مشاوره

در نگاه اولیه و ساده می توان گفت طراحی دکوراسیون داخلی کاری است که می توان با کمی سلیقه و ذوق آن را انجام داد. این حرف تا زمانی درست است که نتیجه طراحی دکوراسیون منزل، طراحی دکوراسیون اداری، طراحی دکوراسیون تجاری، طراحی دکوراسیون هتل، طراحی دکوراسیون رستوران و کافی شاپ، که توسط ایده های ذهنی شخصی انجام شود، نتیجه مناسب، زیبا، کارآمد، مطابق با دیزاین مدرن و همه پسندی به همراه داشته باشد. باید گفت که می توان قسمتی از فعالیت ها در طراحی دیزاین داخلی را با سلایق فردی انجام داد، اما برای داشتن بهترین نتیجه و کارآمدترین آن ها، به جز استعداد نیاز به دانش و تجربه یک متخصص و کارشناس احساس می شود. بیشتر افراد تمایل دارند که مطابق با سلیقه شخصی برای طراحی دیزاین یک فضای کارآمد در محیط منزل یا محل کسب و کار اقدام کنند. اما در زمان اجرا و پیاده سازی می بینیم که موضوعات کوچک و بزرگ زیادی وجود دارد که در نظر گرفتن آن ها اهمیت زیادی دارد.

انتخاب بهترین طرح متناسب با فضای موجود با بهترین کارآیی و نتیجه، انتخاب متریال متناسب با سبک طراحی دیزاین، محیط و استفاده کاربری آن، کنترل و برآیند هزینه ها، و چند ده سوال دیگر که باید بهترین گزینه را برای آن ها در نظر بگیریم. کارشناسان و متخصیین در گروه طراحی دکوراسیون داخلی نیکا چوب با تجربه ۲۳ در این زمینه آماده ارائه مشاوره و پاسخ به سوال ها هستند. می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید و به صورت رایگان در مورد ایده های ذهنی، طراحی مورد علاقه و هدفی که از تغییر در طراحی دکوراسیون دارید صحبت کنید و از تجربیات و اطلاعات کارشناسان ما کمک بگیرید. ما در نیکا چوب به شما کمک خواهیم که طرحی به روز و کارآمد را با کمک کارشناسان طراحی کنید.

 

تمامی مراحل از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا توسط گروه نیکا چوب به بهترین شکل و مطابق با خواسته های شما انجام خواهد شد. می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.