تصاویری از تغییرات شگفت انگیز بعد از بازسازی دکوراسیون آشپزخانه به سبک مدرن

بسیاری از افراد قصد تغییر یا بازسازی دکوراسیون آشپزخانه به سبک مدرن را دارند، اما به دلیل عملکرد ضعیف و احتمال زیاد نارضایتی از نتیجه کار، خیلی از این افراد خرید منزلی جدید را گزینه بهتری می دانند.

بازسازی و طراحی داخلی منزل قدیمی خود اصول و شرایطی خاص دارد. موارد بیشماری از انتخاب سبک طراحی دکوراسیون داخلی منزل تا انتخاب متریال، انتخاب رنگ، طراحی سقف یا طراحی سقف کناف، سبک نورپردازی و گزینه های دیگری پیش روی دارید.

اما گاهی اوقات واقعا نیازی به تغییر کلی در دکوراسیون منزل نیست و فقط بخش هایی از خانه همانند طراحی دکوراسیون اتاق خواب یا اتاق نشیمن نیازمند تغییر هستند.

تغییر دکوراسیون آشپزخانه از جمله مواردی است که حتی تغییراتی کوچک در آن می تواند تغییرات بزرگی در فضای داخلی خانه ایجاد کند.

همیشه نیاز نیست تا برای ایجاد تنوع در منزل، به دنبال کارهای بزرگ باشید. اما گاهی اوقات فضای داخلی منزل یا آشپزخانه واقعا نیاز به مرمت و بازسازی دارد. در این جا تعدادی از تصاویری که بازگوکننده تغییرات شگفت انگیز قبل و بعد از بازسازی دکوراسیون آشپزخانه به سبک مدرن هستند را نمایش داده ایم.

می بینید که تا چه اندازه می توان با پیاده سازی سبک طراحی دکوراسیون داخلی مدرن، تغییرات بزرگ و منحصر به فردی ایجاد کرد. به طور مثال در تعدادی از این تصاویر و برای طرح کابینت آشپزخانه کوچک ایده هایی از قبیل فرتوکار، طراحی کابینت گوشه ای یا خلاقیت در طراحی کشو و قفسه های روباز را می بینیم.

در تعدادی دیگر از تصاویر می بینیم که طراحی کابینت آشپزخانه چوبی کاملا به سبک طراحی کابینت آشپزخانه مدرن تغییر کرده است.

در مقاله طراحی کابینت آشپزخانه ام دی اف یا چوبی به طور کامل مزایا و معایب استفاده از متریال چوب طبیعی و ام دی اف را به همراه علت محبوبیت استفاده از ام دی اف توضیح دادیم. می توانید با مطالعه این مطلب اطلاعات کامل تری در این زمینه کسب کنید.

یکی دیگر از مواردی که بسیار در سبک دیزاین مدرن آشپزخانه برای استفاده بهینه از فضای موجود مورد توجه قرار گرفته است، موضوع طراحی کابینت آشپزخانه خلاقانه با ایده هایی برای بیشترین استفاده است. حتما قبل از شروع کار از تصاویر این سبک از کابینت ها دیدن کنید تا هنگام ایجاد تغییرات بتوانید آن ها را پیاده سازی کنید.

افزایش ارتفاع سقف در بازسازی دکوراسیون آشپزخانه

بازسازی دکوراسیون آشپزخانه

ارتفاع کم پنجره بیانگر سقف کوتاه این آشپزخانه است. برای ایجاد تغییر در دکوراسیون این آشپزخانه اولین مورد حائز اهمیت افزایش ارتفاع سقف است. تغییر رنگ کابینت های آشپزخانه به رنگ سفید، افزایش ارتفاع سقف، طراحی پنجره های جدید، لوسترها و استفاده از چوب در طراحی سقف، در زیبایی نتیجه کار تغییرات شگفتی را ایجاد کرده اند. با مشاهده تصاویر بد از بازسازی تغییرات را احساس کنید.

بازسازی دکوراسیون آشپزخانه

بازسازی دکوراسیون به سبک مدرن

بازسازی دکوراسیون آشپزخانه به سبک اروپایی

دکوراسیون آشپزخانه قدیمی

همانطور که در این تصویر می بینید فضای کافی برای بازسازی دکوراسیون آشپزخانه وجود دارد اما دیزاین داخلی آن به بازسازی کامل نیاز دارد. در تصاویری که پس از پیاده سازی نتیجه کار می بینید، تغییر در طراحی کابینت آشپزخانه، رنگ صفحه کابینت و متریال آن، تغییر لوازم آشپزخانه و پنجره ها زیبایی خیره کننده ای به آشپزخانه بخشیده است.

علاوه بر زیبایی و سادگی این سبک از طراحی دکوراسیون مدرن باید گفت که راحتی در نظافت و تمیز کردن آن بهترین راحتی را برای صاحبخانه به ارمغان آورده است.

طراحی کابینت آشپزخانه سفید

کابینت آشپزخانه سفید

طراحی کابینت مدرن

طراحی کابینت آشپزخانه سفید مدرن و ترکیب میز ناهارخوری با کابینت

دکوراسیون قدیمی آشپزخانه

طراحی دکوراسیون آشپزخانه قدیمی را می توان با دیواری که بین فضای داخلی منزل و آشپزخانه وجود دارد، متوجه شد. اما به دلیل وجود فضای کافی تغییرات چشمگیری در بازسازی دکوراسیون آشپزخانه را می بینیم.

با حذف این دیوار قدیمی فضای آشپزخانه بزرگتر و کابینت های چوبی قدیمی نیز با کابینت های مدرن با رنگ روشن جایگزین شده اند. طراحی دیوار پشتی گاز با کاشی و سرامیک های سفید، طراحی قفسه های باز دیواری از جنس چوب، طراحی فر توکار، استفاده از سینک توکار، دستگیره های طلایی و ترکیب میز ناهارخوری با بخشی از کابینت های آشپزخانه از جمله ایده های مدرن پرطرفدار است که در بازسازی دکوراسیون این آشپزخانه به چشم می خورد.

طراحی کابینت آشپزخانه مدرن

طراحی دکوراسیون مدرن

طراحی سینک توکار

بازسازی دکوراسیون آشپزخانه در رنگ های مدرن آبی و سفید

دکوراسیون آشپزخانه قدیمی

به دلیل فضای تاریک و نور کم آشپزخانه بسیار کوچک و دلگیر به نظر می رسید. اما می بینیم که نوع طراحی دکوراسیون آشپزخانه، طراحی کابینت و محل قرار گرفتن لوازم آشپزخانه در مکانی درست و به شکلی صحیح انتخاب شده است. به همین دلیل برای بازسازی دکوراسیون آشپزخانه به راحتی و با تغییر درب کابینت و رنگ آن ها تغییرات چشمگیری پیاده سازی شده است.

همانطور که می بینید با انجام اینکار علاوه بر روشن تر شدن فضای داخلی، استفاده از رنگ صفحه کابینت مدرن و تغییر در دکوراسیون باعث بزرگتر دیده شدن فضا نیز شده است. همانطور که می بینید رنگ آبی بسیار نزدیک به رنگ طوسی مدرن است که با کابینت های سفید ترکیب شده اند.

مزیت نگهداری کابینت های قدیمی و تنها پیاده سازی تغییرات جزئی صرفه جویی در هزینه ها را به همراه داشته است.

کابینت آشپزخانه سفید و آبی

بازسازی دکوراسیون آشپزخانه به سبک مدرن

بازسازی دکوراسیون آشپزخانه به سبک مدرن

در طراحی این آشپزخانه قدیمی دیواری وجود داشت که ورود به آشپزخانه را به کاری سخت و دشوار تبدیل کرده بود. صاحب این خانه تمایل به بازسازی کامل دکوراسیون آشپزخانه به شکلی مدرن داشت.

اولین کاری که برای بازسازی دکوراسیون این آشپزخانه انجام شد، برداشتن دیواری بود که بین آشپزخانه و فضای داخلی فاصله ایجاد کرده بود. برای افزایش ارتفاع دیوارها، سقف کاذب قدیمی به طور کلی حذف شده است با رنگ طوسی روشن تنها سقف را رنگ آمیزی کرده اند.

استفاده از کاشی های طراحی شده برای تزئین دیوار و طراحی کابینت با ترکیب رنگ طوسی روشن و سفید از دیگر تغییرات به سبک مدرن در این آشپزخانه هستند.

طراحی کابینت آشپزخانه مدرن

طراحی کابینت آشپزخانه مدرن سفید و طوسی

طراحی کابینت آشپزخانه خلاقانه

 

تغییر دکوراسیون آشپزخانه با طراحی کابینت چوبی

همانطور که می بینید طراحی کابینت های این آشپزخانه بسیار قدیمی هستند و فضای کافی برای نگهداری لوازم وجود ندارد. علاوه بر آن تاریکی فضای داخلی آشپزخانه مشکل بزرگی است که باعث شده است تا تغییرات برای بازسازی دکوراسیون آشپزخانه به شکلی کلی انجام شود.

برای تغییر این آشپزخانه دیوارها برای ساخت اتاق لاندری از میان برداشته شدند. استفاده از چوب گیلاس با رنگی گرم در طراحی کابینت آشپزخانه، استفاده از کاشی های کرم رنگ برای تزئین دیوار و استفاده از متریال چوب برای کفپوش، علاوه بر روشنایی بیشتر باعث ایجاد حس و حالی از سرزندگی و تازگی در فضای داخلی آشپزخانه شده است.

طراحی کابینت آشپزخانه چوبی

طراحی کابینت آشپزخانه چوبی مدرن

بازسازی کابینت آشپزخانه مدرن به رنگ طوسی

کابینت قدیمی چوبی

همانطور که در تصویر آشپزخانه قدیمی می بینید، این آشپزخانه نیاز به تغییراتی کلی دارد. برای بازسازی دکوراسیون آشپزخانه صاحبخانه لوازم آشپزخانه را تغییر ندادند. تنها محل درستی برای قرار گرفتن یخچال انتخاب شد و طراحی کابینت با عمق کمتر، متریال و رنگ مدرن انجام گرفت. محلی جدیدی برای قرار دادن هود و گاز در آشپزخانه طراحی شده است و طراحی کابینت جزیره به شکلی است که افراد می توانند به راحتی از آن برای سرو غذا استفاده کنند.

طراحی کابینت آشپزخانه مدرن

بازسازی کامل دکوراسیون آشپزخانه به سبک مدرن

بازسازی آشپزخانه قدیمی

این آشپزخانه قدیمی با وجود فضای مناسب، کابینت و قفسه کافی برای نگهداری از لوازم ندارد. همچنین رنگ و شکل بسیار قدیمی این آشپزخانه نیاز به بازسازی دکوراسیون آشپزخانه به شکل کامل را بیان می کند.

ترکیب سبک مدرن و سنتی گزینه جالبی در طرح نهایی این آشپزخانه است. همانطور که می بینید طراحی کابینت آشپزخانه با رنگ مدرن طوسی تیره، دستگیره های از جنس استیل طلایی که در دکوراسیون مدرن مورد توجه است، استفاده از سینک توکار و ترکیب رنگ سفید کاشی کاری دیوار، علاوه بر روشنایی فضای داخلی، باعث روشن تر دیده شدن آشپزخانه شده است.

کابینت آشپزخانه مدرن طوسی تیره

همیشه بهترین روش برای تضمین رضایت از نتیجه پروژه طراحی دکوراسیون شروع این کار با کارشناسان و متخصصین در این زمینه است.

اگر قصد بازسازی یا تغییرات کلی در منزل یا محل کارتان دارید دقت کنید که این موضوع نیازمند دانش کافی در این زمینه است. می توان با ایده هایی خلاقانه تغییراتی کوچک را به تنهایی انجام داد. اما بازسازی کلی نیازمند بررسی فضای موجود، نیازها و اطلاعات از سبک طراحی دکوراسیون مدرن است.

نمونه پروژه های اجرایی طراحی دکوراسیون آشپزخانه، طراحی کابینت و طراحی دکوراسیون منزل گروه دکوراسیون داخلی نیکا چوب نمایانگر تجربه و تخصص کارشناسان ما در این زمینه است. می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان جهت طراحی انواع کابینت و در زمینه پروژه های اجرایی طراحی دکوراسیون داخلی منزل با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

دکوراسیون آشپزخانهدکوراسیون منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *