لیست محتوای این مقاله:

انواع طراحی کلوزت روم یا اتاق لباس با درب شیشه ای

طراحی کلوزت روم مدرن

[vc_row][vc_column][vc_column_text]طراحی انواع مدل اتاق لباس در فضاهای مختلف به صورت اصولی شامل چند قفسه، کشو، آویز لباس ها و انواع باکس است. می توانید در ذهن خود یک مدل اتاق لباس ایده آل با دسترسی آسان و به شکلی مدرن و زیبا در اتاق خواب تصور کنید؟

می توان گفت که بهترین مدل اتاق لباس در طراحی دکوراسیون اتاق خواب یا هر قسمت از منزل، شکلی است که در نهایت می توان تمامی لباس ها، کفش و لوازم شخصی را با دسترسی آسان و مناسب در آن جای داد. در صورت دراختیار داشتن فضای کافی می توان قسمت هایی را برای نگهداری کفش ها و لوازم شخصی که خیلی از آن ها استفاده نمی کنید، در نظر بگیرید. در نهایت رضایت از نتیجه طراحی مدل اتاق لباس زمانی حاصل می شود که بدون نیاز به گشتن دنبال لباس و کفش ها بتوانید به راحتی همه آن ها را در یک فضا و در کنار یکدیگر، در اختیار داشته باشید.

در اینجا تعدادی از مدل اتاق لباس اتاق خواب که با ترکیبی از سبک مدرن، ایده های هوشمند و خلاقانه، انتخاب مناسب محل و بهترین استفاده از فضای موجود را برای کسب ایده های ذهنی معرفی می کنیم. یکی از ویژگی های بارز طراحی دکوراسیون داخلی منزل به سبک مدرن ۲۰۱۹ دیزاین و پیاده سازی یک اتاق لباس شیشه ای در اتاق خواب است.

اگر در جستجوی مدل کلوزت روم در طراحی دکوراسیون اتاق خواب های مدرن هستید حتما از قبل فضای مناسب آن را در منزل خود بیابید.

طراحی کمد دیواری شیشه ای

مدل اتاق لباس اتاق خواب با درب شیشه ای

همانطور که در تصویر می بینید این کلوزت روم در یک فضای بزرگ با درب شیشه ای طراحی و دیزاین شده است. در زیر هر یک از قفسه های این مدل از کلوزت روم به شکلی بسیار مدرن و منحصر به فرد، نورپردازی انجام شده است.

در این کلوزت روم فضایی برای کفش ها، لباس ها، و تعدادی دراور کوچک و جعبه برای قرار دادن پوشاکی که تمایل به دیده شدن آن ها ندارید، طراحی شده است.

اگر سبک زندگی تان با مد و فشن فاصله زیادی ندارد، طراحی کلوزت روم با درب شیشه ای می تواند با نمایش لباس های مدرنی که دارید، فضا را به شکلی منحصر به فرد تغییر دهد.

طراحی کمد دیواری با شیشه مات

مدل کلوزت روم اتاق خواب با درب شیشه ای مات

همانند این تصویر می توان همین مدل کلوزت روم اتاق خواب را با شیشه های مات طراحی و پیاده سازی کرد. شیشه های مات مانع از نمایش لوازمی که تمایل به نگهداری آن ها در کلوزت روم دارید، می شوند.

طراحی کلوزت روم یا اتاق لباس با درب شیشه ای

استفاده از پرده در طراحی کلوزت روم شیشه ای اتاق خواب

در نظر گرفتن و انتخاب یک مدل کلوزت روم بزرگ در طراحی دکوراسیون اتاق خواب کوچک کار سختی است. اگر تمایل به دیزاین و طراحی مدل کلوزت روم شیشه ای در فضای کوچک اتاق خواب را دارید، می توانید برای دیده نشدن فضای داخل کلوزت روم شیشه ای از پرده استفاده کنید.

طراحی اتاق لباس یا کلوزت روم

استفاده از درب کشویی شیشه ای در طراحی اتاق لباس

در این تصویر می بینید که طراحی درب شیشه ای کشویی برای کلوزت روم باعث استفاده بهینه از فضای خالی می شود. به این صورت که تخت خواب می تواند در فاصله نزدیکتری با کلوزت روم قرار بگیرد و در نهایت فضای کمتری اشغال شود. اگر در اینجا از درب های معمولی برای کلوزت روم استفاده می شد، مسلما باید تخت خواب تا فضایی که درب برای باز و بسته شدن احتیاج دارد، قرار داده نشود.

 

این مدل اتاق لباس شیشه ای به شکلی طراحی و پیاده سازی شده است که پس از بستن درب، اصلا فضای داخلی آن مشخص نباشد. می توانید از نوعی شیشه براق که فضای پشت آن مشخص نیست را برای این طرح در نظر بگیرید.

برای ورود به داخل اتاق لباس تنها باید یک درب برای آن طراحی شود. دیزاین یک تلویزیون در داخلی فضای باقی مانده از درب شیشه ای کشویی یک ایده خلاقانه و مدرن است. حال می توانید تخت خواب خود را دقیقا روبروی تلوزیون قرار دهید و از نمایش داده نشدن فضای داخلی اتاق لباس مطمئن شوید.

استفاده از درب چوبی در طراحی اتاق لباس

استفاده از درب چوبی در طراحی اتاق لباس

انتخاب درب های چوبی نردبانی شکل به عنوان درب اتاق لباس و استفاده از همین سبک برای دیوارکوب بخشی از اتاق یکی از انتخاب مدرن در طراحی دکوراسیون داخلی است. استفاده از درب های چوبی نردبانی شکل فضایی منحصر به فرد و خاص به اتاق خواب می بخشد. همچنین با طراحی اتاق لباس بهترین روش برای ترکیب سبک طراحی دکوراسیون داخلی با سبک دیزاین طبیعی می شود. در این سبک از طراحی دیگر مجبور به باز و بسته کردن یک درب مصنوعی جامد و بی روح نیستید.

طراحی اتاق لباس کلاسیک

طراحی اتاق لباس کلاسیک

استفاده از چوب تیره برای طراحی اتاق لباس در اتاق خواب سبکی از طراحی دکوراسیون کلاسیک است. می توانید از چوب های تیره با طرح های افقی برای درب کشو و قفسه ها و از چوب های با تناژ رنگی تیره تر یا روشن تر و طرح های عمودی برای دیوارهای اتاق لباس استفاده کنید. این سبک یکی از پرطرفدارترین انتخاب ها در دکوراسیون لاکچری و مدرن است.

طراحی اتاق لباس یا کلوزت روم

می توان جایگاهی برای چمدان های لباس در کلوزت روم در نظر گرفت و بقیه قسمت ها را به کشوها، قفسه ها، باکس ها و محلی برای آویز لباس ها دسته بندی کرد. انتخاب رنگ سفید به عنوان زمینه و قفسه به رنگ طوسی تیره یا سیاه با خلاقیت در نورپردازی قسمت زیرین قفسه ها می تواند به کلوزت روم شیشه ای شکلی مدرن و به روز ببخشد.

طراحی کلوزت روم شیشه ای

طراحی قفسه ها بزرگ و متصل به یکدیگر می تواند جایگاهی مناسب برای نگهداری هر سایز لباس یا چمدان باشد. طراحی این قفسه با خلاقیت در طراحی شکل قفسه ها راه هوشمندانه برای افزایش زیبایی و در عین حال استفاده مناسب از فضای موجود است. در این تصویر می بینید که یک گنجه قدیمی داخل اتاق کلوزت نگهداری می شود. انتخاب شیشه دودی برای طراحی این اتاق کلوزت علاوه بر روشن کردن فضای اتاق مانع از دیده نشدن قفسه های زیبا و چیدمان مدرن داخل اتاق کلوزت می شود.

طراحی اتاق لباس مدرن

در طراحی این اتاق کلوزت شیشه ای از رنگ طوسی برای شیشه ها استفاده شده است. زمانی که درب کشویی اتاق کلوزت باز می شود به دلیل تغییر نور و شفافیت در شیشه ها، نور و رنگ فضای داخلی اتاق نیز تغییر می کند. اگر قصد طراحی یک میز کوچک در کنار اتاق کلوزت شیشه ای اتاق خواب دارید، صندلی های آرایشی مدرن با پایه های چوبی انتخاب مناسبی هستند.

همانطور که توضیح دادیم طراحی اتاق لباس یا کلوزت روم یکی از زیباترین و محبوب ترین قسمت ها در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن است. می توانید برای مشاوره، طراحی، تولید، نصب واجرا کلوزت روم در طراحی دکوراسیون اتاق خوابی که دارید، با ما همراه باشید.

گروه طراحی دکوراسیون داخلی نیکا چوب آماده ارائه خدمات از صفر تا صد در زمینه پروژه های اجرایی طراحی دکوراسیون منزل، طراحی دکوراسیون اداری، طراحی دکوراسیون تجاری، طراحی دکوراسیون هتل، طراحی دکوراسیون رستوران و کافی شاپ است.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پروژه های انجام شده توسط نیکاچوب