طراحی

پس از مشورت با یک متخصص در زمینه طراحی دکوراسیون وارد مرحله بعدی یعنی در میان گذاشتن ایده های ذهنی، علایق و نظرات با یک طراح، در مورد طرحی که قصد پیاده سازی آن را دارید، می شوید. مسلما پس از داشتن یک مشاوره اطلاعات بیشتری در رابطه با طراحی دیزاین روز دنیا و روش های مختلف آن، هزینه ها و سایر موارد کسب می کنید. این موضوع کمک زیادی برای همکاری با یک طراحی خلاق و بیان کردن خواسته ها می کند. کارشناس طراحی دیزاین داخلی پس از شنیدن صحبت ها، ایده های شما را با اصول طراحی ادغام خواهد کرد. محاسبه اندازه و ابعاد دقیق، در نظرگیری فضای موجود، انتخاب رنگ مناسب و در نهایت طراحی بهترین گزینه موجود، مطابق با نیازها، خواسته ها و علایق، همگی تنها بخشی از کار یک متخصص در این مرحله از طراحی دکوراسیون هستند.

تیم طراحی نیکا چوب به علت در اختیار داشتن کادری جوان و توانا با ذهن هایی خلاق و با استفاده از نرم افزار ها و تکنولوژی های روز دنیا، طراحی فضاهای داخلی مشتریان را با ظرافت و زیبایی هر چه تمام تر انجام می دهد. در آخر یک تصویر سه بعدی از نتیجه کار را خواهید دید که می توانید به هر میزان و مطابق با خواسته هایی که دارید در تمامی قسمت های آن توسط طراح، تغییرات ایجاد کنید. همچنین تماشای نتیجه کار قبل از شروع و اقدام برای هر تصمیمی، به شما کمک می کند که قبل از پرداخت هرگونه هزینه، از نتیجه کار اطمینان خاطر به دست آورید. پس از کسب تایید مشتری و رضایت از نتیجه کار با محاسبه دقیق ابعاد و اندازه هایی که توسط طراح انجام می شود، می توان به راحتی هزینه های تولید و اجرا را محاسبه کرد.

پس از این مرحله کارخانه نیکا چوب به همراه گروهی از متخصصین فعال در زمینه تولید، وارد عمل می شوند. ترکیب هنر و سلیقه به همراه علم روز دنیا در طراحی دکوراسیون داخلی، نتیجه رضایت بخش برای ما و مشتریان ما از پیاده سازی، نصب و اجرا به همراه خواهد داشت.

گروه طراحی دکوراسیون داخلی نیکا چوب آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی دکوراسیون منزل، طراحی دکوراسیون اداری، طراحی دکوراسیون تجاری، طراحی دکوراسیون هتل، طراحی دکوراسیون رستوران و کافی شاپ از مرحله مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نهایی نصب و اجرا است.