تصاویر طراحی کابینت جزیره آشپزخانه و ترکیب آن با میز ناهارخوری

با مشاهده این تصاویر خلاقیت کارشناسان در زمینه طراحی کابینت جزیره آشپزخانه و ترکیب آن با میز ناهارخوری مناسب برای سرو غذا حتی در مهمانی ها را می بینیم.

همانطور که می دانیم در طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن ایده های خیلی متفاوت و زیادی مطابق با هر سلیقه ای وجود دارد. طراحی کابینت جزیره نیز یکی از این ایده های پرطرفدار است که این روزها در شکل های متفاوتی از سبک مدرن، کلاسیک، نئوکلاسیک، متحرک و دیگر شکل ها طراحی می شود.

در مقاله انتخاب صندلی کابینت جزیره آشپزخانه تنوع زیاد انتخاب انواع چهارپایه و صندلی های خاص و منحصر به فرد را توضیح دادیم. اما اگر زمان زیادی است که در حال جستجو گزینه مناسب برای طراحی کابینت جزیره آشپزخانه هستید، خواهید دید که نمی توان از صندلی های خیلی راحت برای نشستن با مهمانان و وقت گذراندن طولانی استفاده کرد.

به همین دلیل بسیاری از طراحان با توجه به نیاز یا درخواست صاحبخانه، به دنبال ارائه ایده های خیلی خاص و متفاوت در طراحی کابینت جزیره آشپزخانه هستند.

در این تصاویر طراحی کابینت جزیره آشپزخانه می بینیم که کارشناس علاوه بر طراحی میز، صندلی های خیلی راحتی را برای سرو غذا یا صحبت با مهمانان در نظر گرفته است. به دلیل وجود میز و صندلی های مناسب، می توانید حتی در زمان کار کردن در آشپزخانه به راحتی با مهمانان خود در ارتباط باشید.

اگر قصد تغییر دکوراسیون آشپزخانه یا ساخت آن از ابتدا را دارید، حتما از ایده های منحصر به فرد نیز در فضای داخلی منزل استفاده کنید.

 

طراحی کابینت جزیره آشپزخانه

طراحی کابینت جزیره آشپزخانه

 

در این تصویر می بینیم که به دلیل درخواست صاحبخانه برای طراحی کابینت جزیره آشپزخانه یک میز ناهارخوری نیز در قسمت پشتی فضای آن در نظر گرفته شده است. این درخواست به دلیل نیاز به فضای کافی برای فرزندان خانواده و نیاز به محلی مناسب برای سرو غذا به بهترین شکل استفاده از فضای موجود، ارائه شده است.

 

کابینت جزیره مدرن

کابینت جزیره مدرن

 

در طراحی کابینت آشپزخانه چوبی می بینیم که برای ایجاد تفاوت در رنگ و حس و حال فضای داخلی، طراحی کابینت جزیره آشپزخانه در رنگی روشن صورت گرفته است. با استفاده از فضای موجود در قسمت پشتی و طراحی صندلی هایی با رنگ کرم و ترکیب آن با یک میزناهارخوری در رنگ چوب کابینت ها، هماهنگی تناژ و هارمونی رنگ ها در فضای داخلی را می بینیم.

 

جزیره کابینت هایگلاس

جزیره کابینت هایگلاس

در این تصویر نیز شکل دیگری از طراحی کابینت جزیره آشپزخانه و ترکیب آن با نوع خاصی از میز ناهارخوری را می بینیم.

 

کابینت جزیره متحرک

کابینت جزیره متحرک

 

فضای خیلی کمی به طراحی کابینت جزیره آشپزخانه در این تصویر اختصاص داده شده است. اما همانطور که می بینیم با طراحی میز از جنس فلز مس در رنگ طلایی، استفاده از صندلی های چوبی و نصب لوستری خاص در قسمت بالایی میز، شکلی منحصر به فرد در فضای داخلی ایجاد شده است. هماهنگی رنگ میز، هود آشپزخانه و تا حدودی رنگ لوستر نیز هارمونی خاصی از تناژ رنگی به فضا بخشیده است.

همانطور که می دانید استفاده از استیل طلایی در طراحی دکوراسیون مدرن و همچنین فلزات دیگر در این تناژ رنگی، از انتخاب های پرطرفدار هستند.

 

کابینت جزیره ای کلاسیک

کابینت جزیره ای کلاسیک

 

در این آشپزخانه می بینیم که از رنگ سفید و آبی، آویزهای به شکل فانوس دریایی و از انواع بین کابینتی شکل مناسب و هماهنگ با سبک چیدمان و دکوراسیون آشپزخانه استفاده شده است. برای ایجاد هماهنگی با دیگر بخش ها، رنگی هماهنگ با کابینت ها برای طراحی کابینت جزیره آشپزخانه به کار گرفته شده است.

همانطور که می دانید رنگ سفید و آبی از موارد پرطرفدار و پرکاربرد در طراحی دکوراسیون داخلی منزل یا آشپزخانه هستند.

 

کابینت جزیره ای مدرن

کابینت جزیره ای مدرن

 

رنگ قرمز و هماهنگی آن میان بخش زیرین صندلی های پشتی و صفحه کابینت جزیره و همچنین لبه صندلی ها، مشخصه ای است که کاملا توجه را در این دکوراسیون به خود جلب می کند. همچنین رنگ سفید کابینت ها با به کارگیری روکش طرحدار برای صندلی ها و این رنگ گرم، کاملا شکلی پر انرژی و شاداب به خود گرفته است.

 

مدل جزیره آشپزخانه کوچک

مدل جزیره آشپزخانه کوچک

 

ایده طراحی کابینت جزیره آشپزخانه یو شکل فضای مناسبی برای استفاده از فضای دو طرف کابینت فراهم کرده است. برای زیبایی بیشتر می بینیم که در دیوار پشتی از طراحی کابینت هوایی با ویترین برای تزئین آشپزخانه استفاده شده است.

 

قیمت کابینت جزیره ای

قیمت کابینت جزیره ای

 

سبک خاص طراحی دکوراسیون این آشپزخانه، انتخاب صندلی چرم و میز چوبی و هماهنگی آن با متریال کفپوش، در اوج تفاوت با سبک طراحی باعث ایجاد هماهنگی شده است. همیشه لازم نیست تا به دنبال شباهت ها باشید. گاهی اوقات با پیاده سازی ایده های متفاوت می توان گرما و شادابی خاصی در فضای داخلی منزل یا آشپزخانه ایجاد کرد.

 

اپن جزیره ای متحرک

اپن جزیره ای متحرک

 

طراحی کابینت کمدی در رنگ محبوب سفید ویژگی و مشخصه اصلی این آشپزخانه است که در تصویر می بینیم. طراح برای ایجاد تفاوت در فضای داخلی، برای طراحی کابینت جزیره آشپزخانه پایه های خاص از جنس متفاوت از رویه کابینت در نظر گرفته است.

همچنین شکل ال کابینت جزیره، فضای پشتی آن برای قرار دادن میز ناهار خوری را نیز تغییر داده است. برای ایجاد تنوع در فضای نشستن، چهارپایه هایی نیز در بخش دیگر کابینت جزیره قرار داده شده است. انتخاب رنگ طوسی برای پایه ها و روکش صندلی، شکل خنثی رنگ سفید در فضا را تا حدودی از بین برده است.

 

پلان آشپزخانه جزیره ای

پلان آشپزخانه جزیره ای

 

همانطور که توضیح دادیم طراحی کابینت با ترکیب رنگی سفید با تناژهای مختلفی از رنگ آبی همیشه جز انتخاب های پرطرفدار هستند.

در این تصویر طراحی کابینت با رنگ پلی اورتان مات را می بینیم که از رنگ سفید برای رنگ آمیزی کابینت های هوایی و از رنگ آبی برای رنگ آمیزی کابینت های زمینی و کابینت جزیره استفاده شده است.

محل نصب هود آشپزخانه و هماهنگی آن با متریال یخچال فریزر، استفاده از لامپ های آویزی حبابی، انتخاب سینک ظرفشویی در دو بخش از آشپزخانه و انتخاب صندلی کابینت جزیره آشپزخانه به شکلی متفاوت، همگی از ایده های خیلی خاص و محبوب در دکوراسیون مدرن هستند.

همانطور که می بینید هماهنگی رنگ در انتخاب روکش صندلی های پشتی کابینت و کوسن ها نیز رعایت شده است.

بیشتر اوقات بر این موضوع تاکید می کنیم که همیشه نیاز به هماهنگی یا رعایت خیلی موارد اصولی وجود ندارد. گاهی اوقات کافی است تا با به کارگیری ایده های کوچک و خاص فضایی متفاوت در دکوراسیون داخلی داشته باشید.

شروع کار و در میان گذاشتن ایده ها با کارشناسان و متخصصین فعال در این حوزه، شاید بهترین کار برای شروع کار طراحی دکوراسیون باشد. گروه طراحی دکوراسیون داخلی نیکا چوب آماده ارائه خدمات صفر تا صد مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا است. می توانید برای شروع کار طراحی دکوراسیون آشپزخانه، دکوراسیون منزل و برآورد تقریبی قیمت کابینت آشپزخانه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دکوراسیون آشپزخانهدکوراسیون منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *