به طراحی دکوراسیون آشپزخانه سبز رنگ علاقه دارید؟

طراحی دکوراسیون آشپزخانه سبز رنگ تازگی، لطافت و آرامش تسکین دهنده ای را در فضای داخلی ایجاد می کند. سبز همواره رنگی از طبیعت است که استفاده از آن در هر سبک از طراحی دکوراسیون داخلی، حس و حالی از طبیعت را در فضا القا می کند.

اگر به متریال های طبیعی و رنگ های خاص علاقه دارید، رنگ سبز گزینه مناسبی برای ایجاد حس و حالی از طبیعت در فضای دکوراسیون داخلی است. رنگ سبز تداعی کننده کلماتی همچون تازگی، سرزندگی، سلامتی و جوانی و سرزندگی دارد.

تنوع بسیار زیادی در انتخاب رنگ طراحی دکوراسیون آشپزخانه سبز رنگ وجود دارد. پالت رنگی سبز تنوع بسیار زیادی برای انواع سلیقه و سبک های متفاوت در طراحی دکوراسیون منزل را شامل می شود.

رنگ آمیزی دیوارها، انتخاب پرده، نورپردازی، میز یا صندلی های سبز رنگ، طراحی کابینت و گزینه های زیادی برای ترکیب این رنگ در طراحی دکوراسیون داخلی منزل یا حتی محل کار وجود دارد.

تکنولوژی رنگ پلی اورتان امکان طراحی کابینت با هر تنوع رنگی را فراهم کرده است. می توانید با توجه به سبک دیزاین داخلی، رنگی که به آن علاقه دارید را انتخاب کنید و با اطمینان خاطر از همانند بودن نتیجه کار با استفاده از رنگ پلی اورتان، وارد مرحله پیاده سازی پروژه اجرایی شوید.

 

 

انتخاب متریال سبز برای تزئین یا رنگ آمیزی دیوار

خوب مسلما کابینت آشپزخانه سفید همیشه و از گذشته تا به حال یکی از بهترین و پرطرفدارترین گزینه ها برای طراحی کابینت آشپزخانه ام دی اف بوده است. اما همیشه بیشتر افراد به دنبال یک رنگ مکمل برای ترکیب با رنگ خنثی سفید و استفاده از آن در دکوراسیون داخلی هستند.

همانطور که در این تصویر می بینید، برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه سبز رنگ از ایده دیزاین دیوار با سرامیک های طرح دار استفاده شده است. اینکار باعث شده است تا لامپ های آویزی سفید رنگ در زمینه سبز رنگی که در قسمت پشتی ایجاد شده است، جلوه بیشتری داشته باشند.

در بقیه قسمت های آشپزخانه تنها از رنگ سفید ساده با ترکیبی ساده و مدرن برای طراحی کابینت ها و چیدمان استفاده شده است. اما همین استفاده خیلی کم از رنگ سبز، باعث ایجاد فضایی متفاوت و منحصر به فرد شده است.

ترکیب رنگ سبز و سفید در طراحی کابینت آشپزخانه

برای افراد گیاهخوار یا افرادی که به پختن سبزیجات برای سرو غذا علاقه زیادی دارند، مسلما طراحی دکوراسیون آشپزخانه سبز رنگ گزینه جذابی است. در تصویر زیر می بینید که برای تزئین آجرهای دیوار پشتی گاز، قفسه های داخل کابینت، آجر شومینه و رنگ آمیزی قفسه های زیرین کابینت جزیره آشپزخانه از انواع رنگ های سبز استفاده شده است.

استفاده از یک تناژ رنگ سبز ملایم برای رنگ آمیزی دیوار و لوسترهای آشپزخانه، باعث ایجاد هماهنگی در دکوراسیون داخلی و فضای منزل شده است.

رنگ آمیزی دیوار با رنگ سبز

طراحی دکوراسیون آشپزخانه سبز رنگ و مدرنی که در تصویر می بینید، استفاده از رنگ سبز ملایم باعث روشنایی و بزرگتر دیده شدن فضا شده است. رنگ آمیزی دیوارها با رنگ سبز ملایم و طراحی کابینت آشپزخانه سفید، باعث خنثی کردن فضای سردی که با استفاده از رنگ سفید به وجود می آید شده است. همچنین استفاده از متریال چوب طبیعی برای کفپوش، میز ناهارخوری و بخشی از رویه کابینت، هماهنگی و گرمای خاصی در فضا ایجاد کرده است.

ترکیب رنگ سفید و سبز با متریال چوب در طراحی کابینت

اگر به طراحی کابینت آشپزخانه سبز رنگ با تناژ تیره تر علاقه دارید، حتما از این رنگ در طراحی کابینت های طبقه زیرین استفاده کنید. با وجود تکنولوژی رنگ پلی اورتان می توانید هر تناژی از هر رنگی که به آن علاقه دارید را برای طراحی کابینت ها پیاده سازی کنید. برای ایجاد تعادل در هماهنگی رنگ ها با تناژهای تیره رنگ حتما باید از ترکیب رنگ های دیگر همانند سفید استفاده کنید وگرنه نتیجه نهایی دلنشین نخواهد بود.

استفاده از سنگ طبیعی برای رویه یا صفحه کابینت یکی از بهترین و پرطرفدارترین انتخاب ها در طراحی دکوراسیون آشپزخانه به سبک مدرن است. همانطور که در این تصویر می بینید برای ایجاد تعادل و هماهنگی در فضا از رنگ سفید برای طراحی کابینت های دیواری و از سنگ طبیعی برای رویه کابینت استفاده شده است.

رنگ سبز تیره در کابینت های پایینی و متریال چوب نیز برای طراحی قفسه های باز و سایر بخش های کابینت استفاده شده است.

هماهنگی بین این متریال ها گرمای خاصی به فضا بخشیده است.

ترکیب رنگ سبز با متریال چوب در دیزاین آشپزخانه

در این تصویر تناژ کاملا متفاوت از رنگ سبز در طراحی دکوراسیون آشپزخانه کاملا متفاوتی را می بینیم. باید گفت که این رنگ سبز خاص باعث ایجاد فضایی شاد و پر انرژی در منزل شده است. پس اگر قصد دارید از رنگ سبز برای ایجاد آرامش در فضا استفاده کنید، این رنگ گزینه مناسبی نخواهد بود.

همانطور که می بینید در طراحی دکوراسیون آشپزخانه سبز رنگ در این تصویر، تنها در دیزاین تعدادی از این کابینت ها از این رنگ استفاده شده است. ترکیب این رنگ پر انرژی با متریال چوب باعث ایجاد فضای گرمی در محیط شده است.

همیشه به هنگام انتخاب تناژ رنگ های خاص برای استفاده در طراحی دکوراسیون داخلی به نتیجه کار و تغییراتی که ممکن است پس از گذر زمان ایجاد شود، توجه کنید.

طراحی کابینت آشپزخانه مدرن با ترکیب رنگ سفید و سبز ملایم

رنگ سبز تنها مناسب طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن یا امروزی نیست. در این تصویر طراحی دکوراسیون آشپزخانه قدیمی به سبک سنتی را می بینیم که برای طراحی کابینت های زیرین از نوعی رنگ سبز خاص استفاده شده است. همانطور که از تصویر احساس می شود ترکیب این رنگ ملایم با رنگ سفید باعث ایجاد فضایی آرامبخش در آشپزخانه شده است.

ترکیب رنگ سبز دیوار با طراحی کابینت آشپزخانه چوبی

اگر قصد ایجاد هماهنگی بین متریال ها، رنگ و لوازم آشپزخانه را دارید، باید اطلاعاتی از ترکیب مناسب رنگ ها و متریال ها داشته باشید. در این تصویر زیبایی، تازگی، آرامش، روشنایی، نور و سرزندگی به دلیل ترکیب مناسب رنگ ها و انتخاب درست متریال کاملا احساس می شود. در عین حال می بینیم که سبک این طراحی دکوراسیون آشپزخانه سبز رنگ کاملا مدرن و مطابق با ایده های روز است.

برای راحت تر شدن تغییر دکوراسیون داخلی می توانید برای رنگ آمیزی دیوارها و تهیه اکسسوری همانند میز یا صندلی ناهارخوری از این رنگ استفاده کنید. با این کار در صورت تمایل برای تغییر در کابینت ها مجبور به نوسازی آن ها از ابتدای کار نخواهید بود.

انتخاب پرده، فرش یا سایز لوازم آشپزخانه با رنگ سبز

در این تصویر می بینیم که از تناژ رنگ سبز ملایم برای انتخاب رنگ پرده و فرش استفاده شده است. در صورتی که به طراحی کابینت سبز رنگ یا استفاده از آن برای رنگ آمیزی دیوارها علاقه ندارید می توانید ایده های دیگری برای استفاده از رنگ سبز داشته باشید.

استفاده از رنگ سبز برای تهیه پرده یا انتخاب فرش می تواند گزینه مناسبی باشد. با اینکار می توانید در صورت نیاز به ایجاد تنوع یا استفاده از تناژ دیگری از رنگ سبز، پرده ها یا فرش آشپزخانه را تغییر دهید.

اگر به طراحی دکوراسیون آشپزخانه سبز رنگ علاقه دارید می توانید از ایده هایی که در اینجا معرفی کردیم استفاده کنید. طراحی دکوراسیون آشپزخانه و طراحی کابینت همیشه یکی از مهمترین قسمت های تصمیم گیری در طراحی دکوراسیون داخلی منزل است.

گروه نیکا چوب آماده ارائه خدمات صفر تا صد از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در این زمینه است. می توانید برای برآورد تقریبی هزینه پروژه های اجرایی، دریافت پاسخ سوالات یا مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دکوراسیون آشپزخانهدکوراسیون منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *