همه چیز درباره طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن

طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن

در اینجا سعی کردیم تا اطلاعات دقیق و کامل طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن از انتخاب رنگ، انتخاب متریال، لوازم و اثاثیه آشپزخانه و سایر موارد را با جزئیات دقیق برای پیاده سازی بهترین نتیجه را شرح دهیم.

اگر قصد شروع کار بازسازی دکوراسیون آشپزخانه به سبک مدرن را با شرکت طراحی دکوراسیون داخلی، معمار، کارشناس و متخصصین را ندارید، پس باید پیش از شروع کار درباره همه موارد در این زمینه اطلاعات کافی کسب کنید.

طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن در اوج سادگی زیبایی خاص و منحصر به فردی در فضای داخلی منزل ایجاد می کند.

در اینجا سعی کردیم تا جزئیات پرطرفدار و محبوب و عناصر کلیدی در طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن را از انتخاب سبک دیزاین و طراحی، انتخاب رنگ، تجهیزات آشپزخانه، لوازم تزئینی، انتخاب رنگ صفحه کابینت، انواع بین کابینتی تا سایر جزئیات نظیر انتخاب سینک ظرفشویی مناسب را توضیح دهیم.

 

طراحی آشپزخانه مدرن

 

مسلما طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن به فضای قدیمی دکوراسیون منزل قدرت و زیبایی خاصی می بخشد. در طراحی دکوراسیون مدرن کاملا با تکنولوژی های به روز و متریال های پرطرفدار با قابلیت های زیاد در به کاربردن خلاقیت و تنوع روبه رو خواهید بود.

چند مورد از عناصر کلیدی در طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن

 • انتخاب لوازم آشپزخانه مدرن و هوشمند
 • سبک نورپردازی
 • امکان انتخاب انواع متریال
 • طراحی کابینت آشپزخانه جزیره
 • طراحی انواع بین کابینتی
 • استفاده از تکنولوژی رنگ پلی اورتان
 • انتخاب سینک های ظرفشویی خاص و….

 

آشپزخانه مدرن

 

مواردی که در طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن وجود ندارد!

سبک طراحی دکوراسیون داخلی سنتی و تزئینات خیلی زیاد از مواردی هستند که در طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن وجود ندارد. به چند مورد از آن ها در اینجا اشاره می کنیم:

 • سطوح و صفحه کابینت رنگی یا تزئین شده
 • لبه های کابینت گرد یا به هم پیوسته
 • لوازم و اثاثیه سنتی یا قدیمی در آشپزخانه
 • تزئینات برجسته یا رنگی

 

کابینت آشپزخانه مدرن

 

انتخاب رنگ با کنتراست بالا

رنگ سفید یکی از بهترین و پرطرفدارترین انتخاب ها در طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن است. اما مسلما رنگ سفید یا رنگ طوسی مدرن تنها گزینه های مورد توجه در دکوراسیون مدرن نخواهند بود.

می توانید از رنگ های تیره، شفاف، براق، نرم و لطیف، یا ترکیبی از انواع رنگ ها در طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن استفاده کنید.

با مطالعه مقاله های طراحی دکوراسیون آشپزخانه سبز رنگ، طراحی کابینت آشپزخانه تیره و کابینت آشپزخانه سفید تا حدودی با اصول انتخاب رنگ در دکوراسیون مدرن آشنا خواهید شد.

به طور مثال در این مقاله ها توضیح داده ایم که می توانید با انتخاب رنگ سفید برای رنگ آمیزی دیوارها یا طراحی انواع بین کابینتی زیبایی بیشتری در فضا ایجاد کنید.

ترکیب انواع رنگ ها در طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن

 • ترکیب رنگ ها با کنتراست بالا: سفید، سیاه و زغالی
 • ترکیب رنگ های خنثی: خاکستری، طوسی، خاکستری مایل به قهوه ای، رنگ عاج فیل، فیلی رنگ
 • ترکیب رنگ های تیره: سبز کله غازی، رنگ آبی نیرو دریایی، قرمز، زرد، انواع رنگ سبز

 

طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن

 

طراحی کابینت با صفحه های صاف و درب های بدون دستگیره

طراحی کابینت مدرن با صفحه های کاملا صاف و درب های بدون دستگیره از ویژگی های بارز است که در بیشتر طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن می بینیم. این سبک از طراحی باعث می شود تا زیبایی رگه ها و طرح های طبیعی روکش های چوبی روی صفحه های کابینت کاملا مشخص باشند.

 

طراحی کابینت جزیره آشپزخانه

 

طراحی کابینت جزیره خلاقانه

کابینت جزیره آشپزخانه با سنگ های طبیعی با طرح آبشاری، طراحی کشو و طبقه های خلاقانه مخفی در بخش های مختلف آن و استفاده از متریال های مختلف در طراحی کابینت جزیره، از ویژگی های پرطرفدار در طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن هستند.

سنگ مرمر، بتن، سنگ کوارتز، چوب یا سنگ های مصنوعی از گزینه های پیش رو برای انتخاب متریال صفحه کابینت و سطح رویه کابینت جزیره آشپزخانه است.

نوآوری و خلاقیت در طراحی کابینت جزیره آشپزخانه ادامه خواهد داشت. پس به دنبال ایده پردازی برای طراحی کشو و قفسه های مخفی، پریز و به کاربردن ایده های خلاقانه و منحصر به فرد در آشپزخانه و طراحی کابینت باشید.

 

لوازم آشپزخانه مدرن و هوشمند

 

انتخاب لوازم آشپزخانه هوشمند و مدرن

در طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن باید از لوازم آشپزخانه خاص و هوشمند استفاده کنید. مسلما استفاده از لوازم آشپزخانه خیلی قدیمی و سنتی زیبایی و جلوه کابینت های مدرن را از بین خواهد برد.

استفاده از هود مخفی، فر توکار، ماکروفر توکار، گاز رومیزی و یخچال هوشمندی که در این تصویر می بینیم، اهمیت استفاده از لوازم هوشمند و لوکس را در طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن مشخص می کند.

استفاده از متریال چوب برای رویه کابینت ها، درب های بدون دستگیره و کاملا صاف، انتخاب هود، سینک و گازهای مدرن، طراحی ماکروفر و فر توکار و انتخاب صندلی کابینت جزیره آشپزخانه خاص، همگی از مشخصه های بارز طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن هستند.

 

انتخاب سینک ظرفشویی

 

انتخاب سینک ظرفشویی مدرن

باید گفت که توجه به جزئیات از جمله انتخاب سینک ظرفشویی مناسب از اهمیت زیادی در طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن برخوردار است. انتخاب درست سینک ظرفشویی علاوه بر ایجاد فضای کافی در صفحه رویی کابینت، باعث راحت تمیز شدن آشپزخانه نیز می شود.

می توانید از سیاه مات، سفید، طلایی مات یا براق، رنگ کروم یا مسی برای انتخاب رنگ سینک ظرفشویی استفاده کنید.

می توانید از انواع متریال ها در کنار یکدیگر استفاده کنید اما نتیجه کار و شکلی که در نهایت به وجود می آید را در نظر داشته باشید.

سادگی در کنار زیبایی منحصر به فرد مشخصه اصلی طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن است.

 

انتخاب بین کابینتی

 

انتخاب بین کابینتی

انتخاب بین کابینتی های طراحی شده از جنس سرامیک به شکل کاشی، کاشی های شیشه ای طرح دار یا ورق های شیشه ای رنگی، بین کابینتی از جنس تخته سنگ یا موزاییک ها همگی می توانند گزینه های مناسبی باشند. می توانید از هر رنگ یا طرحی برای انتخاب انواع بین کابینتی استفاده کنید.

باید دقت کنید که انتخاب بین کابینتی باید طبق سبک طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن و هماهنگ با سایر موارد انجام شود.

 

نورپردازی در دکوراسیون آشپزخانه مدرن

 

انتخاب سبک نورپردازی مدرن

نوع نورپردازی از دو جهت در طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن حائز اهمیت است. انتخاب یا طراحی شکل ظاهری لوسترها و انتخاب نوع نور دو مورد مهم در نورپردازی مدرن هستند.

نورپردازی هوشمند و جزئیات را نباید فراموش کنید. به طور مثال خودکار بودن تنظیم نور فضای آشپزخانه در ساعات مختلف یا نورپردازی در بخش های زیرین رویه کابینت هر دو حائز اهمیت هستند. نورپردازی کابینت جزیره آشپزخانه نیز در زیبایی نتیجه کار بسیار تاثیرگذار است.

 

جزئیات در دکوراسیون آشپزخانه مدرن

توجه به جزئیات در طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن

برای مرتب و منظم دیده شدن فضای داخلی پس از طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن حتما باید به جزئیات توجه کنید. به طور مثال انتخاب صندلی کابینت جزیره آشپزخانه، انتخاب یا طراحی لوسترهای خاص، استفاده از گلدان های زیبا یا دستگاه قهوه ساز همگی از جزئیات دکوراسیون آشپزخانه به شمار می روند.

پس از به پایان رسیدن پروژه طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن و به کار بردن ایده های خلاقانه در انتخاب این جزئیات کوچک، خواهید دید که چه تاثیری در زیبایی نهایی خواهد داشت.

مسلما طی کردن همه این مراحل در کنار کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه رضایت از نتیجه نهایی کار را به همراه خواهد داشت. گروه طراحی دکوراسیون داخلی نیکا چوب ارائه دهنده خدمات صفر تا صد مشاوره، طراحی، تولید، نصب و اجرا در زمینه دکوراسیون منزل، دکوراسیون آشپزخانه و طراحی کابینت است.

می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت پاسخ سوالات یا مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دکوراسیون آشپزخانهدکوراسیون منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *