نمونه تصاویر طراحی کابینت با رنگ پلی اورتان

کابینت با رنگ پلی اورتان

طراحی کابینت با رنگ پلی اورتان یکی از بهترین و محبوب ترین انتخاب ها در طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن است. مزایا و قابلیت های تکنولوژی رنگ پلی اورتان به قدری است که بیشتر سفارش ها در دکوراسیون مدرن را به خود اختصاص داده است.

می توان گفت که مهمترین و پرطرفدارترین مزایای مثبت طراحی کابینت با رنگ پلی اورتان پیاده سازی هر رنگی به طور مات یا براق است.

می توانید از میان پالت رنگی گسترده هر نوع رنگی را که به آن علاقه دارید در آشپزخانه و برای طراحی کابینت ها سفارش دهید.

همچنین قابلیت پیاده سازی رنگ کابینت ها به شکل مات یا براق نیز از دیگر دلایل اصلی محبوبیت استفاده از پلی اورتان است.

از دیگر مزایای طراحی کابینت با رنگ پلی اورتان می توان به قابلیت ضد آب بودن، مقاومت زیاد، خشک شدن سریع، ظاهر زیبا، کیفیت و دوام، ضربه پذیری و مقاومت در برابر ساییده شدن اشاره کرد.

در اینجا تصاویری از طراحی کابینت با رنگ پلی اورتان مات و طراحی کابینت با رنگ پلی اورتان براق را نمایش دادیم. زیبایی خاص و منحصر به فرد نتیجه کار بازگو کننده مزیت استفاده از این تکنولوژی مدرن است.

توجه کنید که می توانید از تکنولوژی رنگ پلی یورتان، برای رنگ آمیزی کابینت های چوبی و ام دی اف استفاده کنید.

 

کابینت پلی اورتان

اجرای رنگ پلی اورتان

اجرای رنگ پلی اورتان می تواند مطابق با سفارش مشتری شرایط و هزینه های متفاوتی داشته باشد. همچنین با توجه متریال مصرف شده برای طراحی کابینت یعنی ام دی اف یا چوب می توان اجرای رنگ پلی اورتان را متفاوت دانست.

گروه نیکا چوب آماده اجرای رنگ پلی اورتان برای طراحی و سفارش انواع کابینت است. این تکنولوژی مدرن نیاز به دستگاه های مخصوص برای پیاده سازی با بهترین شرایط و بدون کوچکترین خطا خواهد داشت.

رنگ آمیزی با پلی اورتان در کارخانه نیکا چوب در ۶ مرحله انجام می شود. پس از پاشش هر لایه رنگ، باید مدت زمانی به خشک شدن رنگ اختصاص داده شود. پس از خشک شدن می توان رنگ آمیزی در مرحله بعد را آغاز کرد.

هر چه تعداد لایه های رنگ کمتر باشد مسلما کیفیت، دوام و ماندگاری نیز کمتر می شود. بیشتر بودن ضخامت اجرای رنگ پلی اورتان، کیفیت، دوام و ماندگاری را نیز افزایش می دهد. ۶ مرحله رنگ آمیزی علاوه بر افزایش کیفیت رنگ صفحه کابینت، مانع از خط و خش دار شدن نیز می شود.

هر چه لایه های رنگی کمتر باشد، صفحه و درب کابینت در اثر کوچکترین برخوردها کنده می شود یا آسیب می بیند.

همانطور که گفتیم ضد آب بودن یکی از مزایای رنگ پلی اورتان است. با این وجود پس از اجرای رنگ پلی اورتان یک لایه ماده نانو با خاصیت ضد آب بودن قوی برای پوشش سطح نهایی استفاده می شود. این لایه نانو علاوه بر خاصیت ضد آب بودن باعث افزایش مقاومت و کیفیت کابینت نیز می شود.

 

اجرای رنگ پلی اورتان نیکا چوب

مراحل طراحی کابینت با رنگ پلی اورتان

  • سمباده
  • بتونه
  • سمباده
  • آستر
  • پرایمر
  • سمباده
  • رنگ

همانطور که توضیح دادیم مرحله رنگ پاشی خود دارای ۶ مرحله است که پس از خشک شدن رنگ در هر مرحله مجددا عملیات پاشش رنگ برای افزایش کیفیت و ماندگاری نتیجه کار انجام خواهد شد.

 

کابینت با رنگ پلی یورتان

 

اجرای رنگ پلی اورتان مات یا براق

پس از رنگ آمیزی کابینت ها در صورتی که به پیاده سازی رنگ ها با تناژهای براق علاقه دارید می توانید سفارش خود را به کابینت پولیشی تغییر دهید.

نتیجه کار طراحی کابینت با رنگ پلی اورتان به شکل مات است که می توانید برای براق شدن نتیجه کار از قابلیت تکنولوژی آن بهره بگیرید.

کابینت های پولیشی در واقع همان کابینت های رنگ آمیزی شده با پلی یورتان هستند که پس از مرحله نهایی برای براق شدن نتیجه کار مرحله دیگری را طی می کنند.

 

اجرای رنگ پلی اورتان چوب

قیمت کابینت پلی اورتان

قیمت رنگ پلی اورتان متناسب با اجرای رنگ پلی اورتان، متریال مصرفی برای طراحی کابینت و کیفیت رنگ مشخص می شود.

باید گفت که مهمترین عامل در تغییر هزینه ها و قیمت به انتخاب متریال یعنی طراحی کابینت آشپزخانه چوبی یا کابینت آشپزخانه ام دی اف بستگی دارد. هزینه رنگ آمیزی کابینت چوبی با پلی اورتان نسبت به کابینت ام دی اف بیشتر است.

بقیه موارد در مشخص شدن قیمت به تعداد لایه های پاشش رنگ پلی یورتان، کیفیت و جنس رنگ و مواردی این چنینی بستگی دارد.

می توان با کاهش تعداد لایه های پاشش رنگ هزینه ها را کاهش داد، اما در نهایت باید گفت که هیچ تضمینی برای رضایت از کیفیت و دوام نتیجه کار وجود نخواهد داشت.

 

تصاویر کابینت با رنگ پلی اورتان مات

 

اجرای رنگ پلی یورتان

اجرای رنگ پلی یورتان

 

کابینت رنگ پلی یورتان

کابینت رنگ پلی یورتان

 

\قیمت کابینت پلی اورتان

قیمت کابینت پلی اورتان

 

اجرای رنگ پلی اورتان ام دی اف

اجرای رنگ پلی اورتان ام دی اف

 

کابینت رنگ پلی اورتان مات

کابینت رنگ پلی اورتان مات

 

کابینت چوبی رنگ پلی اورتان

کابینت چوبی رنگ پلی اورتان

 

کابینت ام دی اف رنگ پلی اورتان

کابینت ام دی اف رنگ پلی اورتان

 

اجرای رنگ پلی یورتان چوب

اجرای رنگ پلی یورتان چوب

تصاویر کابینت با رنگ پلی اورتان براق

 

کابینت پلی اورتان براق

کابینت رنگ پلی اورتان براق

 

اجرای رنگ پلی اورتان چوب

 

کابینت پلی یورتان براق در آشپزخانه

 

کابینت با رنگ پولیشی

 

همانطور که توضیح دادیم تکنولوژی طراحی کابینت با رنگ پلی اورتان یکی از پرطرفدارترین انتخاب ها در طراحی دکوراسیون داخلی است.

اصولا طراحی کابینت به شکل های مختلفی مثل طراحی کابینت آشپزخانه MDF، چوب، وکیوم یا پلی اورتان انجام می شود. گروه طراحی دکوراسیون داخلی نیکا چوب آماده ارائه تمامی خدمات صفر تا صد طراحی کابینت و تکنولوژی رنگ آمیزی پلی یورتان است.

تمامی مراحل از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا توسط کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه انجام می شود. نیکا چوب ارائه دهنده خدمات در زمینه دکوراسیون منزل، دکوراسیون اداری، دکوراسیون تجاری، دکوراسیون هتل، دکوراسیون رستوران و کافی شاپ است.

دکوراسیون آشپزخانهدکوراسیون منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *