طراحی دکوراسیون منزل

بهترین خدمات طراحی دکوراسیون منزل

امروز بیا و با ما ملاقات کن!

طراحی دکوراسیون منزل نیکا چوب
MDF با روکش طبیعی

رنگ پلی اورتان

MDF

۱۶ میل

رنگ پلی اورتان

نور SMD
آجر دکوراتیو
درب چوبی لاندری
درب چوبی اتاقی
پلکسی گلاس مات
لمینت چوبی
دیوارپوش کامپلکت
نور SMD
پلکسی گلاس با نور SMD
رشته های لامپ تنگستن دکوراتیو 

سوالی دارید؟

تماس با ما : ۰۲۱۴۴۰۰۵۳۸۳

شاید در مجلات طراحی دکوراسیون داخلی یا در وب سایت های مختلف، مطالب زیادی در رابطه با چیدمان دلخواه دکوراسیون منزل، بدون هیچ اصول یا قاعده ای مطالعه کرده اید. بسیاری از کارشناسان طراحی دکوراسیون داخلی طرز تفکری مبتی بر نبودن هیچ قانون و یا سبک خاصی برای چیدمان دکوراسیون داخلی دارند. در این روش هر شخصی می تواند بدون در نظر گرفتن هیچ موضوع مهمی مثل فضای موجود، مطابق با سلیقه فردی برای دیزاین داخلی هر یک از قسمت های منزل و خرید اثاث و لوازمی که دوست دارد، اقدام کند. مسلما طراحی دکوراسیون منزل با ایده های ذهنی و خلاقیت هر فرد به تجربه هایی که از تماشای دکوراسیون های مختلف در منزل سایر افراد خانواده، دوستان، مجلات طراحی دکوراسیون یا اینترنت به دست می آورد، بستگی دارد. در چنین روشی هیچ تضمینی برای رضایت از نتیجه طراحی دکوراسیون منزل و چیدمان لوازمی که به آن ها علاقه زیادی دارید، وجود نخواهد داشت.

انتخاب رنگ مناسب برای دیوارها، نور پردازی اتاق ها، انتخاب متریال مصرفی، خرید مبلمان و اثاث مطابق و متناسب با ابعاد و فضای موجود، تنها چند اصول ساده اولیه بسیار موثر در طراحی دکوراسیون منزل هستند. احساس آرامش در محیط منزل، تعادل در طراحی دکوراسیون و بهترین استفاده از فضای داخلی موجود مهمترین مواردی هستند که باید در نظر داشته باشید. به عنوان مثال انتخاب سبک کابینت مدرن یا سبک کابینت کلاسیک تحت تاثیر از لوازم آشپزخانه، فضای موجود، سبک طراحی دکوراسیون منزل و فضای داخلی ساختمان خواهد بود.

بسیاری از اوقات منازلی را می بینیم که با وجود متراژ کم و تنها به دلیل چیدمان هوشمندانه بسیار بزرگتر به نظر می رسند. گاهی نیز فضا و اتاق های بسیار بزرگی را می بینیم که به دلیل انتخاب رنگ نا مناسب و چیدمانی که دارند بسیار کوچک دیده می شوند. شناخت کامل بر طراحی مدرن دکوراسیون منزل مطابق با نیازها و فضای موجود یکی از شرایط اولیه برای پیاده سازی دکوراسیون داخلی است. می توانید دکوراسیون اتاق خواب، دکوراسیون پذیرایی، کابینت آشپزخانه و طراحی فضای داخلی آن را با توجه به سلیقه فردی و هر یک را به سبکی که دوست دارید، پیاده سازی کنید. اما آیا به این موضوع فکر کردید که نتیجه کار و ایده هایی که در سر دارید با شکل نهایی که در نهایت در فضای منزل می بینید و حسی که از آن دریافت می کنید، تفاوت بسیار زیادی خواهد داشت.

اگر تمایل دارید که طراحی دکوراسیون منزل را به سبکی منحصر به فرد و مدرن، مطابق با ایده های روز دنیا و در عین حال منطبق با علایق و ایده هایی که در سر دارید پیاده سازی کنید، مشاوره با کارشناسان متخصص در این زمینه، بهترین روش برای طراحی دکوراسیون منزل است.

کارشناسان ما در نیکا چوب با تجربه طولانی در زمینه پروژه های اجرایی دکوراسیون منزل و شناخت کامل بر نیازها و طراحی مدرن دنیا، آماده ارائه و طراحی هوشمندانه ترین ایده، مطابق با فضای منزل شما هستند.