیون رستوران مطابق و هماهنگ با شکل چیدمان و دیزاین دکوراسیون داخلی هتل یکی از موارد مهم است که باید به آن توجه کنید. نام برند هتل با نام رستوران کامل تر می شود. معمولا تفاوت هایی در طراحی دکوراسیون رستوران با سبک دیزاین هتل وجود دارد، اما در نهایت رستوران هتل بخش کامل کننده از فضای داخلی و اسم و برند هتل است.

اصول طراحی دکوراسیون رستوران در هتل

یک درب ورودی جداگانه به رستوران در نظر بگیرید و طراحی کنید. اگر قصد دارید که یک رستوران موفق و مشهور در هتل خود داشته باشید، باید یک درب ورودی جداگانه برای آن در نظر بگیرید.

رستوران را در فضایی از هتل که به یک خیابان دسترسی دارد در نظر بگیرید. طراحی پنجره های بزرگ برای رستوران، قرار دادن یک تابلو بزرگ در قسمت مشرف رستوران به خیابان و طراحی فضای باز در قسمت جلویی رستوران برای سرو غذا در فضای باز، افراد زیادی را با نام هتل و رستوران آشنا می کند.

مشاوره با یک کارشناس و متخصص فعال در این زمینه با سطح دانش و آگاهی به روز و مدرن به همراه نمونه پروژه های اجرابی می تواند رضایت خاطری از نتیجه کار به شما ببخشد. گروه طراحی دکوراسیون داخلی نیکا چوب آماده ارائه خدمات صفر تا صد مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی دکوراسیون هتل و طراحی دکوراسیون رستوران و کافی شاپ در هتل است.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row el_id=”norah_blog_inner_tags”][vc_column][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پروژه های انجام شده توسط نیکاچوب