لیست محتوای این مقاله:

دکوراسیون اداری اتاق مدیریت خود را متمایز کنید +تصاویر

دکوراسیون اداری اتاق مدیریت

[vc_row][vc_column][vc_column_text]“طراحی دکوراسیون اداری اتاق مدیریت” در واقع یکی از مهمترین قسمت های یک محیط کار است که اصولا دکوراسیون خاص و متفاوتی خواهد داشت.

خوب مسلما علاوه بر رفتار مدیرعامل این چیدمان دکوراسیون محیط اداری، طراحی میز اداری مدرن، مبلمان ها و حتی چیدمان اکسسوری ها است که بر مشتری و مخاطبان تاثیرگذار است. به همین دلیل باید طراحی دکوراسیون اتاق مدیر عامل را با حساسیت بیشتری انجام داد.

برای طراحی دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت باید ابتدا اهداف خود را از طراحی دکوراسیون این اتاق تعیین کنید. پس از آن می توانید کار را شروع کنید. باید گفت که طراحی اتاق مدیریت موضوع و امری کاملا تخصصی که نیاز به مهارت فرد متخصص و کارشناس فعال در این حوزه را می طلبد.

از اتاق مدیریت می توان به عنوان قلب تپنده یک سازمان و مجموعه نام برد. همچنین به علت این که یک مدیر باید تایم زیادی را در اتاق خویش بگذراند باید پلان اتاق مدیریت به گونه ای باشد تا انرژی مدیر را حفظ کند. دفتر مدیریت جز مهمترین بخش ها و قسمت های هر مجموعه است که باید به طراحی دکوراسیون آن توجه ویژه ای داشت. چرا که وی با در نظر گرفتن عملکرد مدیریت یک اداره و همچنین پرستیز کار مدیریت، اتاق مدیر را به نحوی سازماندهی می کند که منجر به افزایش عملکرد آن شود.

این اتاق جز یکی از مهم ترین اتاق های هر مجموعه ای است بنابراین باید به طراحی دکوراسیون داخلی آن توجه ویژه ای داشت. البته همه اتاق ها و فضاهای اداری باید با بالاترین کیفیت طراحی شوند، اما اتاق مدیریت به دلیل این که پذیرای مهمان ها و افراد مهمی است که سازمان و مجموعه با آن ها در ارتباط است نیازمند توجه بیشتری است.

[/vc_column_text][vc_column_text]

تصاویر اتاق مدیریت لاکچری

[/vc_column_text][cz_gallery layout=”cz_grid_c3″ id=”cz_91853″ images=”6564,6565,6566″][vc_column_text]

تصاویر دکوراسیون اتاق مدیر عامل

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_gallery layout=”cz_grid_c3″ id=”cz_90681″ images=”6560,6561,6562″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

پلان اتاق مدیریت

در هر اداره یا سازمان طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت مهم ترین موضوع در دکوراسیون اداری است. به همین دلیل بهتر است تا در شروع کار دکوراسیون داخلی اداری بهترین اتاق را برای طراحی پلان اتاق مدیریت آماده کنید.

چرا باید به پلان اتاق مدیریت توجه کنید؟ امکان طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت مدرن و لاکچری بسیار حائز اهمیت است. زیرا اتاق مدیر عامل محل انجام کارهای مهم، برگزاری جلسات کاری، بازدیدها و کارهایی از این دست است. به همین دلیل باید اهمیت زیادی برای طراحی پلان اتاق مدیریت قائل شد.

به هنگام طراحی دکوراسیون اتاق اداری حتما به عملکرد آن توجه کنید. پلان و طراحی دکوراسیون اداری باید هماهنگ با این مسائل طراحی شود تا بتوان هر ایده شیک، لاکچری و مدرنی را در آن اجرا کرد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

دکور دفتر مدیریت

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_gallery layout=”cz_grid_c3″ id=”cz_46621″ images=”6568,6569,6570″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

اتاق مدیریت کوچک

در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق های مدیریتی کوچک باید به تجمیع وسایل و مبلمان ها فکر کرد. گاهی اوقات پیش می آید که شخص دیگری هم باید در اتاق و در کنار مدیر حضور داشته باشد. اگر امکان آن وجود ندارد که برای این شخص میز و فضای جداگانه ای در نظر گرفته شود، می بایست میزهای مدیریتی را از گونه ای انتخاب کرد که شخص دیگری هم همزمان بتواند از آن استفاده کند. البته باید در نظر داشته باشید که فضای مناسب برای جانمایی صندلی و حرکت راحت آن نیز وجود داشته باشد.

 

ابتدا اتاق کوچک را مورد بررسی قرار می‌دهیم. میز مدیر، صندلی اداری، کمد و فایل‌ها، مبل یا مبلمان میزبان، همگی در سمتی از اتاق قرار گیرند که فضای داخلی دفتر را بزرگ جلوه کند. بهتر است رنگ اتاق یا پوشش روی دیوارها از رنگ‌های متضاد با اتاق‌های سایر دفاتر باشد، طیف رنگ نیز بر اساس سلایق مدیران تعیین می‌شود، اما باید نکات روانشانسی آن نیز رعایت شود. همچنین بهتر است از پوشش چرم و چوب مرغوب در دکوراسیون اداری اتاق مدیریت استفاده شود چرا که باعث ایجاد حسِ لوکس بودن در محیط خواهد شد.

 

دکوراسیون اتاق کار کوچک برای مدیران باید با دقت بیشتری انجام شود. به دلیل کمبود فضا می توان برای جلسه و صحبت با مراجعه کنندگان همکاران از میز کار مدیرعامل استفاده کرد. در این صورت بهتر است از میز کاری استفاده شود که دارای عرض زیادی نباشد. تجربه ثابت کرده است برقراری ارتباط چشمی و فاصله نزدیک تر در گفتگوهای رسمی درصد موفقیت را بالا می برد. یک یا چند صندلی راحتی در سمت دیگر میز مدیر عامل برای صحبت مناسب است.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_gallery layout=”cz_grid_c3″ id=”cz_22850″ images=”6588,6589,6590″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

کاغذ دیواری اتاق مدیریت

کار می تواند هیجان انگیز باشد و قطعا انتخاب کاغذ دیواری مناسب می تواند تاثیر زیادی در ایجاد انرژی و فضای خوب در محیط کار و طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت داشته باشد.

استفاده از کاغذ دیواری برای ایجاد یک تغییر خود در طراحی دکوراسیون اداری انتخابی با هزینه مناسب و کم زحمت است.

انتخاب مدل کاغذدیولری دفتر کار ممکن است کمی با انتخاب کاغذدیواری منزل متفاوت باشد اما آخر از همه خودتان هستید که باید احساس خوبی داشته باشد و بهتر کار کنید. مطمئنا از حس خوب شما در محیط کار مشتریان شما هم تحت تاثیر قرار خواهند گرفت.

اصولا از رنگ های تیره و مدرن مثل طوسی، خاکستری، دودی و مشکی برای انتخاب کاغذ دیواری استفاده می کنند. اما رنگ های طوسی روشن، سفید، بژ، آبی بسیار روشن، لیمویی، سبز کم رنگ و استخوانی برای دفتر اداری عالی است.

همه انتخاب ها در طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت از رنگ و طرح مبل و میز اداری تا انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری باید هماهنگی داشته باشند. انتخاب هماهنگ رنگ کاغذ دیواری با رنگ پارکت لمینت یا موکت کفپوش می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد.

 [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_gallery layout=”cz_grid_c3″ id=”cz_23714″ images=”6591,6592,6593″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

ابعاد اتاق مدیریت

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_gallery layout=”cz_grid_c3″ id=”cz_96266″ images=”6596,6597,6598″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

چبدمان اتاق مدیریت

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]نحوه چیدمان اتاق مدیریت باید به شکلی کاملا مدرن و امروزی باشد زیرا مهمترین تصمیم گیری ها و همچنین قرارهای کاری مهم در آن برگزار خواهد شد. قطعا نحوه چیدمان در طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت بر عملکرد مجموعه و مدیر عامل تاثیر زیادی خواهد داشت.

 • طراحی دیوار چوبی یا انواع دیوارکوب های مدرن و خاص
 • طراحی فایل های اداری
 • طراحی انواع کمد چوبی
 • انتخاب و طراحی میز مدیر عامل خاص
 • انتخاب رنگ و طرح کاغذ دیواری
 • نورپردازی
 • طراحی و ساخت یک کتابخانه اداری
 • انتخاب مبلمان و صندلی مدیر عامل
 • انتخاب متریال برای کفپوش
 • استفاده از گل و گیاهان طبیعی
 • انتخاب اکسسوری های خاص و مدرن

از مهمترین عوامل در چیدمان اتاق مدیریت هستند. کافی است کمی خلاقیت و ایده های خاص در همین چند گزینه که جز کلیات ماجرا هستند اضافه کنید. در نهایت خواهید دید که در یک مجموعه متفاوت و خاص مشغول به کار هستید و از طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت لذت می برید.

باید گفت که همیشه شروع کار با کارشناس و متخصصین با تجربه در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی بهترین نتایج را به همراه خواهد داشت.

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی نیکا چوب با سابقه درخشان در زمینه اجرای بزرگترین پروژه های اداری در ایران آماده ارائه خدمات صفر تا صد در زمینه طراحی دکوراسیون اداری است.

می توانید برای دریافت پاسخ سوالات، مشاوره رایگان یا برآورد تقریبی هزینه های پروژه های اجرایی با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

 [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پروژه های انجام شده توسط نیکاچوب