طراحی دکوراسیون تجاری

استند روکش چوب

با نورپردازی SMD و PLEXY

قفسه های بندی

تلفیق ام دی اف و استراکچر استیل

با رنگ پلی اورتان

پایه شلف از جنس استیل
پایه های ام دی اف

قفسه های چوبی

دیوارپوش چوبی
میز صندوق

تلفیق MDF و روکش چوب طبیعی

بهترین خدمات طراحی دکوراسیون تجاری

امروز بیا و با ما ملاقات کن!

طراحی دکوراسیون تجاری

سوالی دارید؟

تماس با ما : ۰۲۱۴۴۰۰۵۳۸۳

با افزایش تعداد مراکز خرید، فروشگاه های مدرن، بوتیک های لوکس، عطر فروشی ها، مراکز تخصصی زیبایی، مراکز پوست و مو، کلینیک های زیبایی، دندانپزشکی و آرایشگاه های مدرن، اهمیت طراحی دکوراسیون تجاری نیز گسترش یافته است.

این روزها با ورود به فروشگاه های مختلف، بوتیک و مال ها، طراحی دکوراسیون تجاری به سبک های متفاوت و منحصر به فردی را می بینیم. اهمیت موضوع طراحی دکوراسیون تجاری در سالن های مراکز زیبایی و کلینیک ها نیز کاملا مشخص است. حتی این روزهای سالن های کوچک خدمات ناخن و یا مراکز خدمات اسپا نیز به شکل خاصی طراحی و دیزاین می شوند. همه ما واقف بر این موضوع هستیم که رقابت در طراحی دکوراسیون تجاری منحصر به فرد و خاص در فروشگاه ها یا در سایر مراکز به خوبی احساس می شود.

اهمیت طراحی دکوراسیون تجاری برای فروشگاه ها و مراکز خرید زمانی مشخص می شود که مشتری پس از تماشای ویترین، کدام مغازه را برای خرید کردن انتخاب می کند. نمای ویترین، نورپردازی، انتخاب رنگ مناسب با محصولات و لوازمی که قصد فروش آن ها را دارید، پارتیشن، کفپوش، سقف مغازه و شکل لوسترها، دیوارها و حتی میز صندوق از مهمترین موارد در طراحی دکوراسیون تجاری هستند، که می تواند در ذهن مشتری تاثیر گذار باشد.

همچنین یک کارشناس در زمان طراحی دکوراسیون تجاری فروشگاه، مواردی از قبیل اکثریت مشتریان را در نظر می گیرد و بهترین گزینه مرتبط را انتخاب خواهد کرد. به طور مثال یک فروشگاه لوازم آرایشی باید مطابق با سلیقه خانم ها و با استفاده از رنگ های مناسب، برای القا حس خوب و دیدن نمایی مناسب از تمامی قسمت ها و محصولات، طراحی و دیزاین شود.

علاوه بر فروشگاه ها و مراکز خرید، اهمیت طراحی دکوراسیون تجاری در آرایشگاه ها، کلینیک ها، دندانپزشکی یا مراکز خدمات اسپا و باشگاه های ورزشی نیز کاملا مشخص است. انتخاب رنگ مناسب برای سالن انتظار مرکز خدمات زیبایی یا یک سالن دندانپزشکی، نور پردازی، میز ریزیپشن، میز کارمندی یا میز مدیریت، کفپوش، شکل سقف، فلاور باکس و صندلی ها، طراحی و قفسه بندی دیوارها، همگی از اساسی ترین موارد طراحی دکوراسیون تجاری در این مراکز هستند. احساس آرامش در زمان انتظار در سالن آرایشگاه یا یک مرکز زیبایی، توجه به شکل چیدمان و رنگ های به کار رفته در فضا، همگی از نتایج طراحی دکوراسیون تجاری موفق برای ثبت خاطره ای رضایت بخش در ذهن مشتری هستند.

طراحی دکوراسیون تجاری نیازمند تخصص و تجربه در این زمینه برای پیاده سازی بهترین نتیجه ممکن است. تمامی موارد از قبیل هدف کار، جنسیت اغلب مشتریان یا مخاطبین، میزان فضای موجود باید در کنار ایده های ذهنی و علایقی که دارید، به پیاده سازی بهترین نتیجه از سبک طراحی دکوراسیون تجاری مدرن منجر شود.

پروژه های اجرایی طراحی دکوراسیون تجاری نیکا چوب و عملکرد آن ها، بیانگر شناخت متخصصین ما از دنیای تجارت و طراحی مدرن دکوراسیون تجاری است.