لیست محتوای این مقاله:

افزایش بهره وری طراحی دکوراسیون اداری با ۱۱ روش ساده

طراحی دکوراسیون اداری نیکا چوب

[vc_row][vc_column][vc_column_text]طراحی دکوراسیون اداری در این روزها از اهمیت زیادی برای تمامی گروه های شغلی برخوردار است. در هر صورت باید برای افزایش بهره وری و استفاده مفید از فضای موجود به انجام یک سری کارها و پیاده سازی ایده های مدرن برای طراحی دکوراسیون اداری بپردازیم. به هر حال ما نمی توانیم نسبت به فضای کاری بی تفاوت باشیم. در نتیجه باید طراحی دکوراسیون اداری را به شکلی انجام دهیم که علاوه بر زیبایی و مدرن بودن و استفاده مفید از فضا، کاربردی نیز باشد.

نتیجه کار طراحی دکوراسیون اداری جدیدی که قصد پیاده سازی آن را دارید، باید نسبت به دیزاین قبلی مزیت های بیشتری داشته باشد. مشاوره با کارشناسان متخصص فعال در زمینه طراحی دکوراسیون اداری بهترین روش برای اطمینان خاطر از نتیجه کار است.

در این جا سعی کردیم ایده های ساده را برای تغییر در طراحی دکوراسیون داخلی اداری و فضای داخلی پیشنهاد دهیم.

استفاده از باکس و جعبه در طراحی دکوراسیون اداری

استفاده از باکس و جعبه در طراحی دکوراسیون اداری

یکی از روش های ساده، ارزان و کاربردی برای تغییر در چیدمان طراحی دکوراسیون داخلی اداری استفاده از سبد و یا باکس های متنوع برای نگهداری لوازم اتاق است. می توانید لوازم مختلف را دسته بندی کنید و برای هر یک از آن ها یک جعبه یا باکس در نظر بگیرید. این کار به فضای اتاق نظم می دهد و از آشفتگی لوازم رو میز اداری یا شلف ها و قفسه ها جلوگیری می کند.

استفاده از فرش در طراحی دکوراسیون اداری

استفاده از فرش در طراحی دکوراسیون اداری

استفاده از فرش در طراحی دکوراسیون اداری فضای گرمی را به اتاق کار می بخشد. همه افراد دوست دارند که محیط کار و فضای اتاق اداری آن ها به شکلی منحصر به فرد و خاص باشد. اما در عین حال باید در نظر داشته باشید که احساس راحتی در فضای اتاق به هنگام کار نیز اهمیت زیادی دارد.

می توانید یک فرش با طرحی زیبا و خاص انتخاب کنید و از آن برای ایجاد فضایی گرم در اتاق اداری استفاده کنید.

استفاده از پرده در طراحی دکوراسیون اداری

استفاده از پرده در طراحی دکوراسیون اداری

نور طبیعی و پنجره ها تاثیر بسیار زیادی در فضای داخلی اتاق کار و طراحی دکوراسیون داخلی اداری دارند. اگر در بیشتر اوقات از روز پنجره ها را باز می کنید و یا پرده ها را کنار می کشید، پس بهتر است یک پرده خاص انتخاب کنید. انتخاب یک پرده کرکره ای که به راحتی باز و بسته می شود، مطابق با رنگ طراحی دکوراسیون اداری تاثیر زیادی در فضای اتاق دارد.

انتخاب میز اداری به رنگ تیره

انتخاب میز اداری به رنگ تیره

به صورت متداول میز کار، شلف و قفسه های اداری، در رنگ های سفید، سیاه و به رنگ چوب طبیعی هستند. اما در طراحی دکوراسیون اداری مدرن رنگ طوسی یکی از بهترین و محبوب ترین انتخاب ها در طراحی میز اداری مدرن است. ترکیب رنگ طوسی با رنگ های سفید یا سیاه در طراحی دکوراسیون اداری مدرن یکی از بهترین انتخاب ها است.

همچنین استفاده از رنگ های قرمز تیره، آبی یا سبز برای میز کار نیز می تواند فضای منحصر به فرد و متفاوتی را ایجاد کند.

قفسه و شلف های اداری را فراموش نکنید

سازمان یافته عمل کنید

مرتب بودن و جلوگیری از آشفته شدن فضای اتاق کار، میز اداری، قفسه و شلف ها اهمیت زیادی در دکوراسیون محیط اداری دارد. باید سازمان یافته عمل کنید و تمامی کاغذها را در شلف ها نگهداری کنید تا همیشه فضای اتاق تمیز و مرتب باشد.

انتخاب اتاق کار در کنار پنجره یا فضای باز

انتخاب اتاق کار در کنار پنجره یا فضای باز

زمانی که احساس می کنید در فضای تاریک و دلگیر اتاق کار حبس شده اید دیگر رقبتی برای ادامه کار نخواهید داشت. انتخاب اتاق کار در کنار یک پنجره یا فضای باز احساس خوبی را در طول روز و در عین کار کردن ایجاد می کند. دیوار شیشه ای یا پنجره های بزرگ با منظره سر سبز بهترین انتخاب برای طراحی دکوراسیون اداری مدرن اتاق کار است.

رنگ آمیزی دیوارهای اتاق اداری با رنگ شاد

رنگ آمیزی دیوارهای اتاق اداری با رنگ شاد

فضای اتاق اداری به شکلی است که در آن نیاز به آرامش یا ریلکسی نخواهیم داشت. پس می توانید از رنگ های شاد برای رنگ آمیزی دیوارهای اتاق برای افزایش انرژی و انگیزه استفاده کنید.

در طراحی دکوراسیون داخلی اداری مدرن انتخاب رنگ طوسی یکی از بهترین گزینه ها برای رنگ آمیزی دیوارهای اتاق اداری است. می توانید از پالت رنگ طوسی یکی از انواع آن را انتخاب کنید.

طراحی دکوراسیون اداری به رنگ سفید

طراحی دکوراسیون اداری به رنگ سفید

طراحی دکوراسیون اداری به رنگ سفید باعث می شود که فضای اتاق اداری همیشه تمیز و مرتب دیده شود. رنگ آمیزی دیوارها به رنگ سفید، انتخاب مبل، صندلی و میز اداری سفید و دکور اتاق اداری با رنگ های روشن و براق، باعث ایجاد حس تازگی و سرزندگی در اتاق اداری می شود. اگر قصد طراحی دکوراسیون اداری مدرن دارید انتخاب رنگ سفید و ترکیب آن با رنگ طوسی یکی از بهترین گزینه ها است.

لوستر و نورپردازی در طراحی دکوراسیون اداری

انتخاب لوستر منحصر به فرد در طراحی دکوراسیون اداری

یکی از ایده های طراحی دکوراسیون مدرن سال ۲۰۱۹ استفاده از لوسترهای خاص و طراحی شده با ایده های خلاقانه است. می توانید برای نورپردازی اتاق اداری و ایجاد حس و حالی متفاوت در فضای محیط کار از آویزهای سقفی و لوسترهای خاص اداری استفاده کنید.

نورپردازی کف، دیوارها و سقف نیز از سایر گزینه های پیش رو هستند.

قفسه و شلف در طراحی دکوراسیون اداری

قفسه و شلف های اداری را فراموش نکنید

طراحی دکوراسیون اداری با قفسه و شلف های باز علاوه بر ایجاد فضایی برای قرار دادن مدارک و لوازم مورد نیاز و نظم و ترتیب بخشیدن به فضای اتاق، دسترسی را نیز آسان تر می کند.

استفاده از دیوار در طراحی دکوراسیون اداری

ایده های خلاقانه در استفاده از دیوار به کار ببرید

یکی از کارهای جالب در طراحی دکوراسیون اداری استفاده خلاقانه از دیوارها است. هر فردی می تواند از دیوار نزدیک خود به شکل شخصی استفاده کند. چسباندن عکس ها، تقویم، کارهای روزانه و یا جملات جالب در دیوارها علاوه بر خالی تر کردن فضای مفید روی میز اداری شکل خاص به محیط کار می بخشد.

 طراحی میز مدیریت، میز کارشناسی، میز کارمندی، مبلمان اداری، پارتیشن، کانتر، کفپوش، سقف، فایل کشو و کمدها، طراحی و قفسه بندی دیوارها، طراحی فلاور باکس و دیزاین لابی از موارد اصلی هستند که هماهنگی بین تمامی آن ها با طراحی دکوراسیون اداری، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. گروه طراحی دکوراسیون داخلی نیکا چوب آماده ارائه هرگونه خدمات مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در طراحی دکوراسیون اداری است.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row el_id=”norah_blog_inner_tags”][vc_column][/vc_column][/vc_row]

2 thoughts on “افزایش بهره وری طراحی دکوراسیون اداری با ۱۱ روش ساده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پروژه های انجام شده توسط نیکاچوب