انتخاب صندلی کابینت جزیره آشپزخانه خاص و منحصر به فرد

انتخاب صندلی کابینت جزیره آشپزخانه

در این جا ایده هایی برای انتخاب صندلی کابینت آشپزخانه جزیره برای هماهنگی با سبک طراحی دکوراسیون آشپزخانه و همچنین طراحی دکوراسیون منزل را مطرح کردیم.

رعایت هماهنگی بین تمامی لوازم و سبک طراحی دکوراسیون داخلی در زیبایی نتیجه کار تاثیرگذار است.

اگر قصد انتخاب صندلی کابینت جزیره آشپزخانه یا لوستر و آویزهای نوری برای کابینت جزیره را دارید، بهتر است کمی به هماهنگی میان این دو گزینه بیشتر توجه کنید.

در این جا تصاویری از انتخاب های منحصر به فرد از صندلی جزیره کابینت آشپزخانه و لوسترهای خاص را نمایش دادیم. با تماشای این تصاویر ایده بگیرید و در طراحی صندلی یا آویزهای نوری خلاقیت مدرن و منحصر به فرد داشته باشید.

یکی از نکات جالب توجه در سبک طراحی دکوراسیون مدرن آشپزخانه موارد بسیار کوچکی است که رعایت آن ها می تواند تغییرات بزرگی را ایجاد کند.

انتخاب متریال هایی همچون استفاده از استیل طلایی در طراحی دکوراسیون مدرن، سنگ طبیعی، رنگ های خاص، فلز مس، طراحی لوستر و صندلی های منحصر به فرد و موارد این چنینی همگی از موارد کوچک اما بسیار کارآمد و تاثیرگذار در نتیجه پیاده سازی پروژه های طراحی دکوراسیون مدرن هستند.

استفاده از تکنولوژی رنگ پلی اورتان نیز یکی دیگر از انتخاب ها پرطرفدار در طراحی کابینت یا دکوراسیون مدرن است که امکان پیاده سازی هر رنگ خاصی از میان پالت بزرگ انواع رنگ ها را فراهم کرده است.

 

صندلی آشپزخانه مدرن

 

چهارپایه های چوبی با لوسترهای شیشه ای از جنس آکوا (Aqua Glass Teardrops + Wooden Stools)

اگر علاقه به استفاده از متریال های طبیعی در طراحی دکوراسیون داخلی منزل دارید، هماهنگی بین متریال چوب طبیعی برای انتخاب صندلی کابینت جزیره آشپزخانه و طراحی لوستر شیشه ای از جنس آکوا در رنگ های خاصی مثل سبز و آبی زیبایی خاصی به فضای آشپزخانه می بخشد.

اگر به خاطر داشته باشید می توانید شباهت حباب های شیشه ای در رنگ های خاصی که در این تصویر وجود دارد را در منزل های قدیمی به یاد آورید. استفاده از این متریال های قدیمی گرمای خاصی به دکوراسیون و طراحی کابینت آشپزخانه مدرن می بخشد.

می توانید لامپ ها را با ارتفاع های مختلف در قسمت بالایی کابینت جزیره آشپزخانه آویزان کنید.

همانطور که در تصویر می بینید متریال چوب و شیشه خاصی که در این آشپزخانه استفاده شده است، تفاوت منحصر به فردی با سایر قسمت ها ایجاد کرده است.

 

چهارپایه های چوبی با لوسترهای شیشه ای

در این تصویر از طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن نیز می بینید که هماهنگی زیبایی میان لوسترهای شیشه ای و صندلی های ظریف از جنس چوب وجود دارد. استفاده از متریال های قدیمی و سنتی، گرمای خاصی به فضای این آشپزخانه شهری بخشیده است.

 

صندلی چرم برای کابینت جزیره

انتخاب صندلی کابینت جزیره آشپزخانه چرمی و لوسترهای حبابی (Leather Bar Stools + Globes)

انتخاب صندلی های چرم براق گزینه مناسبی برای هر سبک از طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه هستند و گرمای خاصی به محیط منزل می بخشند. همانطور که در تصویر زیر می بینید طراحی برای آویزهای کابینت جزیره از لوسترهای نیمه مدرن از جنس حباب شیشه ای با تزئینی از فلز برنج به رنگ طلایی استفاده کرده است.

استفاده از این متریال های خاص و انتخاب صندلی های متفاوت، باعث می شود تا نتیجه کار طراحی دکوراسیون داخلی کاملا منحصر به فرد باشد.

انتخاب صندلی کابینت جزیره

اگر طراحی دکوراسیون آشپزخانه یا طرح کابینت جزیره را در سبک های منسجم همانند این تصویر انتخاب کردید، بهتر است تا باقی لوازم را خیلی ساده انتخاب کنید. به طور مثال استفاده از صندلی های چرم براق و طراحی لامپ های شیشه ای کوچک و صیقلی کامل کننده های زیبایی برای این آشپزخانه با طرح منسجم هستند. استفاده از این لامپ های شیشه ای علاوه بر ایجاد نوری ملایم، بدون اضافه کردن فضایی نامنظم و شلوغ به محیط، حالتی از دکوراسیون مدرن به آشپزخانه بخشیده است.

 

صندلی کابینت آشپزخانه

انتخاب صندلی با چوب گردو و لامپ های حبابی برنجی (Brass Globes + Walnut Bar Seats)

در طراحی دکوراسیون این آشپزخانه مدرن از لامپ های آویزی حبابی از جنس شیشه مات با بدنه ای از جنس فلز برنج با رنگ طلایی استفاده شده است. در این جا از لامپ های آویزی استفاده شده است و همانطور که می بینیم این لامپ ها به دلیل سادگی که دارند اصلا باعث شلوغی فضا نشدند.

طراحی و انتخاب صندلی کابینت جزیره آشپزخانه از جنس چوب گردو نیز از دیگر متریال های طبیعی است که در این آشپزخانه استفاده شده است.

 

صندلی آشپزخانه مدرن

انتخاب صندلی های حصیری و لامپ های فانوسی (Bistro Seats + Lanterns)

انتخاب صندلی های حصیری حس و حالی از سرزندگی و شور و حال در فضای منزل ایجاد می کند. رنگ سفید و آبی ترکیب رنگی ناو دریایی است که در این آشپزخانه برای رنگ آمیزی کابینت جزیره استفاده شده است. استفاده از چراغ های آویزی به شکل فانوس دریایی کامل کننده حس و حالی است که از رنگ این جزیره در محیط داخلی به وجود آمده است.

در تصویر می بینیم که رنگ صندلی ها نیز متناسب و هماهنگ با رنگ کابینت جزیره انتخاب شده است. همه این موارد نکات ریز و کوچکی هستند که حس تازگی و زیبایی خاصی به نتیجه کار می بخشند.

 

صندلی آشپزخانه مدرن

در این تصویر سبک دیگری از چیدمان صندلی های حصیری با ترکیب رنگی نیروی دریایی را میبینیم. به دلیل انتخاب رنگ سیاه مات برای کابینت جزیره آشپزخانه، طراح برای ایجاد هماهنگی بیشتر از آویزهایی مدرن با رنگ سفید و سیاه مات استفاده کرده است.

 

انتخاب صندلی آشپزخانه

انتخاب چهارپایه های لاوسیت و لامپ های فانوسی برنجی (Lucite Stools + Polished Nickel Lanterns)

زرق و برق، شکوه و زیبایی اولین حسی است که از طراحی دکوراسیون این آشپزخانه القا می شود. استفاده از رنگ سفید خالص و ترکیب آن با نوعی خاص از رنگ آبی، انتخاب چهارپایه های خاص لاوسیت با روکشی از رنگی گرم و طراحی لامپ های فانوسی زیبا و مجللی از جنس برنج، از مشخصه های خیلی خاص و در عین حال مدرن در طراحی این آشپزخانه هستند.

 

انتخاب صندلی کابینت آشپزخانه

 

 انتخاب چهارپایه های چوبی با طرح قدیمی و آویزهای برنجی (Oversize Brass Pendants + Rustic Industrial Stools)

می توان گفت که انتخاب لوستر یا آویزهای نوری جدید یکی از بهترین گزینه ها برای ایجاد تغییر در طراحی دکوراسیون داخلی بدون نیاز به ایجاد تغییرات بزرگ یا بازسازی کلی است.

در این تصویر هماهنگی خاصی از انتخاب رنگ خاکی برای چهارپایه های چوبی با طرح قدیمی و رنگ آویزهای بزرگ برنجی می بینیم. همانطور که بارها گفتیم، استفاده از متریال های طبیعی همچون چوب، استیل طلایی، فلز برنج یا مس از محبوب ترین گزینه ها در طراحی دکوراسیون مدرن هستند.

 

انتخاب صندلی آشپزخانه

همانطور که در این تصویر می بینید از آویزهای برنجی در ابعاد کوچکتری در این آشپزخانه استفاده شده است. صندلی های ساده ای با بدنه چوبی هماهنگی خاصی با رنگ سفید و طراحی ساده این دکوراسیون آشپزخانه دارد.

انتخاب صندلی جزیره آشپزخانه و سایر لوازم در زیبایی طراحی دکوراسیون آشپزخانه تاثیرگذار هستند. همه کارها و حتی انتخاب لوستر و آویز آشپزخانه استانداردها و اصولی دارد که بهتر است برای هماهنگی با سایر بخش ها در انتخاب آن ها دقت کنید.

همیشه مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی می تواند بهترین راه برای رضایت از نتیجه کار را به همراه داشته باشد.

گروه طراحی دکوراسیون داخلی نیکا چوب آماده ارائه تمامی خدمات صفر تا صد مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی منزل است. می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، برآورد تقریبی هزینه پروژه ها و دریافت پاسخ سوالات با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دکوراسیون آشپزخانهدکوراسیون منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *