لیست محتوای این مقاله:

آینه کاری دکوراتیو مدرن؛ تحولی دیگر در دکوراسیون داخلی

آینه کاری دکوراتیو مدرن

[vc_row][vc_column][vc_column_text]“آینه کاری دکوراتیو” یا همان استفاده از انواع آینه دکوراتیو در طراحی دکوراسیون پذیرایی، طراحی دکوراسیون اتاق خواب و سرویس بهداشتی؛ از جدیدترین وسایل زینتی است که در معماری مدرن برای طراحی دکوراسیون داخلی منازل مسکونی لوکس به کار می رود. آینه های دکوراتیو با ساختار مناسب در طرح های مدرن و سنتی قابل استفاده در مکان های مختلف هستند و زیبایی و حس مطلوبی در فضا به وجود می آورند.

اگر آینه های دکوراتیو با طرح های مختلف و نقش و نگارهای گوناگون با اشکال هندسی متفاوت و همین طور رنگ و برش دلخواه ساخته شوند، فضایی لوکس و مدرن را با معماری جدید ایجاد می کنند. آینه های دکوراتیو با طرح پازل، کاشی مانند و گرد از پر کاربرد ترین آینه های دکوراتیو تزئینی هستند.

 

تصاویر زیباترین آینه های دکوراتیو

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_gallery layout=”cz_grid_c2″ id=”cz_71808″ images=”7155,7156″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

بهترین محل نصب آینه های دکوراتیو کجاست؟

آینه کاری دکوراتیو در طرح و شکل های کاشی و سرامیک، مناسب ترین آینه های دکوراتیو هستند که برای سرویس بهداشتی منازل جدید مورد استفاده قرار می گیرند.

نصب آینه های دکوراتیو با طرح پازل در طراحی دیوار اتاق نشیمن در منازل لوکس، انرژی مثبت و دلنشینی را در فضای داخلی ایجاد می کند. همچنین آینه کاری دکوراتیو با دکوربندی مناسب محیط و در نظر گرفتن ابعاد فضای مورد نظر برای کاربرد این آینه های تزیینی سبب کاربری بیشتر و مناسب تر این نوع آینه می شود.

در بعضی از فضاهای داخلی خانه استفاده از آینه های دکوراتیو مثل فضای داخلی آشپزخانه خیلی مرسوم نیست. اما می توانید به جای آینه کاری دکوراتیو داخل آشپزخانه از شیشه های مدرن استفاده کنید. این شیشه ها رنگ های جذابی دارند و امکان ست شدن آن ها با هر رنگ دیگری در آشپزخانه وجود دارد.

از آینه کاری مدرن می توان به عنوان دیوارهای جدا کننده فضایی یا همان پارتیشن ها نیز استفاده کرد. این هم یکی دیگر از ترفندهای خلاقانه است که می توان با پیاده سازی آن به خانه و دکوراسیون داخلی جذابیت و درخشندگی خاصی بخشید.

این شیشه ها می توانند در طراحی فضای بیرونی خانه هم مورد استفاده قرار بگیرند. به عنوان مثال این شیشه ها می توانند به عنوان در ورودی تراس و بالکن نیز نصب شوند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

آینه کاری دکوراتیو در منازل

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_gallery layout=”cz_grid_c2″ id=”cz_12130″ images=”7180,7181″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

آینه کاری دکوراتیو دیوار پذیرایی

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]از وسایل و لوازم به عنوان اکسسوری دکوراسیون داخلی اتاق پذیرایی یا نشیمن استفاده می شود. اما آینه کاری دکوراتیو از بهترین و پرطرفدارترین ایده های مدرن برای تزئین دیوار پذیرایی است. ولی با این حال فقط در بعضی از اتاق های نشیمن و پذیرایی روی دیوارها آینه کاری می بینیم.

باید گفت که بهترین فضا برای آینه کاری دکوراتیو مدرن یا سنتی همان فضای دکوراسیون اتاق نشیمن و پذیرایی است. این فضا بیشترین اهمیت و استفاده را در بین فضاهای داخلی خانه را دارد و همیشه از مهمان ها در اتاق پذیرایی مهمان نوازی می شود.

پس باید برای زیبایی بیشتر طراحی دکوراسیون مهمترین قسمت در طراحی دکوراسیون منزل برای شگفت زده کردن مهمانان خلاقیتی به خرج دهید. آینه کاری دکوراتیو می تواند گزینه ای منحصر به فرد و خیلی محبوب برای این کار باشد.

در واقع آینه ها که در گذشته ها و طراحی دکوراسیون سنتی ما ایرانی ها یکی از اصلی ترین تزئینات دکوراسیون داخلی محسوب می شدند، سال ها است که دیگر جای خود را به دیگر اکسسوری ها دادند.

اما به لطف طراحی دکوراسیون داخلی مدرن می بینیم که آینه ها باز هم جایگاه خود را در زیباتر شدن فضای دکوراسیون داخلی منازل پیدا کرده اند.

البته در اکثر اتاق خواب ها آینه وجود دارد ولی جایگاه مورد نظر ما اصلی ترین بخش خانه یعنی اتاق پذیرایی و نشیمن است.[/vc_column_text][cz_gap height=”10px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

تصاویر آینه کاری دیوار منزل

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_gallery layout=”cz_grid_c2″ id=”cz_88346″ images=”7182,7183″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

آینه کاری دکوراتیو مدرن

 

آینه ها جز بهترین اکسسوری دکوراسیون داخلی برای تزئین خانه ها هستند. برای اینکه خانه ای مدرن و شیک داشته باشید سعی کنید از آینه کاری دکوراتیو یا از آینه های تزئینی خیلی ساده در بخش های مختلف خانه استفاده کنید. امروزه دکوراسیون داخلی خانه اهمیت بسیار زیادی در صنعت معماری دارد، به طوری که همه طراحان داخلی به دنبال ایده ای جدید و نوین در زمینه دیزاین داخلی  منزلی زیبا هستند.

اگر در ذهن به طراحی دکوراسیون مدرن فکر می کنید، پیشنهاد ما آینه کاری دکوراتیو منزل است زیرا به قدری تنوع کار برای هر سلیقه ای در طراحی و نصب این آینه ها وجود دارد که به راحتی می توانید تصمیم بگیرید. آینه کاری مدرن را می توان در سرتاسر دیوار اجرا نمود یا می توان با آن مثل همچون یک تابلو هنری برخورد کرد، یعنی اینکه فقط یک قسمت دیوار را به اندازه یک تابلو آینه کاری کنید.

برای مثال استفاده از آینه در اتاق خواب علاوه بر اینکه یک نیاز است، باعث زیبایی و شیک بودن دکوراسیون داخلی فضای داخلی نیز می شود.

آینه کاری دکوراتیو بهترین انتخاب برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه است که معمولا در اتاق پذیرایی بالای مبل از این آینه ها برای تزئین و زیبایی بیشتر استفاده می شود.

آینه ها نقش مهمی در شیک بودن، مدرن و زیباسازی دکوراسیون داخلی منزل دارند. از ویژگی های پرطرفدار آینه کاری دکوراتیو مدرن انعکاس نور در فضای داخلی و افزایش روشنایی در محیط است.

در عین حال می توانید برای افزایش زیبایی آینه ها، ایده های نورپردازی در فضای اطراف آن ها داشته باشید. نورپردازی در هر قسمت از منزل با عث ایجاد فضایی زیبا و شیک می شود که توجه همه را به خود جلب می کند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

آینه کاری سنتی

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_gallery layout=”cz_grid_c2″ id=”cz_61488″ images=”7190,7191″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

انواع رنگ آینه دکوراتیو

می توان آینه کاری دکوراتیو را هماهنگ با رنگ دکوراسیون داخلی منزل و متناسب با اکسسوری های داخلی یا با توجه به سلیقه ای که دارید انتخاب کرد.

 • آینه طلایی پر رنگ
 • آینه مسی
 • آینه طلایی دور سفید
 • آینه طلایی روشن
 • آینه دودی آبی
 • آینه عسلی
 • آینه کروم
 • آینه قرمز
 • آینه شامپاینی
 • آینه برنز تیره
 • آینه برنزه روشن
 • آینه مشکی
 • آینه دودی
 • آینه سبز
 • آینه آبی

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

آینه کاری کلاسیک

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_gallery layout=”cz_grid_c2″ id=”cz_49205″ images=”7193,7194″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

آینه کاری سقف

آینه کاری سقف در ایران باستان یکی از هنرهای معماری به‌حساب می‌آمد که برای دیزاین بناها از آن استفاده می‌شد. همین حالا نیز آینه کاری سقف کاری بسیار دشوار است و فقط افراد ماهر و طراحان قوی از پس انجام آن برمی آیند.

آینه کاری سقف در خانه‌های دوبلکس که سقف بلندی دارند، باعث بلندتر دیده شدن سقف می شود. اما در منازلی که سقف از حد استاندارد کوتاه‌تر باشد می‌توان از آینه کاری سقف به عنوان یک راه حل مناسب برای این مشکل استفاده کرد. اگر می‌خواهید خانه‌ای لاکچری و منحصر به ‌فرد داشته باشید بهترین راه‌حل و تقریباً کم‌هزینه‌ترین راهکار همین آینه کاری سقف و دیوار است.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

قیمت آینه کاری در منازل

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_gallery layout=”cz_grid_c2″ id=”cz_74528″ images=”7202,7203″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

نمونه تصاویر جدیدترین آینه کاری دکوراتیو

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_gap height=”10px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_gallery layout=”cz_grid_c3″ id=”cz_20571″ images=”7205,7206,7207,7208,7209,7210″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

گروه دکوراسیون داخلی نیکا چوب ارائه دهنده انواع خدمات در طراحی دکوراسیون منزل، دکوراسیون اداری، تجاری، هتل، رستوران و کافی شاپ.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

4 پاسخ

 1. چه قدر این آینه ها خوب و قشنگن! هر خونه ای باید آینه داشته باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پروژه های انجام شده توسط نیکاچوب