لیست محتوای این مقاله:

آبی کلاسیک رنگ سال ۲۰۲۰ در چیدمان دکوراسیون؛ منحصر به فرد و به روز باشید

آبی کلاسیک رنگ سال 2020

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

آبی کلاسیک رنگ سال ۲۰۲۰

در ابتدای سال رنگی به عنوان رنگ سال اعلام می شود و ویترین مغازه ها معمولا براساس همان رنگ دیزاین می شود و دکوراسیون منازل و بسیاری از اقلام و پوشاک مورد استفاده مردم به رنگ سال در فروشگاه ها عرضه می شود.

از رنگ  سال برای لباس و کیف و کفش تا رنگ مو و حتی در دکوراسیون منازل برای تهیه مبلمان و حتی روتختی یا تابلوهای تزئینی استفاده می شود.

اگر طرفدار مد هستید یا قصد دارید همیشه به روز باشید، می دانید که هر سال یک رنگ به عنوان رنگ سال انتخاب شده که باعث توجه زیاد در انتخاب رنگ لباس و رنگ دکوراسیون و… می شود.

سال ۲۰۲۰ هم در حال رسیدن است و دنیای مد هم بی صبرانه منتظر ارائه “آبی کلاسیک رنگ سال ۲۰۲۰” هستند.

البته در کشور ما هم رنگ سال ۹۹ همان رنگ سال نو میلادی انتخاب و معرفی می گردد.

رنگ آبی در دکوراسیون داخلی

[/vc_column_text][cz_gallery layout=”cz_grid_c2″ id=”cz_70276″ images=”7015,7022″][vc_column_text]

آبی کلاسیک رنگ سال ۲۰۲۰

در ابتدای سال رنگی به عنوان رنگ سال اعلام می شود و ویترین مغازه ها معمولا براساس همان رنگ دیزاین می شود و دکوراسیون منازل و بسیاری از اقلام و پوشاک مورد استفاده مردم به رنگ سال در فروشگاه ها عرضه می شود.

از رنگ  سال برای لباس و کیف و کفش تا رنگ مو و حتی در دکوراسیون منازل برای تهیه مبلمان و حتی روتختی یا تابلوهای تزئینی استفاده می شود.

اگر طرفدار مد هستید یا قصد دارید همیشه به روز باشید، می دانید که هر سال یک رنگ به عنوان رنگ سال انتخاب شده که باعث توجه زیاد در انتخاب رنگ لباس و رنگ دکوراسیون و… می شود.

سال ۲۰۲۰ هم در حال رسیدن است و دنیای مد هم بی صبرانه منتظر ارائه “آبی کلاسیک رنگ سال ۲۰۲۰” هستند.

البته در کشور ما هم رنگ سال ۹۹ همان رنگ سال نو میلادی انتخاب و معرفی می گردد.

مبل کلاسیک رنگ آبی در دکوراسیون

[/vc_column_text][cz_gallery layout=”cz_grid_c2″ id=”cz_49078″ images=”7014,7039″][vc_column_text]

رنگ سال ۲۰۲۰ چیست

رنگ سال یک قانون نانوشته است که اولین بار از سال ۲۰۰۰ معرفی شد و تمام مردم دنیا هم از آن استقبال کردند. این قانون نانوشته به صورت ناخودآگاه تمام زندگی مردم را تحت تاثیر قرار داده است. هر ساله با آغاز سال نو میلادی این رنگ به صورت رسمی معرفی می شود و تقریبا هر ساله برای انتخاب رنگ جدید هم دلایلی زیبا و خاص وجود دارد.

خطرهایی که مرجان های دریایی را تهدید می کند و در این چند سال اخیر صخره های مرجانی زیادی را از بین برده است، موسسه ی پنتون را با انتخاب کردن رنگ سال به توجه به رنگ مرجان ها ترغیب کرده است. این موسسه قصد دارد توجه را به سمت این موجودات و اهمیت آن ها جلب کند. رنگ سال ۲۰۱۹ یا همان رنگ سال ۹۸ که رنگ مرجانی زیبایی بود حاکی از همین موضوع است.

این شرکت مشهور در زمینه رنگ، برای سال ۲۰۱۹ رنگ مرجانی را معرفی کرد. در مورد رنگ مرجانی باید بدانید که یک رنگی مابین نارنجی و صورتی است. در مورد علت انتخاب این رنگ برای سال ۲۰۱۹ هم گفته شده است که انتخاب این رنگ برای جلب نظر مردم به حیات دریایی، به خصوص توجه به مرجان‌ های دریایی و حذف خطراتی است که حیات این موجودات را تهدید می‌کند.

 

به این ترتیب در دنیای مد و لباس، دکوراسیون داخلی و… این انقلاب رخ می دهد و لباس ها، لوازم منزل و… به رنگ معرفی شده تهیه و به بازار عرضه می شوند. پیگیران مد هم آن رنگ را به تنهایی یا با رنگ هایی دیگر ست کرده و مورد استفاده قرار می دهند.

مکمل رنگ آبی در دکوراسیون

[/vc_column_text][cz_gallery layout=”cz_grid_c2″ id=”cz_102445″ images=”7024,7025″][vc_column_text]

 رنگ امسال یا رنگ سال چیست؟

هر ساله شرکت پنتون برای انتخاب رنگ جدید، افراد تاثیرگذار در حوزه طراحی و برندینگ را از سراسر جهان گرد هم می‌آورد. این افراد بر اساس تجربیات و خلاقیت خود سعی می‌کنند تا رنگ مناسبی را برای سال آینده پیشنهاد دهند. رنگ انتخابی شرکت پنتون از اهمیت بالایی برخوردار است، به همین علت نیز در پروسه انتخاب آن حساسیت زیادی به خرج داده می‌شود.

شرکت پنتون از رنگ آبی کلاسیک (Classic Blue) به عنوان رنگ پیشنهادی خود برای سال ۲۰۲۰ رونمایی کرده است. آبی کلاسیک رنگ سال ۲۰۲۰ یادآور آسمان گرگ و میش غروب است و آرامش محصور کننده‌ای را به همراه می‌آورد. احتمالا دیدن رنگ آبی کلاسیک شما را به یاد دریاچه‌ای آرام یا حتی لباسی خوش دوخت می‌اندازد.

 

مدیر عامل شرکت پنتون در ادامه‌ی انتخاب این رنگ به عنوان رنگ سال ۲۰۲۰ ذکر کرد: آبی کلاسیک، رنگ اطمینان بخش و اصیلی‌ است که باعث ایجاد ثبات در بیننده خواهد شد. هم چنین، این رنگ در جهان نا آرام و مضطرب امروز، رنگی آرامش بخش است. علاوه بر این، آبی کلاسیک رنگ سال ۲۰۲۰ تداعی گر آسمان شب و زیبایی آن است که به همین دلیل بسیاری از افراد می‌توانند با آن ارتباط نزدیکی برقرار کنند.

طراحی دکوراسیون آبی طوسی

[/vc_column_text][cz_gallery layout=”cz_grid_c2″ id=”cz_87872″ images=”7027,7028″][vc_column_text]

رنگ سفید مرجانی چه رنگی است

با انتخاب رنگ صورتی مرجانی برای رنگ سال ۲۰۱۹ احتمال زیاد که رنگ سال ۲۰۲۰ هم رنگ مرجانی سفید اعلام شود خیلی زیاد بود. رنگ سفید مرجانی هم همانند رنگ سال ۹۸ بازگو کننده اهمیت حیات مرجان های دریایی در چرخه حیات بود.

سفید مرجانی که رنگی خنثی است را می توان برای ترکیب رنگ لباس و دکوراسیون منزل استفاده کرد. این رنگ بسیار شیک، دیدگان را جلب می کند و در عین حال می توان آن را در کنار هر رنگ دیگری چه با انواع لباس ها چه در طراحی دکوراسیون داخلی منزل یا محل کار به همراه داشت.

با وجود همه این موارد آبی کلاسیک رنگ سال ۲۰۲۰ معرفی شد.

طراحی دکوراسیون آبی سفید

[/vc_column_text][cz_gallery layout=”cz_grid_c2″ id=”cz_87952″ images=”7032,7033″][vc_column_text]

Color of 2020

زمانی که پای طراحی داخلی فرا می رسد، می توانید ببینید که رنگ آبی کلاسیک تا چه میزان در آشپزخانه ها با بیس رنگ سفید طرفدار دارد و علت آن هم این است که اصولا همه به این رنگ علاقه دارند.

رنگ آبی همچنین می تواند با رنگ های زیادی هماهنگ شود. یک نوع آبی به نام آبی کلین وجود دارد که بسیار محرک است و در سال ۱۹۶۰ کشف شد که این رنگ هم اکنون در بسیاری از کشورها دوباره جایگاه خود را پیدا کرده است . شروین ویلیام در نزدیکی سال ۲۰۲۰، آبی را رنگ سال معرفی می کند که رنگ آسمان است و آبی دریایی یا آبی کلاسیک نیز یکی دیگر از رنگ های مد امسال است.

هم اکنون انتخاب تناژ مناسب برای بسیاری از افراد به یک تجارت تبدیل شده است . بسیاری از کمپانی ها از جمله پانتون مواد شیمیایی مختلف را برای فرمولاسیون این رنگ با هزینه بالایی به فروش می رسانند و همچنین مشاوره های زیادی برای استفاده از این رنگ برای کمپانی ها انجام می شود.

اگر با روانشناسی پانتون آشنا باشید، قطعا می دانید که پیش بینی او از رنگ سال هرگز اشتباه نمی کند و می توانید با اطمینان خاطر برای رنگ سال ۲۰۲۰ برنامه ریزی کنید. این رنگ نیز بسیار در دسترس است و اغلب به مزاج همه خوش می آید.

پس نگران نباشید و از آبی کلاسیک رنگ سال ۲۰۲۰ استفاده کنید و لذت ببرید.

 

دکوراسیون منزل آبی فیروزه ای

[/vc_column_text][cz_gallery layout=”cz_grid_c2″ id=”cz_75130″ images=”7037,7038″][vc_column_text] [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

طراحی دکوراسیون آبی نقره ای

دکوراسیون آبی نقره ای یکی از انتخاب های پرطرفدار است که در سبک طراحی دکوراسیون مدرن رنگ طوسی مات یا طوسی براق را می توان جایگزین آن کرد. رنگ نقره ای در دکوراسیون شباهت خیلی زیادی به رنگ طوسی دارد. در صورتی که قصد دارید حتما نتیجه کار به رنگ نقره ای باشد، باید از رنگ های براق و تناژ خیلی نزدیک به نقره ای تزئینی استفاده کنید تا تفاوت آن با رنگ طوسی قابل تمایز باشد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_gallery layout=”cz_grid_c2″ id=”cz_22351″ images=”7041,7042″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

طراحی دکوراسیون منزل با فرش آبی

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_gallery layout=”cz_grid_c2″ id=”cz_58286″ images=”7044,7045″][/vc_column][/vc_row]

همانطور که ملاحظه کردید در اینجا سعی کردیم تا آبی کلاسیک رنگ سال ۲۰۲۰ را در قسمت های مختلف طراحی دکوراسیون نمایش دهیم. باید گفت که تکنولوژی رنگ پلی اورتان قابلیت رنگ آمیزی با هر تناژی فراهم کرده است. در مقاله تصاویر طراحی کابینت با رنگ پلی اورتان می توانید نمونه های دیگری از آبی کلاسیک رنگ سال ۲۰۲۰ در ساخت کابینت و طراحی دکوراسیون آشپزخانه نیز ببینید.

نیکا چوب ارائه دهنده خدمات طراحی دکوراسیون منزل، دکوراسیون آشپزخانه و طراحی انواع کابینت.

18 پاسخ

  1. برای سال جدید حتما مبل و پرده این رنگی تهیه می کنم خیلی خوشم میاد از این رنگ

    1. این موضوع کاملا سلیقه ای هست و خیلی از افراد هستند که به رنگ های تیره، مات یا روشن آبی یا رنگ هایی از این قبیل برای استفاده در منزل علاقه مند هستند.

  2. در وبسایتتون مطالب خیلی خوبی قرار دادید و سایت بسیار زییایی هم دارید

  3. بازتاب: زهرا سلامی
  4. بازتاب: رنگ کابینت سال 2020
  5. مبلمان و سرویس ناهارخوری سال ۹۹ از همین رنگ سفارش دارم با پایه های چوب سفید، بی نظیر بود 🤞

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پروژه های انجام شده توسط نیکاچوب