تصاویر طراحی استخر برای ساخت تابستانی خاطره انگیز

تصاویر طراحی استخر تابستانی هر فردی را ترغیب برای داشتن یکی از آن ها در حیاط ویلا یا باغ می کند. زمانی که برای طراحی ویلا یا حیاط باغی که دارید اقدام می کنید، هیچوقت طراحی استخر روباز را برای گذراندن زمان در روزهای گرم تابستان فراموش نکنید.

اگر از نمونه تصاویر طراحی ویلا مدرن بازدید کنید، خواهید دید که طراحی استخر روباز یا سرپوشیده، سونا و جکوزی جز جدانشدنی از سبک طراحی دکوراسیون داخلی آن ها است.

با توجه به فضایی که در اختیار دارید می توانید از میان انواع تصاویر طراحی استخر تابستانی و مطابق با سبک طراحی و دیزاین ویلا یا باغ، موردی که به آن علاقه دارید را انتخاب کنید.

طراحی استخر در پشت بام

تصاویر طراحی استخر تابستانی در فضای پشت بام نیز یکی از گزینه های دوست داشتنی برای بسیاری از افراد است. روف گاردن و طراحی فضای سبز در پشت بام منازل سال هاست که به شکل هایی مدرن طراحی و دیزاین می شوند.

می توان در همین فضای پشت بام و در کنار طراحی روف گاردن و با ایده ای که از تماشای تصاویر طراحی استخر تابستانی گرفتید، یک استخر حتی کوچک طراحی کنید.

طراحی استخر کوچک در پشت بام و روف گاردن می تواند جذابیت های خود را داشته باشد حتما لازم نیست تا برای این کار فضای بزرگی در پشت بام در اختیار داشته باشید.

باید به این موضوع فکر کنید که همیشه یک استخر کوچک و پر از آب در پشت بام برای سپری کردن زمان در روزهای گرم تابستانی خواهید داشت.

با تماشای تصاویر طراحی استخر تابستانی و روباز می بینیم که می توان با ایده های خلاقانه استخرهای خیلی کوچک اما مدرن و زیبا طراحی کرد.

طراحی فضای اطراف استخر

با طراحی فضای اطراف استخر می توانید در زمان شنا از زیبایی محیط اطراف نیز لذت ببرید. اگر به تصاویر طراحی استخر تابستانی روباز در حیاط ویلا، باغ یا پشت بام توجه کنید، متوجه ایده ها در طراحی فضای اطراف می شوید.

طراحی قسمتی برای قرار دادن تخت های مخصوص حمام آفتاب، سایه بان، صندلی، طراحی دیوار و کفپوش چوبی، دیواره های سبز، روف گاردن یا کاشت گل و گیاه از نمونه کارهایی هستند که می توانید در طراحی فضای اطراف استخر انجام دهید.

در اینجا تصاویری از طراحی دکوراسیون مدرن را برای کسب ایده های ذهنی که می توانید بخشی از آن را در پروژه خود پیاده سازی کنید را نمایش دادیم.

همیشه بر این موضوع تاکید داشته ایم که اولین اقدام برای شروع کار طراحی دکوراسیون داخلی، جستجو در اینترنت و تماشای تصاویر زیاد از نمونه پروژه های اجرایی در سراسر دنیا است.

به این صورت می توانید به راحتی علاقه مندی های خود را متناسب با نیازهایی که دارید مشخص کنید.

گروه طراحی دکوراسیون داخلی نیکا چوب آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی دکوراسیون منزل، طراحی دکوراسیون اداری، طراحی دکوراسیون تجاری، طراحی دکوراسیون هتل، طراحی دکوراسیون رستوران و کافی شاپ است.

می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان، دریافت پاسخ سوالات و برآورد تقریبی هزینه های پروژه های اجرایی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

طراحی استخر باغ ویلا

طراحی استخر باغ ویلا

طراحی استخر

تصاویر طراحی استخر

طراحی استخر باغ

طراحی استخر باغ

طراحی استخر مدرن

طراحی استخر مدرن

طراحی سازه استخر

طراحی سازه استخر

طراحی استخر روباز

طراحی استخر روباز

استخر ویلایی کوچک

استخر ویلایی کوچک

طراحی استخر پشت بام

طراحی استخر در پشت بام

ساخت استخر در بام

ساخت استخر در بام

طراحی استخر ویلایی روباز

طراحی استخر ویلایی روباز

استخر ویلایی کوچک

استخر ویلایی کوچک

طراحی فضای اطراف استخر

طراحی فضای اطراف استخر

طراحی دکوراسیون داخلی

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *