عکس دکوراسیون هتل های مطرح دنیا را ببینید و از دیزاین زیبای آن ها ایده بگیرید

به راحتی می توان گفت که طراحی دکوراسیون هتل یکی از سبک های دیزاین و طراحی هست که حتما به دانش و تجربه نیاز دارد. از عکس دکوراسیون هتل ها یا در زمان اقامت در آن ها می توانیم تلفیقی از معماری، هنر، ذوق و سلیقه را در جای جای قسمت ها درک کنیم.

درست است که همه این موارد به سبک طراحی دکوراسیون هتل بستگی دارد اما در نهایت باید با ایده های کارآمد برای پیاده سازی بهترین نتیجه اقدام کرد.

نکته جالب دیگر در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی هتل تلفیق سبک دیزاین مدرن به همراه سبک مدرن است. زمانی که عکس دکوراسیون هتل های مختلف را برای رزرو تماشا می کنید، حتما در دکوراسیون بسیاری از هتل های مدرن، طراحی حمام های سنتی را دیده اید. طراحی دکوراسیون رستوران یا کافه های سنتی نیز یکی از قسمت های محبوب در طراحی دکوراسیون هتل مدرن است. به همین دلیل می توان گفت که سبک طراحی دکوراسیون هتل مدرن و سنتی تکامل کننده یکدیگر هستند.

طراحی هر یک از قسمت های مختلف یک هتل به صورت جداگانه را می توان یک پروژه ی اجرایی جداگانه در نظر گرفت. به طور مثال طراحی دکوراسیون رستوران در هتل و طراحی دکوراسیون کافی شاپ هتل جدا از سایر قسمت های مختلف دیگر در هتل در زیر مجموعه طراحی دکوراسیون رستوران و کافی شاپ قرار می گیرند.

طراحی باشگاه یا سالن خدمات زیبایی و اسپا نیز از قوانین و استانداردهای طراحی دکوراسیون تجاری تبعیت می کند.

طراحی اتاق مسافرین نیز به طراحی اتاق خواب در طراحی دکوراسیون منزل تشبیه کرد. به طور کلی شروع کار برای دیزاین هتل نیازمند صرف وقت و هزینه برای پیاده سازی بهترین نتیجه است.

قسمت های بسیار زیادی در طراحی دکوراسیون هتل وجود دارد که هماهنگی بین تمامی آن ها از مهمترین مواردی است که باید در هر مرحله از کار در نظر گرفته شود.

این موضوع راجع به طراحی راه پله های مدرن در هتل، انتخاب متریال مصرفی، دیوار کوب، طراحی داخلی لابی هتل، نورپردازی، طراحی نمای خارجی هتل، طراحی فضای سبز محیط خارجی، طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام و سایر موارد صدق می کند.

عکس دکوراسیون هتل

تماشای تصاویر هتل های مطرح در دنیا و ایده گرفتن از سبک طراحی دکوراسیون و متریال های مصرفی ابتدایی ترین کاری است که باید به هنگام شروع کار دکوراسیون هتل انجام دهید. می توانید از سبک های مختلف طراحی ایده بگیرید و با توجه به فضای موجود و مواردی که در ذهن دارید از آن ها استفاده کنید.

هتل یکی از مواردی است که افراد علاوه بر خدمات و امکانات آن به ظاهر و طراحی دکوراسیون آن اهمیت زیادی می دهند. می دانیم که شهرت بسیاری از هتل ها در دنیا تنها به دلیل امکانات لوکس و منحصر به فرد آن هاست.

به راحتی می توان گفت که طراحی تمامی این امکانات از قبیل رستوران، اتاق ها، لابی و بقیه قسمت ها تنها به طراحی درست احتیاج دارد. نتیجه کار باید به شکلی باشد که در کنار رفع نیاز مشتری، حس آرامش و رضایت را از اقامت دراین مکان ایجاد کند.

در این جا تعدادی از عکس دکوراسیون هتل های محبوب در دنیا و سبک دیزاین قسمت های مختلف آن را آورده ایم. همانطور که توضیح دادیم پس از کسب ایده های ذهنی اولین قدم برای شروع کار طراحی دکوراسیون هتل، دریافت مشاوره و آغاز پروژه با یک متخصص فعال در این زمینه است. نیاز به علم و تخصص در زمینه طراحی و معماری و تجربه در زمینه پروژه های اجرایی هتل بسیار ضروری است.

گروه طراحی دکوراسیون داخلی نیکا چوب آماده ارائه خدمات مشاوره، طراحی تا مرحله تولید و نصب واجرا پروژه های اجرایی طراحی دکوراسیون هتل است. می توانید برای اجرای تمامی مراحل از صفر تا مرحله پیاده سازی یا برای دریافت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

عکس دکوراسیون هتل

تصاویر طراحی نمای خارجی هتل

تصاویر طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی در هتل

دکوراسیون هتل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *