لیست محتوای این مقاله:

چگونه دکوراسیون آشپزخانه شیک و مدرن داشته باشیم؟

دکوراسیون آشپزخانه شیک و مدرن

[vc_row][vc_column][vc_column_text]پخت و پز غذا یک موضوع مهم در هر خانه ای است که باید گفت دلیل اصلی اهمیت داشتن “دکوراسیون آشپزخانه شیک و مدرن” لذت بردن از همان لحظات آشپزی و سرو غذا است.

اگر آشپزخانه منزل دقیقا در قسمت مرکزی ساختمان قرار دارد یا قصد دارید محل سرو غذا را دقیقا در نزدیکی آن طراحی و دیزاین کنید، خوب مسلما برای داشتن دکوراسیون آشپزخانه شیک و مدرن نیاز به انواعی از بهترین لوازم منزل خواهید داشت.

محلی که قصد دارید علاوه بر آشپزی و سرو غذا از زیبایی آن لذت ببرید نیاز به اثاثیه لوکس و منحصر به فردی دارد.

آسان تر بگیم! می توانید از لوازمی که در یک رستوران خیلی شیک و مدرن دیده اید نیز برای دکوراسیون آشپزخانه شیک و مدرن استفاده کنید.

در اینجا تصاویری از بهترین دکوراسیون آشپزخانه شیک و لوکس را که از لوازم گران قیمت و لاکچری برای دیزاین و طراحی کابینت ها استفاده شده است را نمایش دادیم. اما منظور این نیست که نمی توانید از طرح کابینت آشپزخانه یا سبک چیدمان آشپزخانه در ابعاد کوچکتری از فضایی که در اختیار دارید استفاده کنید.

لاکچری یا همان شیک بودن در واقع نوعی از رفتار است که به فرد کمک می کند تا بتواند از هر چیزی بهترین لذت را ببرد. مثل لذت بردن از خوردن جوانه های تازه گندم بدون هیچ طعم دهنده دیگری!

پس همین حالا کلاه آشپزی را به سر بگذارید و خود را در میان فضای این دکوراسیون آشپزخانه های شیک و مدرن، مشغول به آشپزی و سرو غذا تصور کنید.

 

طراحی دکوراسیون آشپزخانه با سنگ مرمر

 

در طول تاریخ دکوراسیون داخلی همیشه استفاده از سنگ مرمر در طراحی فضای داخلی آشپزخانه جز کارهای بسیار لوکس و شیک قرار داشته است.

کانتر آشپزخانه از جنس سنگ مرمر براق رگه دار با طرح های طبیعی سنگ، طراحی انواع بین کابینتی از جنس مرمر یا استفاده از آن برای تزئین دیوار یا کفپوش آشپزخانه برای دکوراسیون آشپزخانه شیک و مدرن به تنهایی هم کافی هستند.

اما طراحی هر یک از آن ها و ایجاد هماهنگی بین سبک طراحی کابینت و دیگر قسمت های آشپزخانه مسئله مهمی است که بسیار در زیبایی نتیجه کار تاثیرگذار است.

در این تصویر یک آشپزخانه بسیار لوکس و زیبا را که با سنگ طبیعی مرمر طراحی و دیزاین شده است را می بینیم. هماهنگی هوشمندانه و استفاده از رنگ سبز زمردی برای صندلی های سالن، صندلی کابینت جزیره آشپزخانه و استفاده از گیاه طبیعی زیبایی این آشپزخانه شیک و مدرن را چندین برابر کرده است.

 

دکوراسیون آشپزخانه سنگ مرمر

در تصویر دکوراسیون این آشپزخانه سفید و طوسی مدرن می بینیم که تنها از سنگ مرمر برای ساخت جزیره کابینت آشپزخانه استفاده شده است. ولی با این وجود این آشپزخانه کاملا لوکس و بسیار منحصر به فرد است که زیبایی سنگ مرمر در آن کاملا احساس می شود.

 

مدل آشپزخانه مدرن و شیک

 

نقش صندلی در دکوراسیون آشپزخانه شیک و مدرن

همانطور که در این تصویر می بینید این صندلی های شیک و لوکسی که برای کابینت جزیره انتخاب شده اند، دلیل اصلی زیبایی فضا آشپزخانه هستند.

اگر فضای کافی برای این کار در اختیار دارید، پس چرا از این ایده خاص استفاده نکنید؟

انتخاب این سبک خاص صندلی های زیبا از جنس چوب طبیعی می تواند فضای هر آشپزخانه ای را خاص جلوه دهد.

 

دکوراسیون آشپزخانه سفید و مشکی

 

از کانتراست میان رنگ ها در طراحی دکوراسیون آشپزخانه شیک و مدرن استفاده کنید. چیدمان آشپزخانه سفید و مشکی همیشه جز پرطرفدارترین ترکیب های رنگی است.

در تصویر این آشپزخانه علاوه بر طراوت و زیبایی، رگه های سفید سنگ مرمر لوکسی که در تزئین دیوار به کار برده شده است، بسیار مورد توجه هستند.

 

جزیره کابینت آشپزخانه لوکس

 

کمی زرق و برق به فضای داخلی در دکوراسیون آشپزخانه شیک و مدرن اضافه کنید. منظور استفاده از اکسسوری های زرق و برق دار حتما لوسترها یا میزهای سلطنتی درخشان نیستند.

همانطور که در تصویر دکوراسیون آشپزخانه شیک و مدرن می بینید تنها از فلز مس آن هم برای انتخاب دو لامپ رومیزی استفاده شده است. بدون اینکه درخشندگی زننده یا دوست نداشتنی در فضا ایجاد شود با استفاده از فلز مس، هم از این متریال محبوب در دکوراسیون مدرن استفاده شده و هم فضا شکل دیگری به خود گرفته است.

آشپزخانه مدرن 2019

 

در تصویر طراحی دکوراسیون این آشپزخانه مدرن ترکیب رنگ طوسی و تناژ خاص و پرطرفداری از رنگ چوب، علت اصلی زیبایی این آشپزخانه شیک و لوکس است.

 

دیزاین آشپزخانه مدرن

 

نورپردازی در دکوراسیون آشپزخانه شیک و مدرن

نورپردازی آشپزخانه به خصوص اگر فضا تاریک باشد، اهمیت زیادی دارد. اگر در فضای داخلی آشپزخانه نور کم یا نورگیر و پنجره هایی در ارتفاع زیاد یا در سقف دارید، می توانید از فلزهای براق برای طراحی رویه کابینت استفاده کنید.

فلزات براق و صیقلی از جمله متریال های محبوب در طراحی دکوراسیون مدرن هستند. می توانید برای ایجاد فضایی لوکس و منحصر به فرد از این فلزات برای متریال کابینت ها استفاده کنید.

با این روش فضای داخلی آشپزخانه نیز بزرگتر و دلبازتر دیده می شود.

طراحی آشپزخانه مدرن

 

می توانید با ایده استفاده از درب های تاشو تمام شیشه ای پاسیو علاوه بر افزایش زیبایی فضای داخلی، از منظره بیرون نیز لذت ببرید. درب های شیشه ای پاسیو از ایده های مدرن و پرطرفدار در دکوراسیون داخلی هستند.

از این درب ها در بخش های مختلف طراحی دکوراسیون داخلی استفاده می شود.

 

آشپزخانه مدرن 2020

فضای سبز از مشخصه های طراحی دکوراسیون آشپزخانه شیک و مدرن است. در این تصویر با استفاده از پنجره چوبی شبکه ای علاوه بر ترکیب فضای سبز با فضای داخلی آشپزخانه، نور در فضای داخلی نیز به شکل زیباتری انعکاس پیدا کرده است.

 

آشپزخانه مدرن ایرانی

 

لامپ های آویزی در دکوراسیون آشپزخانه شیک و مدرن

شاید انتخاب لوستر را همیشه از میان همان مدل هایی که در ویترین مغازه ها دیده ایم، انجام داده باشیم. اما لامپ های آویزی که خلاقیت زیادی در دکوراسیون مدرن برای ساخت آن ها وجود دارند می توانند انتخابی منحصر به فرد باشند.

دو لوستر آویزی زیبا و مدرن در این آشپزخانه که دکوراسیون آن ترکیبی از چوب طبیعی به همراه رنگ سفید است، از جزئیاتی هستند که زیبایی فضای داخلی را دو چندان کرده اند.

 

آشپزخانه مدرن ایرانی

 

از فرش های زیبا استفاده کنید

خوب مسلما استفاده از فرش دقیقا در قسمت زیرین صندلی های کابینت جزیره آشپزخانه ایده خوبی نیست. در خیلی از موارد هم کمبود فضا می تواند دلیل اصلی برای استفاده نکردن از فرش باشد.

با این حال اگر فضای بزرگ و کافی در اختیار دارید، استفاده از یک فرش یا قالیچه زیبا دقیقا در قسمت مرکزی یا در محل سرو غذا در آشپزخانه می تواند زیبایی خاصی به دکوراسیون ببخشد.

 

آشپزخانه شیک و ساده

 

با استفاده از گیاهان طبیعی و سبز رنگ، قدرت و زندگی تازه ای در فضای دکوراسیون آشپزخانه شیک و مدرن ایجاد کنید.

هر دکوراسیون آشپزخانه ساده ای با ترکیب رنگ سبز نما و جلوه خاصی را به خود می گیرد.

در این تصویر از گیاهی خاص برای زیبایی هرچه بیشتر در دکوراسیون این آشپزخانه شیک استفاده شده است. گلدان های کوچک بوته ای نیز می توانند در جای جای دکوراسیون داخلی منزل، منظره چشم نوازی را ایجاد کنند.

مدل کابینت آشپزخانه شیک

به راحتی می توان گفت که در این دکوراسیون آشپزخانه لوکس و مدرن از چه ایده های مدرنی استفاده شده است. صندلی های کابینت جزیره آشپزخانه خاص، استفاده از گیاهان، فلز براق برای رویه کابینت و استفاده از این لوستر خاص و مدرن همگی از دلایل زیبایی چیدمان این فضا هستند.

مدل آشپزخانه شیک و ساده

انتخاب رنگ در دکوراسیون آشپزخانه شیک و مدرن

مسلما زمانی که راجع به دکوراسیون آشپزخانه صورتی حرف می زنیم، هیچ تصوری از یک فضای لوکس و شیک در ذهن نخواهیم داشت. اما باید گفت که ترکیب تناژهای خاصی از رنگ صورتی می تواند فضایی لاکچری و منحصر به فرد در آشپزخانه ایجاد کند.

ترکیب این رنگ صورتی با تناژ خاصی از رنگ آبی در این تصویر یک آشپزخانه خیلی لوکس و زیبا را نمایش می دهد.

در اینجا سعی کردیم که با معرفی چند ویژگی از طراحی دکوراسیون آشپزخانه شیک و مدرن به ایده های ذهنی برای تصوری درست از این فضا کمک کنیم. خوب در حقیقت استفاده از تخصص کارشناس و متخصص فعال در حوزه دکوراسیون مدرن می تواند بهترین راه حل باشد. اما همیشه قبل از شروع کار باید پیش زمینه ای از اطلاعات ذهنی داشته باشیم تا بتوانیم به درستی تصمیم بگیریم.

گروه طراحی دکوراسیون داخلی نیکا چوب آماده ارائه خدمات صفر تا صد طراحی دکوراسیون منزل، طراحی دکوراسیون آشپزخانه و طراحی انواع کابینت مدرن، چوبی، کلاسیک، نئوکلاسیک و کابینت با رنگ پلی اورتان است. می توانید برای دریافت پاسخ سوالات یا برآورد تقریبی هزینه پروژه های اجرایی با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

2 thoughts on “چگونه دکوراسیون آشپزخانه شیک و مدرن داشته باشیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پروژه های انجام شده توسط نیکاچوب