لیست محتوای این مقاله:

انتخاب رنگ مناسب برای طراحی کابینت آشپزخانه کوچک

طرح کابینت آشپزخانه کوچک

[vc_row][vc_column][vc_column_text]انتخاب رنگ مناسب برای طراحی کابینت آشپزخانه کوچک می تواند گزینه های زیادی از جنبه های زیبایی یا بزرگتر دیده شدن فضا پیش روی تان قرار دهد. در اینجا تعدادی از محبوبترین رنگ ها برای طراحی کابینت آشپزخانه و مطابق با مد جدید و سبک مدرن، برای زیبایی و بزرگتر دیده شدن فضای داخلی را معرفی کردیم.

طراحی کابینت آشپزخانه کوچک

می توان با قاطعیت گفت رنگ هایی که در اینجا برای طرح کابینت آشپزخانه کوچک معرفی می کنیم، بسیار کارآمد هستند. انواع رنگ سفید، رنگ های زمینی گرم، رنگ های ساحلی و انواع رنگ کرم در پالت رنگی، گزینه های مناسبی برای انتخاب رنگ دیزاین و طرح کابینت آشپزخانه کوچک هستند.

بهترین رنگ برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه رنگی است که در نهایت شکل انفجاری و بی نظم و ترتیب در فضای داخلی ایجاد نکند. حس و حالی که در نهایت از رنگ طرح کابینت آشپزخانه کوچک ایجاد می شود باید با سایر قسمت ها در طراحی دکوراسیون منزل هماهنگی داشته باشد و در عین حال باعث بزرگ تر دیده شدن فضای داخلی شود.

زمانی که قصد انتخاب رنگ طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک، طرح کابینت آشپزخانه کوچک، رنگ رویه کابینت و سایر سطوح و هماهنگی همه آن ها با مدرن ترین سبک از دیزاین را دارید، باید میزان نور طبیعی فضا و را در نظر بگیرید تا بتوانید در نهایت بهترین رنگ ها را برای پیاده سازی بهترین نتیجه انتخاب کنید.

سعی کنید برای جلوگیری از شلوغی و نمای به هم ریخته فضای کوچک دکوراسیون آشپزخانه، حداکثر تا ۳ رنگ را انتخاب کنید. اگر تمایل به ایجاد فضای شاد دارید حتما از رنگ های پر انرژی استفاده کنید.

در اینجا چند نمونه از ترکیب رنگ های مدرن و محبوب برای طرح کابینت آشپزخانه کوچک و دیزاین داخلی برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه را معرفی کرده ایم.

طراحی کابینت سفید و آبی

ترکیب رنگ سفید، آبی و خاکستری مدرن در طرح کابینت آشپزخانه کوچک

با طراحی یک کابینت جزیره در قسمت جلویی فضای داخلی آشپزخانه به رنگ سفید علاوه بر ایجاد امکان چیدمان صندلی، باعث بزرگتر دیده شدن فضای داخلی شوید. دیوار و سقف سفید و رنگ رویه کابینت روشن علاوه با انعکاس نور باعث روشن تر و بزرگتر دیده شدن فضا می شود.

در تصویر فوق می بینید که ترکیب رنگ سفید کابینت آشپزخانه، رویه کابینت خاکستری، استفاده از رنگ آبی ملایم برای تهیه صندلی ها و رنگ آمیزی قسمتی از دیوار و انتخاب ظروف به رنگ زرد، نما و جلوه خاص و منحصر به فرد به دکوراسیون آشپزخانه بخشیده اند. ترکیب این رنگ ها علاوه بر ایجاد فضایی پر انرژی و روشن، باعث بزرگتر دیده شدن فضای کوچکی که دارید می شود.

رنگ سفید در طراحی کابینت آشپزخانه

ترکیب رنگ سفید به همراه چوب طبیعی

رنگ هایی که در طرح دیزاین داخلی و طرح کابینت آشپزخانه کوچک انتخاب می کنید، نباید تیره یا بولد باشند. می توانید با استفاده از انواع رنگ سفید در پالت آن و ترکیب آن ها بین تمامی قسمت ها مرزبندی رنگی ایجاد کنید.

می توانید از انواع سفیدها در پالت رنگی برای ایجاد نمایی یکپارچه نیز استفاده کنید.

برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن و ایجاد فضایی گرم می توانید طرح کابینت آشپزخانه کوچک را از جنس و روکش های چوب طبیعی انتخاب کنید. طراحی کفپوش چوبی یک هماهنگی خاص با سبک طراحی کابینت ها ایجاد می کند و فضای سرد رنگ سفید را از بین می برد.

طرح کابینت آشپزخانه کوچک قرمز

ترکیب رنگ های تابستانی با تناژ قرمز

استفاده از رنگ های گرم و تابستانی در دیزاین و طرح کابینت آشپزخانه کوچک علاوه بر ایجاد فضای شاداب و پرانرژی، فضایی گرم و مهمان دوستانه را نیز در منزل ایجاد می کند.

استفاده از تناژهای مختلف رنگ قرمز از بهترین گزینه ها برای طرح کابینت آشپزخانه کوچک است. به طور مثال استفاده از رنگ نارنجی باعث افزایش اشتها و تمایل به صحبت کردن می شود. به طور مثال طراحی کابینت آشپزخانه ام دی اف به رنگ قرمز و انتخاب رنگ سفید برای صفحه کابینت و ترکیب رنگ دارچینی، نارنجی و کاری در قسمت های مختلف فضای داخلی می تواند فضای دوست داشتنی و پرانرژی را در آشپزخانه ایجاد کند.

برای ایجاد یک تعادل از هارمونی رنگ ها می توانید رنگ صفحه کابینت را سفید یا در تناژهای رنگ های خنثی انتخاب کنید. نورپردازی مناسب، انتخاب رنگ صندلی و لوازم آشپزخانه نیز در هماهنگی رنگ ها و فضای داخلی آشپزخانه دخیل هستند.

طرح کابینت آشپزخانه کوچک طوسی

ترکیب رنگ قهوه ای، مسی، آبی و طوسی مدرن

می توانید با استفاده از کاشی و سرامیک های طراحی شده و انتخاب متریال طبیعی همچون صفحه کابینت سنگی یا فلز مس حس و حالی مدرن و با رنگ و بویی از طبیعت در آشپزخانه ایجاد کنید.

طرح کابینت آشپزخانه کوچک به رنگ قهوه ای ملایم و ترکیب آن با رویه کابینت سنگ طبیعی گرانیت به رنگ آبی، کاشی و سرامیک های طراحی شده برای دیزاین دیوار و استفاده از سنگ طبیعی برای کفپوش می تواند یکی از بهترین ایده ها باشد.

نصب آیینه، استفاده از لوازم و قفسه ها به رنگ مسی، نصب سینک از جنس مس یا به رنگ مسی و استفاده از لوستر و چراغ های مسی که با ایده های خلاقانه از ایده هایی برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک و مدرن هستند.

ترکیب رنگ بژ و خاکی نیز تکمیل کننده این سبک از دیزاین برای طراحی و انتخاب رنگ کفپوش آشپزخانه هستند.

طرح کابینت آشپزخانه کوچک فیروزه ای

ترکیب رنگ آبی فیروزه ای، سبز و زرد

ترکیب بعضی از رنگ های حس و حالی از سرخوشی و زندگی به فضا و طراحی دکوراسیون داخلی منزل می بخشند. می توانید تناژی از انواع رنگ آبی فیروزه ای با رنگ مات و تیره تر را برای رنگ آمیزی دیوار و رنگ تیره تر از آن را برای طرح کابینت آشپزخانه کوچک انتخاب کنید.

استفاده از کاشی های سرامیکی با ترکیب رنگی آبی فیروزه ای وسبز برای تزئیین دیوار، انتخاب رنگ صفحه کابینت سفید یا شیشه ای، برای ایجاد تعادل در هارمونی رنگ ها و فضایی پر انرژی نیز گزینه های مناسبی هستند.

طرح کابینت آشپزخانه کوچک زرد

ترکیب رنگ زرد، سفید و سیاه

استفاده از رنگ زرد در طرح کابینت آشپزخانه کوچک یا دکوراسیون آشپزخانه محبوبیت زیادی دارد. رنگ زرد جر تناژ رنگ های گرم است که می توانید از آن برای رنگ آمیزی دیوار، صندلی ها یا انتخاب آن برای رنگ صفحه کابینت نیز استفاده کنید.

با روشنایی روز فضایی متفاوت در آشپزخانه را می بینید و در شب هنگامی که از نور لامپ استفاده می کنید نیز، رنگ متفاوتی را خواهید دید.

ترکیب رنگ دیوارهای زرد با طرح کابینت آشپزخانه سفید یا انتخاب رنگ سفید برای دیوارها و رنگ زرد برای طرح کابینت آشپزخانه ایده آل هستند. با این تناژ رنگی انتخاب رنگ صفحه کابینت سیاه می تواند فضایی خاص و منحصر به فرد در منزل و آشپزخانه ایجاد کند.

ترکیب انواع طوسی در آشپزخانه کوچک و مدرن

ترکیب انواع رنگ طوسی مدرن

استفاده از تناژ رنگی یکسان با تفاوت خیلی کم در طرح کابینت آشپزخانه کوچک باعث ایجاد هماهنگی و نمایی زیبا می شود. زمانی که تفاوت خیلی کم بین رنگ دیوارها، رنگ رویه کابینت با قسمت های چوب کاری آشپزخانه و کفپوش وجود داشته باشد، فضای داخلی دکوراسیون آشپزخانه بسیار بزرگتر دیده می شود.

علاوه بر انتخاب رنگ مدرن طوسی و ترکیب آن با تناژهای هم ردیف همانند خاکستری، ذغالی، نقره ای، طوسی مات، طوسی روشن و… انتخاب سبک نورپردازی، میزان تاریکی محیط و استفاده از تناژ رنگ های ملایم تر در بخش های مختلف، فضایی منحصر به فرد را پیاده سازی می کند.

می توانید این تناژ رنگی را تا انتخاب رنگ صفحه کابینت و سطوح کفپوش نیز برای ایجاد هماهنگی و تناسب بیشتر ادامه دهید.

ترکیب رنگ سبز ملایم، آبی و سفید

ترکیب رنگ سبز ملایم، آبی و سفید

ترکیب رنگ و هماهنگی میان انواع سبز به همراه آبی همیشه گزینه مناسبی برای ایجاد سرزندگی و شادابی در طراحی دکوراسیون داخلی است. ترکیب انواع رنگ سبز با تناژهای مختلف با رنگ های مرتبط در تناژهای مختلف آبی به همراه رنگ سفید همیشه یکی از پرطرفدارترین انتخاب ها است.

انتخاب رنگ صفحه کابنیت سفید باعث روشنایی بیشتر و ایجاد فضایی پرانرژی می شود. می توانید برای گرما بخشیدن به این تناژهای رنگی، از نارنجی استفاده کنید. ترکیب رنگ نارنجی در طرح کابینت آشپزخانه کوچک با این تم رنگی علاوه بر ایجاد فضایی گرم، انرژی و سرزندگی خاصی به این طیف رنگی لطیف می بخشد.

کابینت آشپزخانه سفید و سیاه

ترکیب رنگ سفید و سیاه در طرح کابینت آشپزخانه کوچک

ترکیب رنگ سفید و سیاه گزینه بسیار مناسبی برای طراحی انواع کابینت است. می توانید رنگ سفید و سیاه را با هر رنگ دیگری نظیر زرد، قرمز یا رنگ های سرد ترکیب کنید.

به طور مثال رنگ آمیزی دیوار به رنگ سفید با ترکیبی از طراحی کابینت آشپزخانه ام دی اف سیاه یا روکش کابینت با رنگ پلی اورتان با انواع تناژ سیاه یکی از گزینه های پیش رو است.

پس زمینه با ترکیب رنگی سفید و سیاه باعث نمایش بیشتر لوازم آشپزخانه و اثاثیه همانند گاز، یخچال و لوازم تزئیناتی با هر رنگی می شود.

ایده ترکیب رنگ در طرح کابینت

ترکیب رنگ سبز و کرم با روکش های چوبی

ترکیب رنگ هایی که در طبیعت وجود دارند و استفاده از آن ها در طراحی دکوراسیون منزل همیشه راهی برای ایجاد فضا و حس و حالی پر انرژی در منزل است. ترکیب رنگ سبز چمنی، کرم به همراه رنگ های گرم چوب و انتخاب رنگ صفحه کابینت با رنگ زرد ملایم، هارمونی خاصی از ترکیب انواع رنگ ها است.

استفاده از این ترکیب رنگی نیازی به نورپردازی خیلی زیادی ندارد و همیشه باعث روشن تر دیده شدن فضای داخلی می شود.ن هاآن

یکی از بهترین روش ها برای انتخاب رنگ مناسب در طرح کابینت آشپزخانه کوچک مشارکت با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه است. یک متخصص با بررسی میزان فضای موجود، نور و سایر موارد ضروری و مهم می تواند در نهایت بهترین شکل از طرح کابینت آشپزخانه کوچک با رنگی مناسب را طراحی و پیاده سازی کند.

تماشای نمونه تصاویر از پروژه های طراحی کابینت و پروژه های طراحی دکوراسیون آشپزخانه می تواند ایده های بسیاری را در اختیارتان قرار دهد. گروه طراحی دکوراسیون داخلی نیکا چوب آماده ارائه خدمات صفر تا صد از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا است. می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پروژه های انجام شده توسط نیکاچوب