نصب و اجرا

پس از مرحله تولید، حال نوبت تحویل نتیجه کار و پیاده سازی آن توسط متخصصین نیکا چوب می رسد. کارشناسان و متخصصین ما با تجربه طولانی در زمینه نصب و اجرا تمامی تلاش خود را برای پیاده سازی کار در کمترین زمان مورد نیاز برای نصب و اجرا، با بالاترین دقت و تمیزترین شرایط انجام می دهند. مرحله نصب و اجرا از اهمیت زیادی برخوردار است. زیرا شکل نهایی از زحمات و تلاش ها در مراحل مشاوره، طراحی و تولید است. به همین دلیل کارشناسان ما برای کسب رضایت مشتری و پیاده سازی نتیجه کار، در عین رعایت تمامی استانداردها، نهایت دقت و تجربه را به کار خواهند گرفت.

پس از مرحله نصب و اجرا، تعهد نیکا چوب با ارائه خدمات پس از فروش و ضمانت پروژه همچنان ادامه خواهد داشت. پس از طی همه مراحل و نصب و اجرا پروژه طراحی شده توسط کارشناسان نیکا چوب، می توانید تمامی نظرات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید.

اگر تمایل به شروع پروژه ای در زمینه خدمات نیکا چوب دارید و یا تصمیم گرفتید در طراحی دکوراسیون منزل یا محل کار خود تغییراتی ایجاد کنید، می توانید همین حالا از اولین مرحله یعنی مشاوره، کار خود را با گروه نیکا چوب آغاز کنید.

گروه طراحی دکوراسیون داخلی نیکا چوب آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی دکوراسیون منزل، طراحی دکوراسیون اداری، طراحی دکوراسیون تجاری، طراحی دکوراسیون هتل، طراحی دکوراسیون رستوران و کافی شاپ از مرحله مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نهایی نصب و اجرا است.