تولید

پس از مشاوره با کارشناسان و تایید نتیجه کار طراحی از طرف مشتری و پس از اعمال تمامی تغییرات مورد نیاز، وارد مرحله بعدی یعنی تولید می شویم. پس از تماشای نتیجه کاری که توسط متخصصین نیکا چوب طراحی می شود، می توانید تا قبل از مرحله تولید، هر تغییری که تمایل به پیاده سازی آن را دارید، اعمال کنید.

در مرحله تولید تیم متخصص نیکا چوب در کارخانه توسط به روز ترین دستگاه ها و تکنولوژی به روز جهان با تجربه ۲۳ ساله در زمینه تولیدات طراحی دکوراسیون داخلی، آماده پیاده سازی ایده های ذهنی طراحی شده مشتریان ما هستند.

اولین هدفی که توسط تیم تولید و در کارخانه نیکا چوب دنبال می شود، بحث کیفیت کار است. با افزایش دانش و کسب علم به روز توسط متخصصین تیم تولید در کنار استفاده از دستگاه هایی با تکنولوژِی پیشرفته همواره سعی می کنیم با برنامه ریزی قبلی، نظم در فرآیند تولید را افزایش دهیم. همه این تلاش ها در راستای انجام کار با استانداردترین معیارهای روز دنیا و تحویل سفارش به موقع مشتریان انجام می شود. قدرت در ساخت، تخصص کارشناسان و تجربه ارزشمند هر فرد در زمینه تولید و به کارگیری دستگاه های پیشرفته همگی باعث اطمینان خاطر گروه نیکا چوب از نتیجه کار و اعلام گارانتی محصولات به مشتریان شده است. رعایت استاندارها باعث پیاده سازی نتیجه اصولی بدون هیچ نگرانی از وجود مشکل در مرحله نصب می شود.

به کارگیری هنر، سلیقه، علم روز دنیا و تجربه طولانی در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی، نتیجه ای جز رضایت مشتریان و گروه نیکا چوب از نتیجه کار به همراه نخواهد داشت.

گروه طراحی دکوراسیون داخلی نیکا چوب آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی دکوراسیون منزل، طراحی دکوراسیون اداری، طراحی دکوراسیون تجاری، طراحی دکوراسیون هتل، طراحی دکوراسیون رستوران و کافی شاپ از مرحله مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نهایی نصب و اجرا است.