لیست محتوای این مقاله:

طراحی دکوراسیون داخلی منزل به سبک مدرن ۲۰۱۹

طراحی دکوراسیون داخلی منزل به سبک مدرن 2019

[vc_row][vc_column][vc_column_text]اگر قصد دارید که طراحی دکوراسیون داخلی منزل مدرن را مطابق با ایده‌های سال ۲۰۱۹ انجام دهید، باید از مواردی که امسال محبوبیت زیادی دارند، اطلاعات کسب کنید. استفاده از متریال های طبیعی، دیوارهای با پس زمینه سفید و خاکستری مدرن، مبلمان‌های ناهمسان با اشکال متفاوت، دیوارهای با تزئین گلدان و انواع گیاهان طبیعی، آشپزخانه‌هایی با نور کم و لوازم خانگی با رنگ‎‌های تیره از نمونه‌ تغییرات دکوراسیون داخلی در سال ۲۰۱۹ هستند. می‌توانید با چیدمان و طراحی دکوراسیون داخلی منزل مطابق با ایده‌های جدید، سبکی مدرن، هیجان‌انگیز و منحصر به فرد را در فضای خانه ایجاد کنید.

همچنین می‌توانید به راحتی تغییرات زیادی در طراحی دکوراسیون خانه به سبکی مدرن ایجاد کنید و فاز جدیدی به چیدمان و فضای داخلی ساختمان ببخشید. در این‌جا چند مورد از ایده‌های محبوب برای تغییر در طراحی دکوراسیون داخلی منزل در سال ۲۰۱۹ را معرفی کرده‌ایم.

طراحی دکوراسیون داخلی منزل با دیوار سفید

استفاده از رنگ سفید خالص برای رنگ دیوارها

انتخاب رنگ سفید خالص برای دیوارها، بهترین روشی است که با هر تغییری در سبک طراحی دکوراسیون داخلی منزل محبوبیت خود را از دست نمی‌دهد. رنگ سفید دیوارها انتخاب همیشگی در هر سبکی از طراحی دکوراسیون است و فضای داخلی خانه را به روز نگه می‌دارد. در سال گذشته نیز رنگ سفید خالص یکی از محبوب‌ترین انتخاب‌ها برای تهبه لوازم منزل، چیدمان و طراحی دکوراسیون داخلی بود.

معمولا برای رنگ و دکوراسیون داخلی اتاق‌های کوچک یا طراحی دکوراسیون پذیرایی‌ مدرن که به شکل مستطیلی و دراز هستند، رنگ سفید بهترین و مناسب‌ترین انتخاب است. در عین حال می‌دانیم که انتخاب رنگ سفید برای انواع مبل‌ها از سال‌ها پیش تا به حال طرفداران زیادی داشته است و هنوز نیز در انتخاب سبک طراحی مدرن و طراحی مبلمان‌ها از این رنگ به وفور استفاده می‌شود.

بسیاری از طراحان و کارشناسان، رنگ‌های گرم را مناسب طراحی دکوراسیون داخلی منزل مدرن برای انتخاب رنگ مطابق با سبک چیدمان سال جدید، می‌دانند. منظور از رنگ‌های گرم، انتخاب رنگ قهوه‌ای یا زرد برای طراحی دکوراسیون خانه و رنگ دیوارها نیست. استفاده از رنگ گرم مطابق با سبک طراحی دکوراسیون مدرن، به معنی استفاده از سفید خالص و نرمی است که تناژ و طیف رنگی از خاکستری دارد. طیف رنگی خاکستری در زمینه سفید حال و هوایی سرد دارد که گرمای رنگ سفید خالص آن را از بین می‌برد. این رنگ‌ها خنثی هستند که در سال ۲۰۱۹ و طراحی دکوراسیون داخلی مدرن مورد استقبال زیادی قرار گرفته‌اند.

ناهماهنگی در سبک چیدمان دکوارسیون داخلی

ناهماهنگی در سبک چیدمان دکوارسیون داخلی منزل

در تصاویر بسیاری از مجلات طراحی دکوراسیون داخلی منزل سال ۲۰۱۹ و بسیاری از وب سایت‌های معماری داخلی، ناهماهنگی و نامتناسب بودن چیدمان اتاق‌ها، مشابه نبودن مبلمان‌ها، تلفیقی از چیدمان سبک مدرن و سنتی و ناهماهنگی در چیدمان دکوراسیون داخلی اولین موضوعی است که توجه هر فردی را جلب می‌کند.

در بعضی تصاویر میزهایی را می‌بینیم که در کنار آن ها صندلی‌های مشابه از انواع مدرن در کنار صندلی‌هایی از سبک سنتی و روستایی قرار گرفته‌اند. در سایر تصاویر می‌بینیم که در طراحی دکوراسیون اتاق مطالعه با ظرافت نامحسوسی قفسه‌های کتابخانه به شکلی ناهمسان طراحی و با لوازم مختلف تزئین شده‌اند و از نیمکت‌ها و صندلی‌هایی ناهماهنگ و نامشابه برای چیدمان اتاق استفاده شده است.

پیاده سازی این سبک برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل مدرن کار سختی است، زیرا باید ناهماهنگی‌هایی مناسبی برای زیباتر شدن فضای داخلی خانه به کار برد. پس قبل از این‌که تصمیم بگیرید از تصاویر زیادی در وب سایت‌های مختلف و مجلات طراحی دکوراسیون داخلی خانه دیدن کنید. این به شما کمک می‌کند تا ایده‌های ذهنی زیادی برای پیاده‌سازی درست و متناسب با علایقی که دارید به دست آورید.

طراحی دکوراسیون آشپزخانه به رنگ تیره

طراحی دکوراسیون آشپزخانه به رنگ تیره

درست برعکس رنگ سفید خالص دیوارها، طراحی دکوراسیون آشپزخانه در سال ۲۰۱۹ با لوازم خانگی به رنگ استیل و تیره و در فضایی با نور کم، محبوبیت زیادی دارد. طراحی دکوراسیون آشپزخانه در فضای بزرگ، با رنگ روشن و نور زیاد در سال ۲۰۱۸ مورد استقبال اکثریت افراد قرار گرفت، اما در سال جدید شاهد این هستیم که رنگ تیره بهترین و محبوب‌ترین انتخاب برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه است. آبی تیره در کنار خاکستری به همراه لوازم خانگی نقره‌ای و استیلی رنگ تیره، مناسب‌ترین انتخاب برای چیدمان مطابق با ایده های سال ۲۰۱۹ هستند.

در این سبک از دکوراسیون آشپزخانه، بهتر است برای کابینت‌ها از رنگ‌های روشن‌تر، ملایم‌تر و هماهنگ با رنگ دیوارها استفاده کنید و در نهایت چیدمان را با اثاثیه و لوازم تزئیناتی به روز به پایان برسانید. انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه و دیوارها از اهمیت زیادی در طراحی دکوراسیون داخلی منزل برخوردار است. زیرا در نهایت یک آشپزخانه زیبا و به روز، باعث لوکس و شیک بودن فضای داخلی ساختمان می‌شود.

لوازم خانگی تیره و فضای گرم آشپزخانه، احساس سردی دیوارهای سفید و خاکستری را از بین می‌برد. به همین دلیل برای ایجاد فضای گرم در طراحی دکوراسیون داخلی منزل باید از روش‌های دیگری استفاده کنید.

استفاده از قفسه‌های چوبی مدرن و سنتی، طراحی تیغه‌های چوبی در سقف آشپزخانه و پذیرایی، از دیگر کارهایی هستند که این روزها در طراحی دکوراسیون داخلی منزل مدرن با استقبال زیادی روبه‌رو شده‌اند. رنگ خاکستری، رنگ‌های ملایم و خنثی چوب الویت بیشتری برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل مدرن دارند. می‌توانید رنگ سفید خالص گرمی را که امسال محبوبیت زیادی پیدا کرده است را با سایر رنگ‌ها و با استفاده از چوب طبیعی در بخش‌های مختلف دکوراسیون خانه، تلفیق کنید. همانطور که قبلا توضیح دادیم، رنگ‌های خنثی بهترین انتخاب برای طراحی دکوراسیون خانه به سبک مدرن و امروزی هستند.

استفاده از شیشه در طراحی دکوراسیون و ترکیب دکورهای شیشه‌ای در کنار سنگ مرمر نیز از محبوب‌ترین انتخاب‌ها برای طراحی معماری داخلی در سال جدید هستند.

یکی دیگر از بهترین انتخاب‌ها برای طراحی دکوراسیون منزل در سال ۲۰۱۹، دیوارهایی با گل‌ها و گیاهان طبیعی هستند که از مواد بازیافتی ساخته می‌شوند. دیوارهای چوبی یا دیوارهایی که توسط گلدان‌ها تزئین می‌شوند، در سال‌های گذشته نیز با استقبال زیادی رو به رو شدند.

نیازی نیست برای تغییر دکوراسیون خانه به سبکی مدرن، برای نوسازی و اجرای تمامی ایده‌ها اقدام کنید. می‌توانید با مشاوره توسط متخصصین در این حوزه و انتخاب چند قسمت در منزل که نیاز به بازسازی دارند، تغییرات زیادی در سبک دکوراسیون داخلی ایجاد کنید.

گروه طراحی دکوراسیون داخلی نیکا چوب آماده ارائه خدمات از صفر تا صد تمامی مراحل مشاوره، طراحی، تولید و نصب و اجرا برای طراحی دکوراسیون منزل مدرن است.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row el_id=”norah_blog_inner_tags”][vc_column][/vc_column][/vc_row]

4 پاسخ

  1. بازتاب: به کار بردن دکوراسیون سنتی در منزل - AZAR
  2. بازتاب: سرور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پروژه های انجام شده توسط نیکاچوب