40 تصویر از انواع بین کابینتی مناسب با سبک طراحی دکوراسیون آشپزخانه شما

استفاده از انواع بین کابینتی برای دیوارپوش و طراحی دکوراسیون آشپزخانه، امکان اضافه کردن رنگ و طرح های متنوع را برای ایجاد تنوع یا هماهنگی با سایر رنگ ها را فراهم کرده است.

طرح های زیادی برای انتخاب وجود دارد که در اینجا ۴۰ تصویر از انواع بین کابینتی را برای کسب ایده و الگو ذهنی معرفی می کنیم.

استفاده از کاشی یا سرامیک های طراحی شده، استفاده از فلز مس یا سنگ طبیعی کوارتز، استفاده از روکش چوب طبیعی، ام دی اف با پوشش رنگ پلی اورتان، بتن و موارد بسیاری وجود دارد که همگی در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن محبوبیت زیادی دارند.

با دیدن تصاویری از پیاده سازی طرح نهایی بین کابینتی ها می توانید تصوری از استفاده آن ها در فضای آشپزخانه تان داشته باشید.

انواع بین کابینتی

این بین کابینتی چند تکه به دلیل هماهنگی که با سنگ طبیعی صفحه کابینت از جنس مرمر و رنگ طلایی به کار برده شده در طراحی کابینت آشپزخانه و همچنین رنگ طوسی کابینت ها ایجاد کرده است، بهترین گزینه برای استفاده در این فضا بوده است.

انواع بین کابینتی

ترکیب رنگ آبی، نارنجی، کرم و مشکی در طراحی کاشی های دیوارپوش بین کابینتی، طرح خاص و گرافیکی است که با سبک طراحی کابینت آشپزخانه چوبی این آشپزخانه هماهنگی خاصی ایجاد کرده است.

 

تصاویر انواع بین کابینتی

همانطور که از تصویر مشخص است با بازسازی دکوراسیون آشپزخانه به سبک مدرن و برای ایجاد هماهنگی با رنگ سفید و سیاه در آشپزخانه، از نوع طرح دار بین کابینتی با الگویی خاص استفاده شده است.

قیمت بین کابینتی

همانطور که ذکر کردیم انواع بین کابینتی با مدل های متنوعی وجود دارد که می تواند از متریال های مختلفی ساخته شود. در این تصویر هماهنگی زیبایی بین رنگ کابینت ها و بین کابینتی که از جنس پتینه و ترکیب رنگ طلایی و مسی است را می بینیم.

 

تصاویر انواع بین کابینتی

در این تصویر از سنگ طبیعی کوارتز و به شکل یک تکه برای ساخت بین کابینتی استفاده شده است. می توان از متریال های مشابه همانند سنگ مرمر یا دیگر سنگ های طبیعی برای ساخت انواع بین کابینتی استفاده کنید.

 

طرح فانتزی این بین کابینتی فضای جالبی به محیط آشپزخانه بخشیده است. در اینجا از کاغذ دیواری طرحدار برای این بین کابینتی استفاده شده است.

 

کاشی های چینی لعاب کاری شده با انواع طرح ها و رنگ آمیزی ها از انواع بین کابینتی هستند که می توانید مدل های گوناگونی از آن ها را متناسب با سلیقه خود انتخاب کنید.

 

در این تصویر از کاشی تزئینی دست ساز برای ساخت بین کابینتی استفاده شده است. برای ساخت انواع بین کابینتی استفاده از کاشی های دست ساز گزینه ای با تنوع بسیار زیادی است.

 

استفاده از شیشه رنگی قرمز برای این بین کابینتی فضای سردی که از طراحی کابینت های طوسی و رنگ سفید رویه کابینت در محیط ایجاد شده است را خنثی می کند و گرما و انرژی خاصی به محیط بخشیده است.

 

استفاده از کاشی های با رنگ متفاوت از رنگ طوسی ملایم کابینت های آشپزخانه جلوه خاصی به فضای داخلی بخشیده است. تنوع بسیار زیاد در انواع بین کابینتی ها از جنس کاشی یا سرامیک امکان انتخاب با هر سلیقه و در هر رنگی را فراهم کرده است.

 

انتخاب طرح و اشکال هندسی برای طرح کاشی های بین کابینتی، انرژی و شادابی در محیط و فضای داخلی ایجاد می کند. انتخاب طرح دایره ای برای این کاشی ها به دلیل ایجاد هماهنگی با طرح دایره ای در کابینت جزیره آشپزخانه است.

 

استفاده از کاشی هایی با طرح قرمز هماهنگی خاصی با طراحی کابینت های کلاسیک و قدیمی در این آشپزخانه ایجاد کرده است.

 

تنوع و طرحی دیگر از انواع بین کابینتی که از کاشی های طرح دار متناسب با سبک طراحی دکوراسیون آشپزخانه و رنگ کابینت ها استفاده شده است.

تنوع بسیار زیادی از انواع بین کابینتی و دیوارپوش در متریال و طرح و رنگ ها وجود دارد. می توانید متناسب با هر سبک از طراحی دکوراسیون داخلی که دارید، متریال و رنگی که به آن علاقه دارید را انتخاب کنید. کافی است از نمونه تصاویر انواع بین کابینتی در اینترنت یا مجلات طراحی دکوراسیون داخلی دیدن کنید تا گزینه مورد نظرتان را با ذهنیت بهتری تهیه کنید.

نمونه تصاویر انواع بین کابینتی

طراحی کابینت و طراحی دکوراسیون آشپزخانه جزئیات زیادی از انتخاب متریال، سبک طراحی دکوراسیون، انتخاب رنگ تا موارد جزئی همانند انتخاب بین کابینتی، لوازم تزئینی و گزینه های بسیار زیادی را شامل می شود.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین ایده ها را مطابق با فضا و هزینه های موجود فراهم کند. همچنین با مشاهده نتیجه کار قبل از پیاده سازی می توان با اطمینان خاطر از منتظر نتیجه و نهایی شدن کار بود.

گروه طراحی دکوراسیون داخلی نیکا چوب آماده ارائه خدمات صفر تا صد مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه دکوراسیون منزل، دکوراسیون اداری، دکوراسیون تجاری، دکوراسیون هتل، دکوراسیون رستوران و کافی شاپ است.

می توانید برای پیاده سازی ایده ها و اجرای پروژه های دکوراسیون داخلی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دکوراسیون آشپزخانهدکوراسیون منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *