لیست محتوای این مقاله:

نمونه تصاویر طراحی دکوراسیون اداری مدرن و کسب ایده های ذهنی

طراحی دکوراسیون اداری مدرن

[vc_row][vc_column][vc_column_text]این روزها سبک طراحی دکوراسیون اداری مدرن بسیار مورد توجه مدیران شرکت و ادارات مختلف قرار گرفته است. تمامی افرادی که به تازگی قصد راه اندازی شرکتی را دارند حتما اجرای طراحی دکوراسیون اداری مدرن را انتخاب می کنند.

تمامی موارد از انتخاب رنگ، طراحی شکل مبل اداری و میز اداری، میز ریاست، میز کارمندی، پارتیشن ها، شلف و قفسه های اداری، طراحی دکوراسیون سالن غذاخوری اداری، ورودی سالن و نمای خارجی ساختمان، کاغذ دیواری، طراحی لوستر اداری، انتخاب پرده و گزینه های بسیار دیگری وجود دارد که باید مطابق با طراحی دکوراسیون اداری مدرن، طراحی و تولید شوند.

انتخاب رنگ طوسی یا خاکستری یکی از بهترین انتخاب ها برای طراحی دکوراسیون اداری مدرن است. طیف گسترده رنگ های پلی یورتان این امکان را فراهم کرده است که نتیجه کار با رنگ انتخاب شده کاملا یکسان باشد.

استفاده از پرده های مدرنی که به راحتی باز و بسته می شوند، طراحی خلاقانه میزهایی که کاربردهای زیادی دارند و فضای کمتری را اشغال می کنند، نورپردازی سالن، خلق ایده برای طراحی فلاور باکس و تمامی موارد مطابق با یکدیگر و اصول طراحی دکوراسیون اداری مدرن، توسط کارشناس ایده پردازی می شوند.

یک متخصص با در نظر گرفتن فضای موجود و نیازها تمامی موارد را مطابق با اصول طراحی دکوراسیون مدرن در کنار یکدیگر قرار می دهد. پس از آن می توانید تمامی ایده های ذهنی خود را با کارشناس برای پیاده سازی در میان بگذارید.

تمامی موارد از مشاوره، طراحی تا مرحله تولید و نصب و اجرا توسط گروه طراحی دکوراسیون داخلی نیکا چوب انجام می شود. کارشناسان ما آماده ارائه تمامی خدمات در زمینه طراحی دکوراسیون اداری و طراحی دکوراسیون اداری مدرن هستند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_gallery layout=”cz_grid_c3″ id=”cz_28113″ images=”2752,2753,2754,2760,2759,2758,2757,2756,2755,2761,2751,2765,2764,2763,2762″][/vc_column][/vc_row][vc_row el_id=”norah_blog_inner_tags”][vc_column][/vc_column][/vc_row]

7 پاسخ

  1. بازتاب: دکوراسیون اداری و دفتر کار ⋆ سرور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پروژه های انجام شده توسط نیکاچوب